[ad_1]

justin-Fields-ohio-state.jpg
USATSI

به نظر می رسد که شماره 4 ایالت اوهایو این آخر هفته در East Lansing برابر ایالت میشیگان به میادین بازگردد. این یک بازی بین دو برنامه است که ثابت شده است پس از تقسیم کنفرانس به تقسیمات جغرافیایی ، دو تیم ده تیم برتر ده شرقی است ، اما اخیراً چنین نبوده است.

اوهایو 4-0 وارد بازی می شود و در موقعیتی است که می تواند یک کالج فوتبال بسازد. ایالت میشیگان 3-2 است ، اما پس از یک پیروزی ناراحت کننده هفته گذشته برابر نورث وست وارد بازی می شود.

باکس ها با یک سری چهار بازی به پیروزی در برابر اسپارت ها وارد این بازی می شوند و هیچ یک از سه مسابقه اخیر نزدیک نبوده است. باکی در سه بازی آخر با میانگین 29.7 امتیاز در هر بازی پیروز شد و این هفته به دنبال یک پیروزی چشمگیر دیگر خواهد بود ، زیرا آنها امیدوارند که کمیته انتخاب را تحت تأثیر قرار دهند.

خطوط داستانی

میشیگان: سال عجیب برای اسپارتی ها بود. بازنشستگی ناگهانی مارک دانتونیو در ماه فوریه و امضای مل تاکر پس از روز امضای ملی تقریباً مورد بررسی قرار گرفت. سپس ، اندکی پس از استخدام تاکر ، همه دنیا به دلیل همه گیری بسته شد. بنابراین دیدن اینکه اسپارتانی ها تیم خود را به روتگرز از دست می دهند شوک آور نبود ، اما مطمئناً آنها باید هفته آینده مقابل میشیگان به پیروزی می رسیدند. اسپارتایی ها با دو باخت دیگر پیروی کردند و هفته گذشته با پیروزی 29-20 برابر شمال غربی همه را آماده نکردند. آیا اسپارتا می تواند یک سورپرایز دیگر در روز شنبه ایجاد کند؟

اوهایو: به دلیل شیوع COVID-19 در تیم ، که شامل مربیان رایان دی است ، باکس مجبور شدند بازی هفته گذشته مقابل ایلینوی را لغو کنند. اگرچه Day برای این بازی در دسترس نخواهد بود ، اما او کادرفنی باتجربه ای دارد ، بنابراین بعید است تفاوت محسوسی وجود داشته باشد. ما نمی دانیم که کدام بازیکنان تحت تأثیر قرار گرفته اند و چه کسی می تواند در این بازی بازی کند. ما می دانیم که ایالت اوهایو برای حفظ نشاط در رقابت برای کسب عنوان ده بزرگ و همچنین پلی آف در کالج فوتبال ، باید به این بازی وارد شود و برنده شود.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: ظهر من
محل: ورزشگاه اسپارتان – شرق لنسینگ ، میشیگان
تلویزیون: ABC | پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

اوهایو در میشیگان ، پیش بینی ها ، عکس ها

آخرین شانس:

دسته گل -23.5

این چیست: ایالت میشیگان هفته گذشته Northwest را شکست داد ، اما به نظر نمی رسد که یک عملکرد غالب باشد. چهار نوبت در شمال غربی مطمئناً کمک کننده بود و ما نباید این واقعیت را نادیده بگیریم که آخرین فرود ایالت میشیگان در بازی آخر بازی رخ داد ، زمانی که او در منطقه پایان به پهلو بهبود یافت. من فقط فکر نمی کنم میشیگان قدرت شلیک تهاجمی برای مطابقت با باکی داشته باشد و همانطور که در بالا ذکر شد ، اوهایو به پیروزی های چشمگیر نیاز دارد. اگر او فرصتی برای افزایش امتیاز داشته باشد ، از این کار خجالتی نخواهد بود. انتخاب: اوهایو (-23.5-)

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir