افتتاحیه NBA: Warriors vs. Nets، Lakers vs. کلیپرز کمبود خط داستانی جذاب را ایجاد نمی کند

[ad_1]

NBA پس از یک فصل کوتاه خارج از فصل ، فصل 22-2020 را در 22 دسامبر با دو بازی آغاز می کند. اولین بازی این فصل بین بروکلین نتز و گلدن استیت واریرز خواهد بود و در بازی دوم دو تیم لس آنجلسی – لیکرز و کلیپرز حضور خواهند داشت. با توجه به این بازی ها ، شب اول کمبود خط داستانی وجود نخواهد داشت. در اینجا نگاهی داریم به پنج مورد جالب ترین.

  1. کوین دوراند اولین بازی Nets خود را در برابر حق رای دادن سابق خود انجام داد

کوین دورانت پس از از دست دادن کامل فصل 20-2020 در NBA به دلیل آسیب دیدگی آشیل که در فینال 2019 متحمل شد ، سرانجام اولین بازی خود را به عنوان عضوی از بروکلین نتز در شب افتتاحیه انجام خواهد داد. دورانت در اوج مصدومیت در زمان مصدومیت در فینال دو بار MVP بود ، بنابراین دیدن اینکه او برای اولین بار در زمین بازی بیش از یک سال چه شکلی است بسیار جالب خواهد بود. این واقعیت که بازی اول Duran به عنوان یک شبکه در برابر حق رای دادن سابق او قرار می گیرد ، لایه ای از دسیسه را به مسابقه اضافه می کند.

دورانت تنها پس از سه فصل از Warriors دور شد و سپس گفت که هرگز احساس نمی کند در گلدن استیت کاملاً پذیرفته شده است.

دورانت گفت: “من به آنجا رفتم ، می خواستم عضوی از یک گروه باشم ، می خواهم عضوی از یک خانواده باشم و قطعاً احساس می کردم پذیرفته شده ام.” “اما من هرگز از آن پسران نخواهم بود. آنجا مرا صدا نمی كردند … استف كوری ، واضح است كه در آنجا نامیده می شود. آندره ایگوودالا فینال اول ، قهرمانی را به دست آورد. كلی تامپسون ، در آنجا تماس گرفت. دریموند گرین ، تماس گرفت و پسران دیگر به نوعی حرفه خود را بهبود بخشیدند. تو آنجا هستی … با گذشت زمان ، من فهمیدم که من فقط با بچه های دیگر متفاوت هستم. بد نیست. فقط شرایط من و اینکه چگونه در لیگ ظاهر شد. و علاوه بر این ، رسانه ها همیشه به آنها به عنوان KD و Warriors نگاه می کردند. بنابراین گویی هیچ کس نتوانست آنجا را کاملاً مرا بپذیرد. ”

با توجه به این سابقه ، مناسب است که اولین بازی در فصل بعدی زندگی حرفه ای او برابر Warriors باشد.

2. ابتدا به کوین دورانت و کایری ایروینگ به عنوان یک دوئت نگاه کنید

علاوه بر اینکه بازی بین گلدن استیت و بروکلین اولین دورانت با نت است ، اولین بازی دورانت و کایری ایروینگ نیز به عنوان یک دوئت خواهد بود. هر دو بازیکن در سال 2019 با بروکلین در آژانس رایگان قرارداد امضا کردند ، اما فصل گذشته با مشکلات آسیب دیدگی روبرو شدند. دورانت کل کارزار را از دست داد ، در حالی که اروینگ فقط به 20 بازی محدود بود.

روی کاغذ ، ترکیب پروژه های دورانت و ایروینگ یکی از پویاترین دوئت های کل لیگ است ، اما با توجه به داستان ایروینگ ، شیمی می تواند یک مشکل باشد. بعلاوه ، همانطور که هر از گاهی دیده ایم ، پرتاب بازیکنان ستاره با هم لزوماً موفقیت را تضمین نمی کند. اگر چنین بود ، راکت ها در چند سال گذشته عنوان قهرمانی را کسب می کردند و کلیپرز در فصل گذشته در نیمه نهایی کنفرانس غربی شکست نمی خورد. فقط چیزهای زیادی برای یادگیری از یک بازی وجود دارد ، اما بسیار خوب خواهد بود که سرانجام دورانت و ایروینگ را با هم روی زمین ببینیم.

3. جیمز ویزمن اولین بازی خود در NBA را برای واریرز انجام خواهد داد

جیمز ویزمن یکی از جذاب ترین چشم اندازهای NBA در سال 2020 بود و اولین شب در برابر Nets اولین بازی حرفه ای خود را انجام می دهد. Warriors با انتخاب دوم وایزمن در پیش نویس نوامبر ، وی تصمیم دارد تا در تیم Warriors ایفای نقش کند ، تیمی که به دلیل مصدومیت های متعدد سعی خواهد کرد پس از فصل به اختلافات کنفرانس غربی صعود کند. تازه کار هر روز فرصت ورود و کمک فوری به رقیب را نخواهد داشت ، اما این می تواند در مورد وایزمن باشد. وایزمن می تواند دقایقی زودتر با سازگاری با NBA بازی کند ، اما هنوز هم نگاه اول به او در لیگ جالب خواهد بود.

4. نبرد LA

به راحتی می توان گفت که NBA رقابت بین دو تیم لس آنجلسی را به عنوان مسابقات چادر می داند. لیکرز و کلیپرز فصل گذشته در شب افتتاحیه مقابل یکدیگر بازی کردند ، سپس دوباره در کریسمس و حالا آنها فصل را اینجا باز می کنند و دوباره مقابل هم بازی می کنند. بسیاری انتظار داشتند این دو تیم در فینال کنفرانس غربی فصل گذشته به مصاف هم بروند ، اما این اتفاق رخ نداد زیرا کلیپرز در نیمه نهایی کنفرانس به دنور ناگتس باخت. هر دو تیم در فصل خارج از فصل در حال تغییر ترکیب هستند و به سمت فصل 21-2020 حرکت می کنند و انتظار می رود هر دو تیم در راس کنفرانس باشند. این بازی یک فشار سنج اولیه خواهد بود تا ببینید که چگونه دو تیم لس آنجلس در ابتدای فصل با یکدیگر روبرو می شوند.

5. همان شهر ، لباس معمولی متفاوت برای Montrezl Harrell

مونترال هارل مهاجم پس از گذراندن سه سال آخر زندگی حرفه ای خود در تیم کلیپرز و موفقیت در ششمین مرد سال حاکم در این تیم ، در یک آژانس رایگان به لیکرز باخت. گرچه هرل اراده بدی برای کلیپرز ندارد ، اما برای او کاملاً واضح است که کلیپرز خواهان بازگشت او نبوده و این چیزی نیست که احتمالاً فراموش کند.

هارل گفت: “وقتی من در کلیپرز بازی می کردم ، هر وقت کفش ورزشی ام را بستم هر آنچه داشتم به او می دادم.” وی گفت: “و حالا كه من با لس آنجلس لیكرز اینجا هستم ، قصد دارم همان كار را در اینجا انجام دهم.” – این وظیفه من است و خوشحالم که در تیمی قرار گرفتم که به اندازه کافی قوی و عمیق بود و استعداد کافی برای قهرمانی در سال گذشته را دارد … اما همانطور که گفتم ، تا آنجا که [if] آنها می خواستند که من برگردم ، واضح است که اینطور به نظر نمی رسد ، درست است؟ ”

بدیهی است که هارل برای رویارویی با حق رای دادن سابق خود مجبور به انتظار طولانی نیست. جالب است که ببینید آیا او به دنبال ارسال پیام بیرون می رود یا خیر.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit