[ad_1]

lionel-messi-barcelona.jpg
گتی ایماژ

سرمربی بارسلونا ، رونالد کومان ، تصمیم گرفته است کاپیتان لیونل مسی و هافبک فرانکی دی یونگ را برای بازی خارج از خانه مقابل دینامو کیف در گروه G از ترکیب خارج کند.

بارسا علیرغم کشمکش های داخلی خود تاکنون در هر سه مسابقه اروپا پیروز شده است و میزبان اوکراین از سه مسابقه اول خود تنها یک امتیاز کسب کرده است.

کومان پس از غلبه بر یوونتوس برای ایجاد یک امتیاز سه امتیازی در قله ، تصمیم گرفت “به استراحت” مسی و دی یونگ با افزایش شکل داخلی ترین موضوع.

باخت یک بر صفر مقابل اتلتیکو مادرید در آخر هفته باعث شد تا این تیم در جایگاه دوازدهم لالیگا قرار گیرد – نه امتیاز عقب مانده از اتلتیکو در رده دوم ، که در حال حاضر در بدترین شروع بارسا در رقابت های 1991-92 قرار دارد.

برای بدتر کردن شرایط ، جرارد پیکه در اتاق درمان به آنسو فاتی ، سرخیو بوسکتس و رونالد آراوخو پیوست تا توانایی های دفاعی کومان را محدود کند ، زیرا ساموئل امتیتی ​​برای آمادگی جسمانی ناکافی است.

مسی اخیراً در هر دو مرحله مقدماتی برای آرژانتین برای جام جهانی 2022 مقابل پاراگوئه و پرو در آمریکای جنوبی بازی کرد و دی یونگ هر سه تیم ملی بین المللی هلند را در ماه نوامبر آغاز کرد.

مسی پس از ورود به فرودگاه بارسلونا پس از پرواز طولانی پس از ورود به فرودگاه بارسلونا ، با طغیان ناخوشایندی به خبرنگاران گفت: “من از این که همیشه در همه مسائل باشگاه مشکل داشته باشم خسته شده ام” ، اما در مورد انتقادات اخیر اریک اولهاتس نماینده سابق آنتوان گریزمان مورد سال قرار گرفت. .

با غیبت پیکه و امتیتی ​​، که هنوز توانایی بازگشت ندارند ، شانس شروع سرگینو دست ستاره USMNT در کیف زیاد است ، در حالی که همکار آمریکایی وی کنراد د لا فوئنت نیز در مهمانی سفر به اروپا شرقی شرکت دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر