احتمال Heads در مقابل Raiders ، Line ، Spread: انتخابات شب فوتبال یکشنبه ، پیش بینی های مدل 114-74


سران کانزاس سیتی می توانند یک قدم به پنجمین قهرمانی متوالی خود در AFC West نزدیک شوند وقتی در یک بازی فوتبال یکشنبه شب در ورزشگاه Allegiante در لاس وگاس به مصاف Raiders لاس وگاس خود بروند. رئیسی ها (8-1) دسته را هدایت می کنند و پیتزبورگ (10-0) را برای بهترین رکورد NFL دنبال می کنند و برای دور اول خداحافظی می کنند. پیروزی یکشنبه شب برابر Raiders (6-3) باعث می شود کانزاس سیتی از سه بازی با شش بازی تقریباً بی نظیر برتری داشته باشد. در این میان لاس وگاس در رده دوم این دسته قرار دارد و برای کسب یکی از هفت مقام در مرحله پلی آف AFC می جنگد.

شروع در لاس وگاس ساعت 8:20 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است. کانزاس سیتی با 7.5 امتیاز در آخرین شانس رئیسان در برابر Raiders از William Hill Sportsbook ، مورد علاقه است ، در حالی که تعداد کل امتیازات 56 است. قبل از ارائه هر گونه پیشنهاد برای Raiders vs. رئیس ، دیدن آخرین پیش بینی های فوتبال یکشنبه شب از مدل اثبات شده SportsLine را فراموش نکنید.

این مدل که 10000 بار هر بازی NFL را شبیه سازی می کند ، بیش از 7800 دلار برای 100 بازیکن با بالاترین رتبه در انواع NFL از زمان تاسیس بیش از پنج سال پیش است. این رقم باورنکردنی 18-9 در میان بالاترین امتیاز NFL در این فصل است و بیش از 800 دلار درآمد دارد. این مدل همچنین با 114-74 اجرای باورنکردنی از بالاترین رتبه های قله NFL که مربوط به فصل 2017 است وارد هفته 11 می شود.

این مدل در سه دوره از چهار سال اخیر NFL در 10 برتر NFLPickWatch قرار گرفت و در آن دوره بیش از 95 درصد از بازیکنان بیلیارد اداری را در CBS Sports سه بار شکست داد. هرکس او را دنبال کرده باشد ، بلند است.

حتما بخوانید:
بهترین دستگاه های نمایش قند خون

اکنون این مدل توجه خود را به Heads vs. Raiders معطوف کرده است. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا خطوط NFL از ویلیام هیل و روند Raiders vs. روسا:

  • توزیع فرماندهان در مقابل مهاجمان: کانزاس سیتی -7.5
  • رئیس در مقابل مهاجمان بیش از حد: 56 امتیاز
  • سران ارز در مقابل مهاجمان: کانزاس سیتی -355 ، لاس وگاس +295
  • KC: پاتریک موهوم با کسب امتیاز (115.9) رتبه دوم NFL را کسب کرد
  • LV: جاش جیکوبز در لیگ حیاط سریع چهارم است (700)

چرا روسا می توانند پوشش دهند

کانزاس سیتی یکی از بهترین تخلفات را در NFL ارائه می کند. پشت خط دفاع پاتریک ماومس ، مدافع عنوان قهرمانی سوپر کاسه با شکست (294.7 یارد در هر بازی) NFL را رهبری می کند. رهبران همچنین در مجموع تخلفات (409.0 یارد در هر بازی) و امتیازدهی (31.8 امتیاز در هر بازی) در رده دوم قرار گرفتند.

علاوه بر این ، رئیس در اولین بازی پس از پایان هفته عالی هستند. در واقع ، کانزاس سیتی در اولین بازی پس از خداحافظی در شش فصل گذشته 5-1 بوده است. میانگین حاشیه پیروزی در این شش مسابقه 11.7 امتیاز است. رهبران نیز طی این سالها بر این رقابت مسلط بوده اند و از 10 بازی اخیر خود در هشت بازی مقابل Raiders هشت پیروزی کسب کرده اند.

چرا مهاجمان می توانند پوشش دهند

لاس وگاس قبلاً در این فصل کانزاس سیتی را شکست داده است. Raiders در 11 اکتبر در پیروزی 40-32 در کانزاس سیتی یک خطای کلی 490 متری جمع کردند. کوارتر دک کارک در پیروزی در لاس وگاس با پرتاب 347 یارد و سه تاچ داون نمایش فوق العاده ای داشت. کار روز یکشنبه وارد رقابت های AFC West شد و در شش بازی از هشت بازی گذشته خود دو یا چند پاس تاچ داون انداخت.

حتما بخوانید:
نتایج NFL هفته 12 ، نکات برجسته ، به روزرسانی ها ، برنامه: Tyrick Hill با سومین TD به آمار مضحک خود اضافه می کند

Raiders در این فصل به طور متوسط ​​28.3 امتیاز در هر بازی دارند که در لیگ NFL هشتم است. لاس وگاس دارای یک بازی زمینی وحشیانه است ، به طور متوسط ​​139.2 یارد سریع در هر بازی. Raiders توسط دونده Josh Jacobs هدایت می شود که در این فصل 700 یارد سریع و هشت تاچ داون را ثبت کرده است. وی در پیروزی 5 هفته ای لاس وگاس مقابل کانزاس سیتی دو ضربه سریع به ثمر رساند و انتظار می رود یکشنبه شب به شدت درگیر برنامه بازی Raiders باشد.

نحوه انتخاب Heads vs. Raiders

مدل SportsLine به کل متکی است ، با شبیه سازی هایی که نشان می دهد Mahomes بیش از 300 یارد پرتاب می کند و Jacobs برای 100 زمین فشار می آورد. این مدل همچنین می گوید که یک طرف گسترش بیش از 50 درصد از زمان را نشان می دهد. فقط در اینجا می توانید انتخاب کنید.

بنابراین چه کسی در مسابقه یکشنبه شب فوتبال ، برنده ها را مقابل رئیسان پیروز می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 50 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام قسمت از Raid’s Raid علیه حمله Heads ، همه از مدل پیشرفته ، که بیش از 7800 دلار در NFL آن است ، پیدا کنید و بدانید.
منبع: pencil-news.ir