[ad_1]

andrew-bogut.jpg
Soobum Im – USA Today Sports

اندرو بوگوت روز دوشنبه در پادکست Rogue Bogues بازنشستگی خود را از بسکتبال حرفه ای اعلام کرد. بوگوت ، متولد استرالیا ، 14 فصل در NBA بازی کرد و کار خود را در سیدنی کینگز NBL پایان داد. بوگوت علاوه بر سو professional استفاده های حرفه ای خود ، یک بازیکن بین المللی برای تیم ملی استرالیا بوده است. بومرها در المپیک 2016 چهارم شدند که بهترین نتیجه آنها تا به امروز بود و در حالی که بوگوت در ابتدا امیدوار بود در المپیک 2020 بازی کند ، او پس از تأخیر تا سال 2021 این کار را حرفه ای خواند.

بوگوت پس از دو فصل حضور در دانشگاه یوتا ، بهترین انتخاب در مسابقه NBA 2005 توسط میلواکی باکس بود. او هفت سال اول زندگی حرفه ای خود را با باکس گذراند و جوایز تیم سوم All-NBA در میلواکی را در فصل 10-10 2009 به دست آورد. با این حال ، بزرگترین موفقیت وی به عنوان یک حرفه ای پس از معامله با گلدن استیت واریرز حاصل شد. در آنجا تنها قهرمانی خود را به دست آورد و در سال 2015 مدالهای دفاع را بدست آورد.

اما بوگوت هنگامی که مجبور شد برای جذب کوین دورانت جای بازی های بزرگ را باز کند ، توسط جنگجویان اخراج شد. همین امر او را به یک ادیسه طولانی مدت NBA سوق داد که شامل توقف با دالاس ماوریکس ، کلیولند کاوالیرز و لس آنجلس لیکرز بود. آسیب ها و سن تأثیر او را محدود می کند و او هرگز به طور کامل فرم گلدن استیت خود را به دست نیاورد. او در سال 2019 به جنگجویان بازگشت ، اما در فینال NBA مقابل تورنتو رپتورز شکست خورد.

بوگوت به عنوان اولین موفقیت بزرگ استرالیا در NBA بازنشسته شد. در حالی که بن سیمونز به احتمال زیاد بر تخت سلطنت می نشیند ، اما ممکن است او را بزرگترین بسکتبالیست استرالیا نیز بدانند. از آن زمان ، او تعداد دیگری از بازیکنان سطح بالا را به NBA اعزام کرده است ، اما هیچ کس به اندازه بوگوت که به یک نقطه شروع سطح بالا و یک قدرت مسلط در بازی بین المللی تبدیل شده ، وارد لیگ نشده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر