[ad_1]

فرارسیدن فصل خارج از فصل به معنای زمان بندی رده بندی است. در حال حاضر این زمستان 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موقعیتی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

فقدان یک فصل در لیگ کوچک ، امسال این موضوع را حتی بیشتر به چالش می کشد. این کمک نمی کند که برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند که ویدیو و داده ها را از اردوگاه های خود در سایت های جایگزین با باقی لیگ به اشتراک نگذارند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما هر کس را که با خسته کردن حق خود را برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، حذف خواهد کرد. دوم ، ما آنها را با نامیده شده یا سایر چشم اندازهای شایسته جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواستیم آنها را شامل کنیم ، یا به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، شما یک جمع بندی سریع از جوانب مثبت (لطف پس انداز آنها ، اگر کسی بخواهد) و منفی آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “نتیجه محتمل” آنها را پیدا خواهید کرد.

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما است. به یاد داشته باشید که این هنر بیش از علم است و هجی ها از نمودارها بسیار مهم هستند.

حال بیایید به سراغ پنج چشم انداز اول در سیستم Houston Astros برویم.

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت -7 ، 238 پوند

به دست آوردن: هفدهمین انتخاب پروژه برای سال 2016 (دبیرستان ارتفاعات آلامو ، تگزاس)

بالاترین سطح: Triple-A

فیض نجات: بالا

خط خطا: فاجعه بار 2019

گزارش پیشاهنگی: ویتلی در گفتگو برای عنوان “بهترین چشم انداز در بیس بال” وارد فصل 2019 شد. او سپس یک سال دوستانه داشت که شاهد انتشار 7.99 ERA و بیش از شش آزمون در 9 آزمون برای 59 مقاله بود. بدتر از این ، او هرگز به دلیل همه گیری ، مصدومیت و محرومیت ، 100 پاس در هر فصل نمی داد. ویتلی دارای زرادخانه و قاب غذاخوری عمیق و با کیفیت است. اینکه آیا او قبل از چرخش می تواند فاکتورهای خود را به عنوان یک هیولای بالقوه اداره کند یا خیر. منصفانه است که بگوییم بعید به نظر می رسد به روشی که اتفاقات رخ داده است.

نتیجه احتمالی: شروع کننده ناخوشایند در وسط چرخش

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 6 فوت-1 ، 180 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: توپ

فیض نجات: پتانسیل هجومی

خط خطا: نزدیک شدن

گزارش پیشاهنگی: Nova دارای یک خفاش سریع و پتانسیل قدرت بالاتر از حد متوسط ​​است. مشخص نیست که کجا در دفاع قرار می گیرد – او یک لیست کوتاه ، دوم و سوم دیگر بازی کرده است ، که یک روش خارق العاده است که می گوید احتمالاً او در لیست کوتاه نخواهد بود – و چقدر با یک روش نوسان دهنده مانع او می شود آن را به پنج درصد پیاده روی در سال 2019 محدود کنید.

نتیجه احتمالی: به طور منظم در برخی از موقعیت ها در داخل

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت-1 ، 225 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: چیزهای قدرتمند

خط خطا: فرمان

گزارش پیشاهنگی: Abreu یک سال گمشده داشت. او در لیگ های بزرگ فقط سه حضور انجام داد و با کندی بیشتر چند تیک انداخت ، در حالی که فرماندهی خود را کمتر از حد متوسط ​​نشان داد. ابرئو سپس به دلایل نامعلوم فصل را در لیست مصدومان به پایان رساند. اگر درست باشد ، بسته به توانایی او در ضربه کافی ، هشتمین یا نهمین پتانسیل ابتکار را دارد.

نتیجه احتمالی: مسکن دیررس

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت-2 ، 205 پوند

به دست آوردن: انتخاب 32 پوند در پروژه برای سال 2019 (کال)

بالاترین سطح: کم-A

فیض نجات: قدرت ، مهارت های دفاعی

خط خطا: موفقیت محدود

گزارش پیشاهنگی: لی قدرت خفاش و دستش از حد متوسط ​​بالاتر است و خردکن محافظ کافی برای ماندن در پشت صفحه برای مسافت های طولانی دارد. مهمترین نگرانی برای او این است که او اساساً یک سال تولید دارد – این سال کوچک او در کال است ، زمانی که او در 51 بازی 15 بار میزبان او است. در غیر این صورت ، لی ، فقط یک بار دیگر ، بدون توجه به اندازه متوسط ​​یا اندازه نمونه ، 800 بار OPS را پاک کرد.

نتیجه احتمالی: توقف ذخیره رزرو

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت ، 202 پوند

به دست آوردن: انتخاب دور سوم در این پروژه برای سال 2018 (ماین)

بالاترین سطح: High-A

فیض نجات: حفاظت

خط خطا: قدرت

گزارش پیشاهنگی: پدر پنا ، جرونیمو ، در هفت فصل در لیگ های اصلی بازی کرده است. جرمی ممکن است قدرت نگهداری مشابهی داشته باشد. او یک مدافع باتجربه است که توانایی زیادی در زدن وسط و کشیدن پیاده روی نشان داده است. بعید به نظر می رسد که پنا به غیر از پرش از فضای خالی ، نیروی زیادی ارائه دهد ، اما این خوب است. در اینجا ارزش ثانویه کافی وجود دارد تا ببینیم که حداقل به عنوان یک نیمکت عمل می کند ، یا حتی حداکثر به یک توقف مستقیم ساده تبدیل می شود ، به شرطی که خفاش بازی کند.

نتیجه احتمالی: یک لیست کوتاه را شروع کنید ، شاید

پنج نفر دیگر بدانید

Astros از انتخاب خود برای دور اول و دوم محروم شد. این سانتوس ، 72 پوند را به عنوان اولین انتخاب خود از روند 2020 قرار داد. این الگوی به اندازه کافی جالب توجه است که دارای اندازه و برخی ویژگی های ذاتی (یعنی توانایی انتقال چرخش) است که ارزش تماشای آن را دارد.

انتخاب دوم هیوستون در ماه ژوئن ، براون موضوع پچ پچ هایی بود که می توانست زودتر به عنوان نوعی زنگ خطر به صدا درآید. (آستروس با کمتر از 600،000 دلار آن را امضا کرد.) براون در 58 حضور در Vanderbilt فقط دو بار شروع به کار کرده است ، اما برخی از این صنعت ها معتقدند که می تواند شروع کند. همانند سانتوس ، دارای سرعت چرخش امیدوارکننده و قاب کافی است.

Ivy یک چرخش سریع دارد که با توپ منحنی خود در بالای منطقه به خوبی جفت می شود. او همچنین سابقه پرتاب مشت دارد و در سطح Double-A (هرچند در یک نمونه محدود) موفقیت کافی را داشته است تا فکر کند در 21 ام به رشته های اصلی می رسد ، یا به عنوان شروع کننده یا تسکین دهنده.

براون دارای یک قاب اسفنجی و یک دست زنده است که می تواند به او اجازه دهد از انتهای عقب شروع به کار کند. واقعیت جالب: او سومین شخص وین است که با پیوستن به آنتونی باس و داگ کونیچنی بیش از 100 حضور در لیگ های بزرگ انجام داده است.

Brewer یک شکارچی مرکزی است که دارای پتانسیل سرعت بالاتر از متوسط ​​است. خفاش او ممکن است فاقد قابلیت استفاده برای یک حرفه اصلی لیگ باشد. از طرف دیگر ، او در آخرین فصل حضور خود در میشیگان ، 56 شوت زد و 24 بار پاس داد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر