[ad_1]

raw.jpg
گتی ایماژ

مربی بسکتبال مردان بیلور ، اسکات درو روز یکشنبه در حساب توئیتر خود اعلام کرد که روز جمعه آزمایش COVID-19 مثبت است. آزمایش مثبت به این معنی است که درو نزدیک به دو هفته قرنطینه خواهد شد و برای شروع فصل خود دور از برنامه نخواهد بود. بیلور در رده دوم 25 برنامه برتر پیش فصل AP قرار دارد که بالاترین فصل در تاریخ مدرسه است.

در حالی که آزمایش مثبت درو یکشنبه شب فصل بایلر را متوقف نمی کند ، خرس ها تصمیم گرفتند که در این هفته با موهگان سان بازی نکنند و در نیمه نهایی Empire Classic بازی خود را مقابل شماره 18 در آریزونا لغو کردند و یک بازی احتمالی برابر شماره 3 را لغو کردند. ویلانوا در بازی قهرمانی در روز پنجشنبه ، منابع به CBS Sports گفتند.

انتظار می رود رود آیلند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در موهگان سان جایگزین بایلر در 2K Empire Classic شود.

URI قبلاً مجبور بود در “Bubbleville” در Mohegan Sun بازی کند.

سخنگوی بسکتبال مردان بیلور ، دیوید کی ، به همه افراد حاضر در این برنامه به CBS Sports گفت ، به جز درو ، که جمعه و یکشنبه تست منفی داشت. بعد از اینکه درو اظهارات خود را منتشر كرد ، با تلفن CBS Sports صحبت كرد و گفت كه معتقد است ویروس کرونا را از طریق فرزندان خود آلوده كرده است. خانواده درو در حال حاضر احساس خوبی دارند و همه اعضای خانواده بدون علامت هستند.

“به احتمال زیاد می فهمم [from my family]”درو گفت.” همچنین ، با دانستن اینکه هر روز در عمل چه کاری انجام می دهیم – برای دور ماندن – 12 هفته را بدون آزمایش مثبت گذراندیم. ”

درو افزود که اگر بایلور به دفعات قبل آزمایش نمی شد ، هرگز به COVID-19 مشكوك نمی شد. درو دریافت که آزمایش او در روز جمعه صبح شنبه مثبت است. سپس تیم از رهنمودهای ردیابی تماس خود استفاده کرد. آزمایش سایر افراد در این برنامه جمعه و دوباره روز یکشنبه انجام شد که نتایج تا اواخر بعد از ظهر برگردانده شد. این عوامل تعیین کرد که BU باید اجازه رقابت توسط مدیران محلی بهداشت را داشته باشد.

درو جدیدترین مربی مرد در بخش I است که آزمایش ویروس کرونا مثبت است و تشخیص را به صورت علنی فاش می کند. از جمله موارد مثبت قبلی می توان به جیم بویهایم از سیراکیوز ، تام ایتزو ، میشیگان ، کایل اسمیت ، واشنگتن ، کرمیت دیویس از می سی سی پی ، تاد کوالچکیک از تولدو و گرگ کمپ از اوکلند اشاره کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر