اریک بینیمی تنها مربی کارکنان اندی رید نیست که سر و صدا به پا کرده است


چارلز لکلرک / ایالات متحده آمریکا امروز ورزش

در طول چرخه استخدام سال گذشته ، بیشتر کارکنان اندی رید بر هماهنگ کننده تهاجم اریک باینیمی متمرکز بودند ، که با مالکان متعددی ملاقات کرد اما شغل مربیگری ارشد دریافت نکرد. منابع گفتند ، مایک کافکا ، مربی خط حمله رئیس ، همچنین فرصتی برای مصاحبه با حداقل یک پست ابتدایی در مربیگری داشت ، اما او همچنان به عنوان مربی جوان با رید تحصیل کرد ، او این کار را رد کرد.

انتظار می رود تیم های بیشتری در این فصل کافکا را تعقیب کنند ، زیرا جرم و جنایت در کانزاس سیتی همچنان باعث رشک بازیکن ملی پوش و مدافع حریف پاتریک ماومس است که کافکا از زمان انتخابش مربیگری او را بر عهده داشته است ، احتمالاً به دنبال دریافت جایزه MVP دوم طی سه سال است. اگرچه این فرصت عادت به بازی و عمل به عنوان یک هماهنگ کننده تهاجمی – یک امنیت در کانزاس سیتی در سال 2021 در صورت ورود بینیمی به عنوان مربی ارشد – برای کافکا بسیار جذاب خواهد بود ، اما این مسئله دور از ذهن نیست. برای سرمربی ، اگر فرصتی در سال 2021 فراهم شود.

کافکا ، 33 ساله ، تازه در سال 2015 از NFL بازنشسته شده بود ، جایی که قهوه ساز مسافر وقت را با هفت سازمان گذراند و مفاهیم و برنامه های مختلف توهین آمیز را در طول راه بلعید. کافکا ، دور چهارم عقاب ها در سال 2010 ، یک سال را به عنوان دستیار فارغ التحصیل در Northwester گذراند و قبل از اینکه به عنوان مربی کنترل کیفیت در سال 2017 به مقر رید در کانزاس سیتی ملحق شود. او مربی خط حمله آنها از 2018 ، زمانی که ماهومس پیش نویس شد و همچنین عنوان هماهنگ کننده بازی عبور را در سال گذشته اضافه کرد.

رید یکی از هواداران بزرگ کافکا است و به بسیاری از هم سن و سالان خود گفته است که معتقد است کافکا دیر یا زود سرمربی NFL خواهد شد. کافکا به گفته چندین نفر که وی را به خوبی می شناسند ، از این واقعیت که هنوز چیزی برای یادگیری دارد آگاه و آگاه است و می فهمد که فرصت یادگیری و رشد با مربی مانند رید بی نظیر و مفید است. با وجود تنها چند سال تجربه مربیگری ، او دیگر از دسترس موتورهای جستجو خارج نیست و بسیاری از کارکنان سابق به مالکان توصیه می کنند مربی استخدام کنند و چندین منبع که بخشی از استخدام مربیان خواهند بود ، معتقدند که بسیاری از تیم ها درخواست مصاحبه می کنند. با کافکا در سال 2021

همچنین ممکن است 10 مورد یا بیشتر موارد توهین آمیز برای هماهنگ کننده های NFL وجود داشته باشد و مطمئناً کافکا برای این پست ها با مربیان فعلی NFL و چند نفر که برای پست های مربیگری بسیار بالا در کافکا مصاحبه می کنند ، جستجو خواهد شد. اگر Bieniemy خود را در موقعیت فعلی خود در مقر Reid ببیند ، ممکن است فرصت برگزاری نمایش در کانزاس سیتی محقق نشود. علاقه رید به کافکا کاملاً مشخص است و او به کارکنان خود گفته است که چقدر برای تولیدات تهاجمی تیم ارزشمند است.

او می تواند با پایان یافتن فصل سران فرصت های زیادی را برای کافکا ایجاد کند. هماهنگ کننده دفاع رئیس Steve Spagnuolo همچنین انتظار می رود که به سرمربی (سرمربی سابق Aries) علاقه مند شود ، و Dave Tubb هماهنگ کننده تیم های ویژه روسا نیز فرصت مصاحبه برای کار به عنوان سرمربی در گذشته و همچنین می تواند این کار را در سال 2021 با واحد خود دوباره در میان بهترین های NFL انجام دهد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>