اوکلاهما و اوکلاهما ایالتی شانس ، خط: کالج فوتبال ، پیش بینی های Bedlam 2020


قوهای شماره 18 اوکلاهما به دنبال حفظ سلطه رقابت اخیر خود هستند و تیم های کابوی اوکلاهما ، در حالی که باشگاه ها روز شنبه در سری معروف Bedlam با یکدیگر درگیر می شوند ، در رده 14 قرار دارند. Kickoff در این مسابقه برای بازی Bedlam در سال 2020 از ساعت 19:30 ET از استادیوم Memorial برگزار می شود. این مسابقه از نظر تاریخی تأثیر بسزایی در مسابقات فوتبال Big 12 داشته است و مسابقه سال 2020 نیز تفاوتی ندارد. کابوی ها (5-1 ، 4-1) در حال حاضر در نیمه راه عقب از آیووا (5-2 ، 5-1) عقب هستند ، اما یک پیروزی بزرگ برابر سایکلون ها دارند.

ساوندرز (5-2 ، 4-2) چهار بار متوالی پیروز شده است و می تواند با پنجمین پیروزی متوالی خود در این رقابت ، در رده های بالاتر یک لژ ایجاد کند. ساندرز با هفت امتیاز در فهرست علاقه مندی ها قرار دارد و امتیاز نهایی کل امتیازات 59 امتیاز آخرین شانس اوکلاهما در برابر ایالت اوکلاهما توسط ویلیام هیل اسپورت است. قبل از انتخاب ایالت اوکلاهما در برابر اوکلاهما ، با توجه به موفقیتی که در انتخاب آن تیم ها داشته است ، به پیش بینی کالج فوتبال جاش ناگل در SportsLine نگاه کنید.

نگل که یک ناتوان در نوادا است و بیش از 20 سال تجربه در صنعت شرط بندی ورزشی دارد ، در ورزش های دانشگاهی تخصص دارد و یک برنده ثابت برای اعضای SportsLine است. سال گذشته ، او در انتخابات گسترده فوتبال دانشگاهی خود 82-61-1 شرکت کرد تا نزدیک به 2000 دلار سود به پیروان خود بدهد.

علاوه بر این ، او به دنباله های هر دو برنامه Big 12 نگاه نزدیک داشته است و در سه فصل گذشته سابقه 19-5 انتخابات ضد منع گسترش سلاح های هسته ای را که شامل ایالت اوکلاهما یا اوکلاهما است ، منتشر کرده است. این موفقیت شامل گفتن اعضای SportsLine برای حمایت از تگزاس (+3.5) در ایالت اوکلاهما سه هفته پیش است. Longhorns موفق شد در وقت های اضافه 41-34 پیروز شود تا پیروان Nagel یک پیروز دیگر در Big 12 به دست بیاورد.

حتما بخوانید:
یافتن یک مدیر کل از تگزاس: انتظار می رود مدیر عامل سابق Browns ، جان دورسی ، با هوستون مصاحبه کند

حالا ناگل توجه خود را به اوکلاهما در مقابل ایالت اوکلاهما و دیدار Bedlam Series 2020 معطوف کرد. اکنون می توانید برای دیدن عکس ها به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس کالج فوتبال ویلیام هیل و روندهای ایالت اوکلاهما در مقابل اوکلاهما وجود دارد:

  • Spread of Oklahoma vs. Oklahoma: اوکلاهما -7
  • اوکلاهما در مقابل تیم اوکلاهاما با ضربات زیر: 59 امتیاز
  • اوکلاهما در مقابل خط ارز ایالتی اوکلاهما: اوکلاهما -260 ، ایالت اوکلاهما +210
  • OSU: کابوی ها پنج بازی پشت سر هم انجام داده اند و به عنوان یک بازیکن خارجی در جاده ها بازی می کنند.
  • OU: Sooner چهار مسابقه از پنج مسابقه اخیر را در این مجموعه پوشش می دهد.

چرا اوکلاهما می تواند پوشش دهد

این مسابقه رقیب مساوی با یک بازی حذفی در مسابقه Big 12 است ، زیرا بازنده در یک جاده باورنکردنی برای اختلاف وجود دارد. بسیاری از ناظران کالج فوتبال معتقد بودند که این می تواند سالی باشد که باشگاهی دیگر عنوان قهرمانی پنج ساله اوکلاهما را با عنوان کنفرانس به پایان رساند ، بیشتر به دلیل کم تجربگی در لیست سونر.

اسپنسر راتلر ، مدافع خط قرمز ، به حفظ ناراحتی در موقعیت غنی برنامه متهم شد ، از جمله برنده هایزمن ، بیکر میفیلد و کیلر موری ، همراه با انتقال آرزو از آلاباما به جالین هرتس.

بی تجربگی راتلر نشان داد که تعداد معدودی گردش مالی باعث از دست دادن اوکلاهما در باخت به کانزاس و آیووا در هفته های متوالی شد. دفاع همچنین در گرفتن 75 امتیاز ترکیبی در این رقابتها نتوانست متوقف شود.

اما به نظر می رسد که راتلر در پیروزی چهار بازیه برابر تگزاس به سن بلوغ رسیده است ، در حالی که برای 51 یارد و یک دیگر عجله داشت ، 209 یارد و سه تاچ داون پرتاب کرد. پاس 25 متری او از دریک استاپس همچنان برنده بازی بود. دفاع همچنین بهتر شد و در مجموع 53 امتیاز به TCU ، Texas Tech و Kansas منتقل شد زیرا سونرها به پیروزی رسیدند.

حتما بخوانید:
Lions vs. Texans را تماشا کنید: نحوه پخش زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی NFL در روز پنجشنبه

چرا ایالت اوکلاهما می تواند پوشش دهد

با این حال ، آنها باید در هر دو طرف توپ تیز بمانند تا ششمین پیروزی متوالی در برابر باشگاهی از اوکلاهما ، که در موقعیت خوبی برای رقابت برای کسب عنوان اول خود از سال 2011 است ، بدست آورند.

انتظارات برای یک تیم گاوچران که احتمالاً بازیکنان با نفوذتری بیش از هر باشگاه دیگری در این کنفرانس بود ، به رهبری کوپه اسپنسر ساندرز و دونده پشت صحنه چوبا هوبارد ، که پس از عجله برای 2094 برای هیسمن ، وارد سال شد ، زیاد بود. یارد فصل گذشته.

زمان محدود تمرین و آسیب دیدگی مچ پا سندرز منجر به شروع آهسته هجومی از استانداردهای بالای ایالت اوکلاهما شد. اما غالباً خطوط دفاعی باخت ضعیف می شوند و به ازای باخت به تگزاس ، در هر بازی 21 امتیاز یا کمتر می گیرند. تره استرلینگ پاس ویل هوارد ، مهاجم کانزاس را برای حفظ پیروزی 20-18 در بازی برابر Wildcats انتخاب کرد که در آن کابوی ها در نیمه دوم فقط شش امتیاز را کسب کردند.

نحوه قرعه کشی اوکلاهما و ایالت اوکلاهما

ناگل به کل متکی است و همچنین یک عامل x مهم را پیدا کرد که یک طرف گسترش را اجباری می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی ایالت اوکلاهما را مقابل اوکلاهما می برد؟ و کدام عامل مهم X ناگل از یک طرف گسترش می پرد؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام طرف اوکلاهما و اوکلاهما برای پرش در روز شنبه گسترش یافته است ، همه از کارشناس بزرگ 12 ، که 19 تا 5 سال سن در توزیع قرعه کشی های این تیم ها دارد ، و پیدا کردن.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید