اطلاعات زنده ایالت بویز و ایالت سن خوزه ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، جریان آنلاین


کی بازی میکنه

ایالت سن خوزه @ ایالت بویز

سوابق فعلی: ایالت سن خوزه 4-0؛ ایالت پسران 4-1

چه باید دانست

اسپارتایی های سن خوزه یک هفته مرخصی داشتند و بدون شک آماده بازگشت به زمین هستند. SJSU و Boise State Broncos در نبردی در کوه غربی در ساعت 16:00 بعد از ظهر روز شنبه در ورزشگاه آلبرتسون به مصاف هم می روند. اگر این رقابت چیزی شبیه به پیروزی ایالت بویز 52-42 از دیدار قبلی آنها در نوامبر گذشته باشد ، گلزن واقعا شلوغ خواهد بود.

اسپارتایی ها دو هفته پیش در خانه با شورشیان UNLV مشکل چندانی نداشتند ، زیرا آنها 34-17 پیروز شدند. WR Bailey Gaither یک گلزن هجومی در مسابقه SJSU بود ، با گرفتن شش پاس گل برای دو TD و 94 یارد.

در همین حال پسران هفته گذشته 40-32 تیم هاوای آرک وایرز را شکست دادند. دولت بویز به تلاش های WR خلیل شاکر ، 11 پاس گل برای دو TD و 130 یارد ، و RB Andrew Van Buren ، که برای دو TD و 113 یارد در 27 حامل هجوم آورد ، اعتماد کرد. این اولین باری بود که ون بورن بیش از 100 یارد را در طول سال جمع می کرد.

اسپارت ها خارجی های آشکاری هستند ، بنابراین آنها امیدوارند که اندازه نبرد تعیین کننده این موضوع باشد. با این حال ، کسانی که دوست دارند در خارج از کشور شرط ببندند باید از شنیدن نتیجه تساوی 2-0 در برابر اسپید خوشحال شوند که انتظار می رود شکست بخورند.

پیروزی های آنها 4-0 SJSU و 4-1 Broncos را شکست داد. خواهیم دید که کدام تیم می تواند موفقیت خود را حمل کند و کدام تیم ناگزیر در درگیری های بین SJSU و Boise State سقوط خواهد کرد.

حتما بخوانید:
تم تولد دختر کفشدوزکی جدید و ساده + کیک دختر کفشدوزکی - تشریفینو

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 16:00 ET
  • جایی که: استادیوم آلبرتسون – بویز ، آیداهو
  • تلویزیون: FOX
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین احتمال فوتبال کالج ، برانکوس 10.5 امتیاز در مقابل اسپارتایی ها محبوبیت زیادی دارد.

بالا / پایین: -106

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

ایالت بویز در تمام بازی هایی که در شش سال گذشته برابر ایالت سن خوزه انجام داده برنده بوده است.

  • 2 نوامبر 2019 – ایالت 52 بویز در برابر ایالت سن خوزه 42
  • 4 نوامبر 2016 – استان بویز 45 در مقابل ایالت سن خوزه 31
  • 27 نوامبر 2015 – ایالت Boise 40 در مقابل ایالت San Jose 23
منبع: pencil-news.ir