[ad_1]

شماره 15 ویرجینیا کاوالیرز در ساعت 18 عصر به وقت جمعه در ورزشگاه جان پل جونز در ایالت کنت ایالت طلایی رعد و برق شرکت خواهد کرد. کاوالیرز این هفته 2-1 پس از باخت ناراحت کننده مقابل سانفرانسیسکو در هفته گذشته شروع کرد زیرا کنت ایالت چهارشنبه با پیروزی 90-41 مقابل پوینت پارک (NAIA) فصل خود را آغاز کرد. این اولین بار است که از سال 1974 این برنامه ها مستقیماً اجرا می شوند ، بنابراین هیچ تاریخچه اخیر وجود ندارد.

با این حال ، ویرجینیا در این فصل برابر گسترش 2-1 است و ایالت کنت در 4 بازی از 5 بازی اخیر خود مقابل حریفان ACC بازتاب داشته است. کاوالیرز در آخرین شانس ویرجینیا در مقابل کنت از ویلیام هیل اسپورت بوک از 20 امتیاز بهره مند شده است و میزان افزایش قیمت 125 است. قبل از ورود به هر گزینه از ویرجینیا در مقابل کنت ، می خواهید پیش بینی کالج های بسکتبال از مدل در SportsLine.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال Division I را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 به سرعت شروع کرد و در بالاترین امتیاز خود 4-1 رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. کسی که او را دنبال کند بازگشت بسیار خوبی را تجربه کرده است.

این مدل اکنون توجه خود را به ویرجینیا در مقابل کنت معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس برای بسکتبال کالج برای ایالت کنت در مقابل ویرجینیا آورده شده است:

  • توزیع ویرجینیا در برابر کنت: ویرجینیا -20
  • ویرجینیا و ایالت کنت بیش از حد مجاز: 125 امتیاز
  • خط ارزی ویرجینیا در مقابل کنت: ویرجینیا -7000 ، کنت +1600

آخرین شانس:

چشمک های طلایی +20.5

آنچه باید درباره ویرجینیا بدانید

کاوالیرز هفته گذشته در باخت یک امتیاز خود مقابل سانفرانسیسکو در Mohegan Sun Arena بهبود یافت تا روز سه شنبه پیروزی 76-51 برابر سنت فرانسیس ، پنسیلوانیا را بدست آورد. ویرجینیا رد فلش را فقط در 36 درصد شوت از زمین نگه داشت و بسکتبال تهاجمی روشمند اما م effectiveثر را بازی کرد و 7/51 از زمین شوت زد.

ویرجینیا 10 نفری عمیق است ، اما مارک سام هاوزر را منتقل می کند ، رایس تری مورفی و جی هاف را ترانسفر می کند در صورت لزوم قادر به حمل بار است. هاوزر به طور متوسط ​​13.3 امتیاز در هر بازی داشت در حالی که 63 درصد از زمین شلیک می کرد ، مورفی 53.8 درصد از خط 3 امتیاز شوت می کرد و هاف با 10.3 امتیاز در هر بازی میانگین 10.3 امتیاز داشت.

آنچه شما باید در مورد ایالت کنت بدانید

ایالت کنت توسط سرمربی مربی 10 ساله ، راب سندروف ، هدایت می شود که گلدن رعد و برق را به یک تورنمنت NCAA ، چهار حضور در CIT و رکورد 500 یا بیشتر هر فصل هدایت می کند. روز چهارشنبه ، ایالت کنت پس از میانگین بازی در فصل گذشته 14.3 امتیاز در هر بازی ، نتایج چهار رقمی از جمله دنی پیپن (13) را با دو رقم ثبت کرد. جاستین همیلتون در انتقال تمپل در اولین بازی خود برای ایالت کنت هشت امتیاز و 14 ریباند داشت و در 6 فوت 10 برابر یک تیم بزرگ ویرجینیا نقش مهمی را ایفا می کند.

چگونه می توان از ویرجینیا در برابر کنت انتخاب کرد

این مدل 10،000 بار ویرجینیا را در برابر ایالت کنت شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این تکیه بر کل دارد و همچنین یک انتخاب تخصیص نقطه ایجاد می کند که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی برنده ویرجینیا در برابر ایالت کنت است؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در بیش از 60 درصد شبیه سازی است؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا بفهمید روز جمعه باید به کدام طرف ایالت کنت و ویرجینیا بروید ، همه از مدلی است که همتایان بسکتبال خود را خرد کرد، و پیدا کردن.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر