[ad_1]

اردک پرسکات نمی نشیند و عصبانی نمی شود و همچنین علامت “متاسفم” را امضا نمی کند. کاملاً برعکس ، زیرا اگرچه او در پایان فصل 5 در برابر غول نیویورک از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد – این فصل اولین دوره ای است که او در یک مسابقه NFL از دست داد ، البته لازم به ذکر نیست زیاد – خط حمله دو بار باول پس از جراحی در ماه اکتبر مشغول بازسازی مچ پا خود است ، با یک چشم آنچه در توان دارد برای حمایت احساسی از گاوچران های دالاس در فصل تب 3-8 و دیگری بازگشت سریعتر به میادین انجام می شود.

یک سال تقویمی دشوار برای این جوان 27 ساله بود که متأسفانه شامل از دست دادن برادرش جیس است ، اما اکنون او به یک مدافع صوتی برای سلامت روان تبدیل شده و از سیستم عامل خود برای تأثیرگذاری در تغییر استفاده می کند ، اما می تواند. این شامل مشاوره در مورد مریم گلی برای تازه کاران NFL – یادآوری آنها برای حرفه ای شدن چه کاری لازم است.

او به میزگرد Pepsi Rookie میزبان NF اختلاف گفت: “کاری را که انجام می دهید مسلم نگیرید.” “این یک پیاده روی باشد … چه بزرگ باشد و چه کوچک – آن را مسلم نگیرید ، زیرا این یک نعمت است.”

پرسکوت در ادامه توضیح داد که چرا ، به این دلیل که هر لحظه ممکن است دردسر ایجاد شود ، همانطور که او می توانست در همان لحظه تأیید کند.

وی گفت: از آنجا که حرفه من فقط یک لحظه است ، من می توانم در هر سطحی از حرفه خودم بازی کنم زیرا فرد مقابلم آسیب دیده است. “بنابراین من می دانم که آمادگی آماده بودن ، در صورت صدمه دیدن کسی که در مقابل تو باشد آماده ماندن است. و اکنون ، برای اولین بار در کار خود ، آن شخصی هستم که آسیب دیده است ، بقیه فصل را از دست می دهم. این تمام. متفاوت است. سخت است. “

البته ، این معاون او در سال 2016 به تونی رومو – که خودش است به CBS Sports گفت که او معتقد است “یک معامله انجام خواهد شد” بین Prescott و Cowboys – که Prescott را از NFL مورد توجه قرار داد. در می سی سی پی ، وقتی تایلر راسل وقت را از دست داد و هرگز به عقب نگاه نکرد ، او به عنوان یک شروع کننده کار را به دست گرفت. همه اینها برای گفتن است ، خوب ، پرسکات می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند.

عکس سر

تازه وارد سال NFL سال در حال بهبود در سال 2020 است و همچنان در مسیر بازگشت به زمین برای آموزش خارج از فصل باقی مانده است – با این فرض که تقویم لیگ دوباره با بیماری همه گیر COVID-19 روبرو نشود. در طول پنج بازی اول با پرسکات زیر مرکز ، حمله کابوی ها به طور متوسط ​​بیش از 32 امتیاز در هر بازی بود و علی رغم شروع کند 2-3 ، این رکورد بیشتر به دلیل دفاع ضعیف تاریخی بود که بیش از 36 امتیاز در هر بازی را مجاز می کرد.

پرسکوت خودش با برخی از مشکلات مربوط به گردش مالی دست و پنجه نرم می کرد ، زیرا به طور مداوم سعی داشت روز را پشت خط حمله نفرت انگیز نجات دهد ، اما قبل از مصدومیت هنوز با سرعت تاریخی جمع شد – از جمله سه بازی متوالی بیش از 450 یارد و یک بیش از 500 یارد ( اولین بازیکنی که در تاریخ لیگ این کار را انجام داده). در غیاب او ، تخلف متوقف شد و نه اندی دالتون ، نه بن دی نوچی و نه گرت گیلبرت هرگز او را به استاندارد تعیین شده توسط پرسکوت نزدیک نکردند. و با این حال ، همانطور که او در تاریکی شخصی خودش کار می کند تا در روشنایی بماند ، تمرکز او فقط بر سلامت بودن برای خودش نیست ، بلکه برای کابوی ها است.

وی درباره پیشرفت خود گفت: “برای من ، وقتی من در مورد ظرفیت ذهنی صحبت می كنم ، مربوط به ایجاد و پیروزی های كوچك است.” “هر روز که از خواب بیدار می شوم و به اعتیاد می روم ، این در مورد دیدن پاهای من یا دیدن بدن من است که کاری را انجام داده است که روز قبل انجام نداده است یا احساس می کند که من آن را روز قبل انجام نداده ام – بنابراین که می دانم هنوز بهتر می شوم. و در پایان روز ، من می دانم که تیم من به من احتیاج دارد. من می دانم که آنها اکنون برای حمایت به من احتیاج دارند ، اما بعداً دوباره به من احتیاج خواهند داشت ، بنابراین این در مورد کمک به آنها است ، به هر طریقی که می توانم و همانطور که می توانم.

“این در مورد حق با ذهن بودن و سپس شمردن آن پیروزی های کوچک است.”

و برای کسانی که ممکن است prescott دالاس را طلاق ببیند از 5 بازیکن خط حمله بالقوه استفاده کند؟ این موقعیت نه تنها توسط واقعیت چگونگی عملکرد واقعی فوتبال در NFL فرسوده شده است – همانطور که در ستون CBS Sports من مشاهده می شود ، که آن را توضیح می دهد – بلکه کابوی ها به همان اندازه مشتاق دیدن بازگشت پرسکات هستند زمین با توجه به سابقه چهار ساله کارنامه وی ، رکورد 43-29 برد در کارنامه شغلی و آنچه از نظر عاطفی برای رختکن و سازمان منظور دارد ، این نتیجه گیری پیش فرض است که پس از پایان فصل و در صورت ادامه توافق ، مذاکرات از سر گرفته می شود. در مهلت حق رای دادن به نتیجه نرسیده است ، انتظار دارید که Prescott برای بار دوم برچسب زده شود تا تا 15 ژوئیه گاوچران ها را بخرد و در نهایت یک قرارداد چند ساله با یک بازیکن خط حمله که قبلا در رکورد امتیاز قرار دارد – فقط در 69 شروع می شود.

هیچ کس در سازمان وجود ندارد که فراتر از پرسکات نگاه کند.

تیم اجرایی استیون جونز در اواسط ماه اکتبر به 105.3FM Fan گفت: “او آینده ما است.” “اگر کسی بتواند بر هر چیزی غلبه کند ، این اردک است. احساس بسیار خوبی دارد که می تواند قویتر و بهتر از همیشه برگردد.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر