[ad_1]

NBA بعد از ظهر جمعه نیمه اول برنامه فصل 21-2020 را در NBA منتشر کرد ، که توصیه می شود با دو سر در 22 دسامبر، در اولین بازی با حضور بروکلین نتز و گلدن استیت واریرز و قهرمان لس آنجلس لیکرز و رقیب لس آنجلس کلیپرز به رقابت خود ادامه می دهند تا شب افتتاحیه بسته شود.

از آنجا به بعد تخته سنگ چهارشنبه شب شامل دو بررسی احتمالی پلی آف خواهد بود. میلواکی باکس و بوستون سلتیکس عصر را آغاز می کنند و سپس کریس پاول در نبرد با دالاس ماوریکس در فینکس سانز برای اولین بار به میدان می رود. این لیگ برنامه را تا 4 مارس 2021 که 37 یا 38 بازی برای هر تیم است ، منتشر کرد. انتشار برنامه قطعات امکان انعطاف پذیری بازی های آرایشی را در صورت نیاز به دلیل همه گیری COVID-19 فراهم می کند. در حالی که لیگ فصل 20-2020 را با خیال راحت و در یک فضای بالونی در اورلاندو به پایان می رساند ، NBA تصمیم می گیرد برای رقابت در فصل داخلی هر تیم ، با برخی از امتیازات ، به طرفداران اجازه دهد در بازی ها شرکت کنند.

اوایل این هفته لیگ منتشر شد برنامه آنها برای کریسمس. این روز با میامی هیث به میزبانی صهیون ویلیامسون و نیواورلئان پلیکان آغاز خواهد شد. نبرد دو بار MVP در ادامه آغاز می شود ، در حالی که استفان کاری و گلدن استیت واریرز او با جیانیس آنتتوکونمپو و میلواکی باکس می جنگند. کایری ایروینگ سپس اولین بازی خود را در بوستون به عنوان عضوی از بروکلین نت انجام خواهد داد و خط اصلی یک مسابقه بین لبران جیمز و لوکا دونچیچ خواهد بود ، زیرا مدافع عنوان قهرمانی لیکرز میزبان ماوریکس پیش رو است. عصر با یک بازی برگشت بین کلیپرز و دنور ناگتس به پایان رسید.

در روز مارتین لوتر کینگ جونیور ، NBA دارای یک مجموعه کامل از 10 بازی است که توسط ممفیس گریزلیز برجسته شده است ، میزبان سانز ، باکس است که برای انتخاب Nets و Warriors و Lakers به ​​بروکلین سفر می کند و شب را در لس آنجلس پایان می دهد.

همانطور که قبلاً بحث شد ، لیگ برای کاهش سفر برای کاهش شیوع ویروس کرونا ، که باعث می شود تیم ها چندین بار به صورت متوالی با تیم ها بازی کنند تا تعداد سفرها را بازی کنند ، این مسابقات را برای کاهش مسافرت انتخاب کرد. تیم به یک مکان خاص مورد نیاز است. اولین پرونده بین اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس خواهد بود و دو تیم در 11 و 13 دسامبر در جورجیا به مصاف یکدیگر می روند.

برخی از مسابقات جذاب که باید مراقب آنها باشد زمانی است که کوین دورانت و نت ها برای اولین بار از زمان ترک در تابستان 2019 به تیم Durand مقابل تیم سابق Warriors خود به خلیج سفر می کنند. این مسابقه در تاریخ 13 فوریه برگزار می شود. بازی برگشت فینال NBA در سال 2020 در 20 فوریه برگزار می شود ، در حالی که لیکرز و هیت در لس آنجلس درگیر می شوند و راسل وستبروک و جان وال این فرصت را دارند که با تیم های قدیمی خود بازی کنند ، پس از این هفته آنها یکی را معامله کردند دیگری در 15 فوریه در واشنگتن دی سی

در حالی که چرخش بین پایان فصل گذشته و تاریخ شروع این فصل جدید سریعترین تاریخ لیگ است ، NBA می خواست تا آنجا که ممکن است به برنامه سنتی خود بازگردد و می خواست فصل را قبل از المپیک 2020 توکیو به پایان برساند در طول تابستان. برای انجام این کار ، لیگ تعداد بازیهای فصل منظم را از 82 بازی به 72 بازی کاهش داد و آخر هفته All-Star در ایندیاناپولیس را به سال 2024 موکول کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر