استیلرز و تیم فوتبال واشنگتن را تماشا کنید: کانال تلویزیونی ، پخش جریانی مستقیم اطلاعات ، زمان شروع


کی بازی میکنه

واشنگتن @ پیتسبورگ

سوابق فعلی: واشنگتن 4-7؛ پیتسبورگ 11-0

چه باید دانست

پیتسبورگ استیلرز این لوکس را دارد که یک هفته دیگر در خانه بماند و در ساعت 7:00 بعد از ظهر 7 دسامبر در تیم هاینز فیلد با تیم فوتبال واشنگتن دیدار می کند. پیتزبورگ در تلاش است تا روند فعلی 11 برد خود را گسترش دهد.

فولادی ها در مسابقه خود در روز چهارشنبه مقابل بالتیمور ریونز فضای زیادی برای نفس کشیدن نداشتند ، اما با این حال با پیروزی 19-14 ترک شدند. هیچ کس حمله تهاجمی به پیتزبورگ نداشت ، اما از CB Joe Haden و WR JuJu Smith-Schuster امتیاز کسب کرد. QB بن روتلیسبرگر با اختلاف 116.90 به کار خود پایان داد.

در همین حال ، پس از درگیری مداوم در جاده ها ، واشنگتن سرانجام موفقیتی خارج از خانه کسب کرده است. آنها هفته گذشته با نتیجه 41-16 از کنار دالاس کابوی عبور کردند. این 25 نقطه در حال ظهور به عنوان بیشترین حاشیه فرمان واشنگتن در سال جاری برجسته است. RB آنتونیو گیبسون یک بازی فوق العاده برای واشنگتن داشت که در 20 دویدن برای سه TD و 115 یارد عجله کرد.

دفاع واشنگتن نیز در هنگام عبور از خط حمله دالاس برای شلیک چهار بار کی بی کی اندی دالتون برای از دست دادن کل 28 یارد ، حضور داشت. این یک کار گروهی بود که در آن پنج پسر شرکت داشتند.

این پیروزی ها باعث شد پیتسبورگ به 11-0 و واشنگتن به 4-7 برسد. دو عدد دفاعی که باید قبل از شروع در ذهن داشته باشید: پیتزبورگ فقط با 22 تاچ داون مجاز به بازی وارد می شود که بهترین بازی در لیگ است. در مورد واشنگتن ، آنها با 217.4 امتیاز با حداقل حیاط های مجاز در هر بازی در NFL وارد بازی می شوند.

حتما بخوانید:
آلاباما و آبرن: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، مسابقه فوتبال ، جریان مستقیم ، زمان شروع

نحوه تماشا

  • چه زمانی: دوشنبه از ساعت 17:00 ET
  • جایی که: Heinz Field – پیتسبورگ ، پنسیلوانیا
  • تلویزیون: FOX
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تاریخچه سریال

پیتسبورگ تنها بازی این دو تیم را در شش سال گذشته به دست آورده است.

  • 12 سپتامبر 2016 – پیتسبورگ 38 در برابر واشنگتن 16
منبع: pencil-news.ir