[ad_1]

کی بازی میکنه

ویرجینیا @ فلوریدا

سوابق فعلی: ویرجینیا 4-4؛ ایالت فلوریدا 2-6

چه باید دانست

ویرجینیا کاوالیرز در سه بازی گذشته از بازی خانگی لذت برده است ، اما حالا آنها باید بروند. ویرجینیا و فلوریدا سمینولس در نبرد ACC در ساعت 8 بعدازظهر روز شنبه در ورزشگاه بابی بوودن در استادیوم دواک کمپبل کاوالیرز به مصاف هم می روند که در سه بازی با شکست مواجه می شود ، زیرا FSU در سه باخت مستقیم قرار می گیرد.

اگر در هر یک چهارم پیروز شوید نمی توانید یک مسابقه را از دست بدهید و این دقیقاً همان استراتژی هفته گذشته ویرجینیا در برابر Abilene Christian Wildcats بود. ویرجینیا واقعاً او را چهار چهارم به ابیلین کریستین برد و در خانه 55 بر 15 پیروز شد. این امتیاز 40 امتیازی نوظهور مهمترین حاشیه برای ویرجینیا در سال جاری است. این شب بزرگ دیگری برای QB آنها بود ، برنان آرمسترانگ ، که علاوه بر بلند کردن 52 یارد به زمین ، در 23 تلاش برای چهار TD و 383 گارد رفت. این اولین تلاش 300 حیاطی آرمسترانگ در این فصل بود.

در همین حال ، مسابقه بین Seminoles و NC State Wolfpack دو هفته پیش خیلی نزدیک نبود و FSU 38-22 افت کرد. FSU در پایان سه ماهه سوم 35-9 بود ، که برای بازیابی خیلی زیاد بود. با وجود از دست دادن ، آنها عملکرد مطلوبی از QB Chubba Purdy دریافت کردند که علاوه بر به ثمر رساندن 54 یارد در زمین ، در 23 تلاش برای دو TD و 181 یارد درخواست داد. پرتاب 69 یاردی پوردی با WR Ontaria Wilson در کوارتر چهارم یکی از خاطره انگیزترین لحظات شب را رقم زد.

ویرجینیا در این مسابقه با کسب انتظار 8.5 امتیاز ، تیم برتر است. شاید ارزش این را داشته باشد که در برابر گسترش خطر به خطر بیفتد ، زیرا آنها در حال حاضر در یک بازی 4 برنده از ATS حضور دارند.

پیروزی ویرجینیا آنها را به 4-4 رساند در حالی که شکست سمینولس آنها را به برتری 6-2 رساند. دو آمار دفاعی که باید مراقب آنها باشید: کاوالیرز با شش کیسه بزرگ کشور با 28 بازی وارد میدان می شود. کمتر حسادتآمیز ، FSU با 22 بار در فصل ، هفتمین وضعیت بد در کشور است.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 20:00 ET
  • جایی که: بابی بوودن فیلد در استادیوم Doc Campbell – Tallahassee ، فلوریدا
  • تلویزیون: شبکه ACC
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. ممکن است محدودیت های منطقه ای اعمال شود.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین احتمال فوتبال کالج ، کاوالیرز با 8.5 امتیاز در برابر سمینولز یک محبوب بزرگ است.

بالا / پایین: -110

منتخبی از کالج های فوتبال را برای هر بازی خاص مشاهده کنید ، از جمله این یکی از مدل های پیشرفته رایانه ای SportsLine. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

ویرجینیا در تنها بازی این شش تیم در این شش تیم پیروز شده است.

  • 14 سپتامبر 2019 – ویرجینیا 31 در برابر ایالت فلوریدا 24[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر