[ad_1]

quinn-ewers.jpg

ملکه آیرز ، شماره 247 ورزشی شماره 1 در رتبه بندی 2022 ، پنجشنبه ، کمتر از یک ماه پس از ترک تگزاس ، به ایالت اوهایو متعهد شد. یورز ، یک بازیکن خط حمله حرفه ای از منطقه دالاس ، پایبندی خود را به باکیز اعلام کرد در یک نشریه در توییتر.

Avers در فصل گذشته برای نیروگاه Southlake Carroll تگزاس برای 4،003 گارد ، 45 touchdown و فقط سه رهگیری پرتاب کرد. او ابتدا در اوت متعهد تگزاس شد و اوهایو و اوکلاهما را شکست داد. اما در 28 اکتبر ، این نوجوان اعلام کرد که دوباره استخدام را آغاز می کند.

“اخیراً ، در حالی که در فصل جوانی در Southlake Carroll با هم تیمی هایم رقابت می کردم ، وقت گذاشتم و به آینده خود فکر کردم.” ایورز در پیامی نوشت ارسال شده به حساب توییتر خود. “با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 که پیش رو داریم ، امسال برای همه دانش آموزانی مانند من چالش برانگیز بوده است. با حمایت خانواده ام ، سعی کرده ام در روند جذب به بهترین شکل جهت گیری کنم. اما هرچه بیشتر فکر می کردم ، بیشتر فهمیدم که من همه احتمالات را آن طور که می خواهم دقیق بررسی نکرده ام ، بنابراین تصمیم گرفتم قبل از اینکه چنین تصمیم مهمی برای آینده ام بگیرم ، دست از کار بکشم و دوباره شرایط را ارزیابی کنم و می خواهم از دانشگاه تگزاس بخاطر ایمانشان به من و توانایی هایم تشکر کنم. این سال برای مربیان و مدیران نیز چالش برانگیز بوده است ، بنابراین من درک آنها و بهترین آنها را در آینده با آنها تحسین می کنم. خانواده من و من همچنین از طرفداران Texas Longhorn به دلیل علاقه و حمایتشان تشکر می کنم. من به زودی تصمیم قاطعانه را برای تصمیم گیری در مورد اینکه من چند سال آینده زندگی و شغلی خود را سپری می کنم و مشتاقانه منتظر اشتراک آن با شما هستم. “

اعلام یورس مبنی بر انتخاب اوهایو در روز چهارشنبه بسیار کوتاهتر بود. وی در بالای گرافیکی که او را با لباس اوهایو به تصویر می کشد نوشت: “ENGAGED !!”

گیب بروکس ، ارزیاب استعدادهای ورزشی 247 ، یورز را با فیلیپ ریورز ستاره NFL مقایسه می کند. Ewers هشتمین تعهد ایالت اوهایو در کلاس استخدام در سال 2022 است ، که در رتبه 1 در رده بندی تیم های 247Sports قرار دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر