[ad_1]

در حالی که برنامه فوتبال کالج به دلیل تأخیر و انصراف به دلیل COVID-19 همچنان نابود می شود ، لیست هفته 13 پر از بازی های مهم است. روز جمعه سه مسابقه برتر 25 مسابقه با دو بازی بین تیم های رده بندی شده برگزار شد و روز شنبه تعدادی بازی بزرگ از جمله 1 پوند آلاباما در مقابل 22 پوند آبرن برگزار می شود ، که به عنوان SEC برای بازی هفته CBS عمل می کند.

جای تعجب نیست که کاسه آهنین در کانون توجه معمول هفته رقابت قرار می گیرد ، اما مسابقه امسال با فتنه های اضافی همراه است زیرا نیک سبان ، مربی آلاباما به دلیل هماهنگ کننده حمله COVID-19 Stevetiv حذف خواهد شد. سرکیسیان به عنوان Mac Jones & Co به عنوان مربی واقعی بازی وارد بازی خواهد شد. تلاش برای ادامه راه خود را به محل بازی در کالج.

در جای دیگر ، بقیه شش مورد اول در حال کار هستند. شماره 3 کلمسون ، شماره ایالت اوهایو ، شماره 4 5 A&M Texas و No. 6 فلوریدا بازی هایی دارد که آنها را به عنوان مورد علاقه های مهم وارد می کنند. شماره 8 شمال غربی و 9 پوندی جورجیا نیز در حال کار هستند. در روز جمعه همراه با Notre Dame №2 ، هشت تیم از 10 تیم برتر اولین مرحله پلی آف کالج قبل از آخر هفته آزمایش می شوند.

اینها چادرهای تخته سنگ هستند و در حالی که پیروزی آنچه در جدول رده بندی اهمیت دارد ، اطمینان حاصل می کنیم که این تیم ها بازده خود را پوشش دهند. حتماً در طول روز به CBS Sports پایبند باشید تا از ابتدای روز شنبه تا آخرین سوت ، کالج فوتبال را پوشش دهید. بیایید نگاهی به پیشنهادات تخصصی هفته 13 خود بیندازیم.

شانس از طریق William Hill Sportsbook همه زمان های شرقی

4 پوند ، اوهایو ، ایلینوی (ناهار ، FS1)

آخرین شانس:

دسته گل -28

در هفته های اخیر ، با حل اوضاع خط حمله ، ایلینوی بسیار بهتر به نظر می رسید ، اما این در برابر روتگرز و نبراسکا ، دو تیم انجام شد که در این فصل 2-7 ترکیب کرده اند. این تیم اوهایو یک جانور کاملاً متفاوت است و همچنین تیمی است که اکنون چیزی برای اثبات دارد. اگر برد بیش از 10 تیم برتر مانند ایندیانا با لمس آنقدر خوب باشد که بتواند آنها را به شماره 4 جدول رده بندی برساند ، آنها مجبورند به ایلینی صدمه بزنند تا اعتبار پیروزی را بدست آورند. بعلاوه ، جاستین فیلدز در این دیدار بدترین بازی فصل خود را مقابل ایندیانا انجام داد و دوست داشت دوباره به مسیر خود برگردد تا به تیم خود و از سرگیری آن در جام هیزمن کمک کند. این فقط موردی از مکان اشتباه در زمان نامناسب ایلینوی است. انتخاب: اوهایو -27.5 “تام فورنلی”.

کنتاکی در شماره 6 ، فلوریدا (ظهر ، ESPN)

آخرین شانس:

گیترز -24.5

کنتاکی برای گذر از تلاش تلاش می کند و آمار سریع او با دو بازی عالی تحریف می شود. ترجمه: این یک ببر کاغذی است. مهاجم فضایی فلوریدا ، کایل تراسک ، بهترین سلاح خود ، کایل پیتس را بدست خواهد آورد ، زیرا شکارچی فضل ستاره ، دو بازی گذشته را از دست داد. گربه های وحشی هفته گذشته توسط آلاباما روشن شد و در هفته گذشته نیز به همان سرنوشتی نسبت به جنایتی مشابه با Crimson Tide مانند سایر کشورها دچار خواهد شد. انتخاب: فلوریدا (-23.5) “بارت سالی”.

22 پوند آبرن تا 1 پوند آلاباما (3:30 بعد از ظهر ، CBS)

آخرین شانس:

جزر و مد بنفش -24.5

ممکن است مک جونز مجبور به پرتاب یک پاس نباشد. جبهه دفاعی اوبرن در برابر دویدن بی رحمانه بود و ستاره برجسته کی جی بریت همچنان به دلیل مصدومیت از میدان خارج شده است. بنابراین ، انتظار داشته باشید که ناجی هریس ، در اطراف و از طریق دفاع ببرها فرار کند. با این حال ، آیا می تواند به اندازه کافی برای پوشش دادن کار کند؟ نه گاس مالزان همیشه یک یا دو (یا پنج) کلاهبرداری از آستین خود را در کاسه آهنین دارد و تردیدی نیست که از آنها در مکانهای کلیدی برای حفظ حرکت استفاده می شود یا آن را دوباره در کنار رنگ نارنجی و آبی قرار می دهد. این برای پوشش کافی خواهد بود … حتی اگر آلاباما در بیشتر 60 دقیقه سلطه داشته باشد. انتخاب: آبرن +24.5 “بارت سالی”.

پیتسبورگ در شماره 3 کلمسون (3:30 بعد از ظهر ، ABC)

یکی از دلایلی که پیت را در هر بازی دوست دارید ، خط دفاعی او خواهد بود. Panthers از بهترین تیم های کشور در مبارزه برای از دست دادن و متوقف کردن دویدن است ، که این کار برای همه چیزهایی که Clemson می خواهد توهین آمیز انجام دهد دشوار است. با حرکت دادن توپ به هوا ، سری جدید بازیهای اخیر کنی پیکت را پرتاب کنید و شما از مزایای یک بازی بسیار جالبتر از آنچه شانس پیشنهاد می کند برخوردار هستید. انتخاب: پیت +25 “چیپ پترسون”.

LSU در شماره 5 Texas A&M (19:00 ، ESPN)

62٪ موفقیت Texas A & M در مقام سوم منجر به ملت می شود و Aggies به طور معمول بر زمان مالکیت تسلط دارد. اما LSU بر زمان مالکیت توپ مسلط بود و هفته گذشته آرکانزاس را در جایگاه سوم برابر 0 نگه داشت. پس چه چیزی می دهد؟ دفاع ببرها در حال بهبود است ، اما آنها هنوز ثابت قدم نیستند ، بنابراین شرط بندی اینجاست که حمله سریع Texas A & M ادامه خواهد یافت. با توجه به اینکه LSU با 50-7 پوسته A&M Texas را در فصل گذشته قرار داد و اینکه Aggies باید کمیته را تحت تأثیر قرار دهد ، به دنبال بازنشستگی A&M Texas در نیمه دوم برای یک پیروزی راحت باشید. انتخاب: Texas A&M -14 “دیوید کاب”.

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته سیزدهم انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه چیز از یک مدل رایانه ای اثبات شده که در چهار فصل گذشته بیش از 3600 دلار سود داشته است – و این موضوع را کشف کنید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر