[ad_1]

yunus-musah-valencia.jpg
گتی ایماژ

یونس موسی با یک قرارداد شش ساله جدید در والنسیا موافقت کرده است تا افزایش چشمگیر خود را در سال 2020 کامل کند.

والنسیا شرایط جدیدی را برای این بازیکن 18 ساله اعلام کرد ، او مدتهاست که از ابتدای این فصل روی صحنه می رود ، فقط چند روز پس از تولدش در 29 نوامبر با موسی ، که می گوید “قانع شده است” در تمرینات قرار دارد. که من جای خود را در جهان پیدا کردم.

وی در پیامی خطاب به هواداران والنسیا گفت: “به همین دلیل همه مدام درباره لبخند همیشگی من صحبت می کنند.” “ما برای سالهای زیادی با هم لبخند خواهیم زد.”

یک منبع به CBS تأیید کرد که موسی ، که برای پیوستن از آرسنال ترک کرد که در سال 2019 ، یک بند آزادسازی 121 میلیون دلاری (100 میلیون یورویی) در قرارداد آن وجود دارد.

موسی که در نیویورک از پدر و مادر غنائی متولد شد و دوران کودکی خود را در ایتالیا و لندن گذراند ، اولین بازی بزرگسالانه خود را برای والنسیا در 13 سپتامبر انجام داد و به سرعت خود را در برنامه های سرمربی ژاوی گراشیا جا داد. در حقیقت ، هافبک 9 بازی از 11 بازی والنسیا در این فصل را آغاز کرده و اولین گل خود را در تساوی 2-2 برابر ختافه به ثمر رسانده است.

بنابراین او در 17 سال و 338 روز جوانترین بازیکن غیر اسپانیایی بود که برای والنسیا گلزنی کرد و با شکستن رکورد هم تیمی لی کانگ این.

صعود سریع موساچ بیش از یک سال پس از ترک تیم زیر 18 سال آرسنال ، تعجب چندانی برای والنسیا نیست ، که با به خدمت گرفتن یوونتوس مانند تیم خود ، راهی واضح برای تیم اصلی خود ارائه می دهد ، تیمی که به سرعت در حال پیشرفت است.

شان بای مدیر آکادمی والنسیا ماه گذشته به CBS Sports گفت: “یونس با جهش های بزرگ پیشرفت کرده و پیشرفت کرده است.

“ویژگی های فوتبال یونس برای همه روشن است. مهمتر از همه ، نگرش مثبت ، سازگاری و گرسنگی یونس او ​​را بسیار مناسب کرده است. این باعث شده است که او در باشگاه راحت مستقر شود و همچنین به او اجازه دهد خیلی سریع وارد ریتم شود. “

موسی همچنین با حضور در مسابقات دوستانه مقابل ولز و پاناما اولین بازی ملی خود را برای تیم ملی آمریکا انجام داد. وی همچنان راهی انگلیس می شود که در سطح جوانی با آن بازی کرده و هنوز به هیچ یک از ملت ها متعهد نشده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر