استفان کاری: “بسیاری از اشکها” پس از شنیدن مصدومیت کلی تیم تامپسون ، هم تیمی تیم Warriors


گتی ایماژ

كلی تامپسون 17 ماه را به بازسازی پارگی ACL كه او را در طول فصل 2019-20-20 دور نگه داشت ، سپری كرد. خط دروازه تقریباً مشهود بود. فصل 21-2020 کمی بیشتر از یک ماه طول کشید. تامپسون مجبور شد برگردد و در مسابقات قهرمانی گلدن استیت واریورز را شلیک کند.

این اتفاق نیفتاد.

تامپسون هفته گذشته در تمرینات تاندون آشیل راست خود را پاره کرد و او را برای کل فصل آینده ناک اوت کرد و تورنمنت بازخرید گلدن استیت را در شرایط تغییر فرستاد. فراتر از عواقب قضایی ، پیامدهای شخصی بود. استفان کاری از سال 2011 هم تیمی تامپسون بوده است. آنها با هم سه قهرمانی کسب کرده اند. وقتی کاری شنید که چه اتفاقی برای تامپسون افتاده است ، همانطور که به مارک اسپیرز در سریال The Unfefeted گفت ، گریه کرد.

کاری گفت: “او بهترین دو جانبه لیگ است.” “دریافت این تماس یک ضربه مطمئنی بود. اشکهای زیادی وجود دارد. شما واقعاً نمی دانید چه باید بگویید ، زیرا شخصی مانند این مجبور است دو عمل جراحی جدی را پشت سر بگذارد. اما در پایان روز ، ما باید پشت او را داشته باشیم. در اطراف است و بخشی از کاری است که ما از طریق توانبخشی وی انجام می دهیم و با ما در تماس است. “

خلاصه او به کنار ، تامپسون یکی از محبوب ترین بازیکنان در بسکتبال است. رفتار آرام و شوخ طبعی غیرمعمول او را از محبوبیت طرفداران و رسانه ها و همکارانش برخوردار می کند. اکنون او مجبور خواهد شد از یک مصدومیت دیگر بهبود یابد و بدتر از آن است. جنگجویان از نزدیک دیدند که یک تاندون آشیل یک ستاره سابق پاره شده وقتی می تواند یک Demarcus Cousins ​​که از نظر جسمی آسیب دیده است را در فصل 19-2018 استخدام کند ، چه کاری می تواند انجام دهد.

حتما بخوانید:
در حالی که ایندیانا و QB مایکل پنیکس جونیور به دنبال کشتن این جانور از اوهایو هستند ، به طرز باورنکردنی با غیر قابل تسخیر دیدار می کند

در صورت بهبودی ، وریورز سعی خواهد کرد امیدهای قهرمانی خود را برای فصل 22-2021 دوباره زنده کند. اینکه تامپسون می تواند در این اصطلاح سهیم باشد ، باید منتظر ماند. در حال حاضر ، تنها کاری که رزمندگان می توانند انجام دهند این است که سعی کنند مهره ها را بردارند و در غیاب او به یک عملکرد قدرتمند از کاری و سایر اعضای تیم امیدوار باشند.
منبع: pencil-news.ir