اجاق گاز داغ MLB: تامویوکی سوگانو ، آس ژاپنی برای تیم های MLB اعلام خواهد شد. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید


کلاس عامل آزاد که از نظر تأثیر کوتاه است ، در شرف افزودن دستی بسیار جذاب است. گزارش ها حاکی است که یومیوری غول ها در ژاپن ، تومویوکی سوگانو ، آس دست راست را به تیم های MLB می فرستند. ژاپن تایمز. پیش از این ، یومیوری موافقت کرد که سوگانو را در این فصل خارج از فصل منتشر کند ، در صورت درخواست آن ، و پس از برخی بحث ها ، سوگانو تصمیم گرفت خودش را به MLB دعوت کند.

سوگانو چهارمین بازیکن آسیایی خواهد بود که در این فصل به تیم های MLB اعزام می شود و به کوهه آریارا ، جناح راست ژاپنی ، هاروکی نیشیکاوا ، وینگر ژاپنی و لیست انتخاب کره ای هاگ سانگ کیم پیوست. کیم را بهترین چشم انداز ممکن می دانند اما سوگانو باتجربه ترین بازیکنی است که جهش در MLB انجام داده است.

سوگانو ، 31 ساله ، از زمان عزیمت ماساهیرو تاناکا به MLB در سال 2014 ، همیشه عالی ترین پارچ شروع کننده در Nippon Profession Baseball بوده است. او دو بار برنده جایزه Sawamura (معادل Cy Young در ژاپن) و MVP لیگ سابق است. بازیکن بی نظیر پس از فصل به دلیل لیاقت خود. در اینجا سه ​​فصل گذشته او وجود دارد:

2018

202

2.14

1.01

25.0٪

4.6٪

0.62

2019

136 1/3

89/3

1.25

20.8٪

5.5٪

1.32

2020

137 1/3

97/1

0.89

24.6٪

4.7٪

0.52

میانگین NPB

4.11

1.33

20.0٪

8.6٪

0.96

فصل NPB برای سال 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 ، به دلیل عدم ابتکار امسال ، کوتاه شد. در سال 2019 ، سوگانو با ناراحتی از پشت و ران خود را از دست داد ، که منجر به بدترین فصل زندگی حرفه ای او شد. امسال او سالم و معمولاً عالی بود. سوگانو برای حرفه خود دارای 2.32 ERA و نسبت 4.5 K / BB بیش از 1300 دوره است.

کلاس عوامل آزاد فاقد پارچ های سطح بالای شروع در خارج از Trevor Bauer است – RJ Anderson ما فقط شش مبتدی را در میان 25 بازیکن آزاد برتر خود قرار داد – و تیم هایی که نمی خواهند قیمت خواسته بائر را برآورده کنند ، می توانند با وجود کمبود MLB به سوگانو بروند. او به اندازه لیگ برتر خارج از MLB خوب بود و نیازی به تعهدات قابل توجه قراردادی نداشت.

در اینجا همه آنچه را که باید قبل از انتشار سوگانو بدانید آورده شده است

او چقدر دقیق است؟

بدیهی است که بسیار خوب است ، اگرچه تا زمانی که اثبات کند قادر به انجام این کار است ، سوالاتی در مورد کارآیی وی در MLB وجود خواهد داشت. همینه که هست. جوئل شرمن از چه چیزی ارزش دارد نیویورک پست با دو ارزیاب استعداد که Sugano را به عنوان “شروع کننده قوی of3 در رشته ها” طراحی می کنند ، صحبت می کند و سلام ، مبتدیان قدرتمند شماره 3 ارزشمند هستند. این افراد بطور مداوم 10 میلیون دلار در سال در یک آژانس رایگان دریافت می کنند.

در اوایل سال 2017 ، سوگانو در مسابقه خود در مسابقات کلاسیک بیس بال جهانی در استادیوم داجر یک خطای قدرتمند توسط تیم ایالات متحده متحمل شد. مدیر تیم ایالات متحده جیم لیلاند تحت تأثیر قرار گرفت.

پس از بازی ، لیلند به جو ترزا در گفتگو با MLB.com گفت: “امشب ، لنج شروع ژاپن ، او یک پارچ بزرگ لیگ است. او خوب است. منظورم این است که من واقعاً تحت تأثیر او قرار گرفتم.” “من امشب نمی توانم در مورد خودم به شما بگویم که چقدر تحت تأثیر پارچ آنها قرار گرفتم. منظورم این است که فکر کردم این خیلی خوب است. از گوشه های بیرون توپ قرار دارد ، یک توپ سریع است. لغزنده ها را 3-0 پرتاب کنید. این بسیار چشمگیر است. “

جیسون كاسكری از ژاپن تایمز گزارش اطلاعات به روز شده در مورد سوگانو در بیس بال آمریکا اوایل این ماه در اینجا گزیده ای از نوشته های وی آورده شده است:

لغزنده (او) احتمالاً بهترین در ژاپن است و او می تواند آن را در دو طرف صفحه کنترل کند. این وقتی او آن را در برابر چپ گرایان به خاک بسپارد ، یک پیشنهاد ویرانگر است. سرعت سوگانو در سال 2020 اندکی افزایش یافته و باعث ایجاد دست اندازهای بیشتر نیز می شود. او استفاده از شکاف را تسریع کرد و یک برش ، یک توپ کج و یک تند پرتاب کرد. کنترل او مثل همیشه قوی بود.

کاسکری اضافه می کند که سوگانو در بازی های بزرگ بسیار عالی عمل کرده و “اکنون از نظر آرایش آماده تخصص است”. امروزه ، سوگانو با یک توپ سریع از چهار پایین از اواسط دهه 90 با یک توپ سریع کار می کند ، پس از آنکه در اوایل کار خود در 80 و پایین دهه 90 با یک کشتی مضاعف غرق نشسته بود. وی در سالهای اخیر بر لغزنده بالای منحنی تأکید کرده است. (“شوتو” در اصل دو کشتی است.)

سوگانو در سال 2020 عرضه خود را تغییر داد – به طرز قابل توجهی زیرا پیشکسوتان تازه کار موفق به ندرت در اواخر شغل خود تجهیزات خود را تغییر می دهند – و اکنون او قبل از بلند کردن پای خود ، تنه خود را می چرخاند تا وارد تجهیزات خود شود. در اصل تحویل خود را با نیمه بالایی آغاز می کند و نیمه پایینی آن باید عقب نماند. زایمان قدیمی او بیشتر سنتی بود. Sugano در عمل است:

جیم آلن ، پیشکسوت NPB می گوید: “کارت ویزیت یک دستور به علاوه است” و می افزاید: “اتفاق نظر بین پیشاهنگان این است که او چیزی بین شماره 2 و 4 قرار دهد ، اما این یک مزیت برای چرخش هر تیم لیگ بزرگ است.” غول های یومیوری با توجه به سابقه و محبوبیت آنها یانکی های ژاپنی هستند ، بنابراین سوگانو در طول زندگی حرفه ای خود در یک بازار پرسینگ بازی کرده است.

برای استفاده از کلیشه ها ، سوگانو یک پارچ است تا یک پارچ ، و اگرچه او به عنوان یک یوس درویش به عنوان یک آس بلامنازع مشاهده نمی شود وقتی که یک دهه قبل از بازی اخراج شد ، انتظار می رود که او یک شروع کننده با کیفیت در لیگ برتر باشد. شخصی که می تواند در چرخش متقاضی قرار بگیرد. بازار کارگزاران رایگان برای این پارچ ها کافی نیست و Sugano به دلیل آن تقاضای زیادی خواهد داشت.

روند ارسال چگونه پیش می رود؟

طبق سیستم ارسال قدیمی ، تیم ها پیشنهادات کور ارائه می دهند و پیشنهاد دهنده حقوق مذاکره بازیکن را برنده می شود. این چند سال پیش تغییر کرده است. بازیکنان اکنون می توانند با همه تیم های MLB مذاکره کرده و مقصد خود را انتخاب کنند. تیمی که بازیکن را به خدمت گرفت سپس “هزینه آزاد سازی” را به تیم سابق خود پرداخت می کند. در اینجا ساختار هزینه های معافیت وجود دارد:

 • قرارداد 25 میلیون دلاری یا کمتر: 20 درصد ارزش قرارداد
 • قرارداد 25 تا 50 میلیون دلاری: 5 میلیون دلار به علاوه 17.5 درصد مبلغ بیش از 25 میلیون دلار
 • قرارداد 50 میلیون دلاری یا بیشتر: 9.375 میلیون دلار به اضافه 15 درصد مبلغ بیش از 50 میلیون دلار

هزینه معافیت در قرارداد لحاظ نشده است. این هزینه جداگانه ای است. به عنوان مثال ، اگر سوگانو قراردادی 40 میلیون دلاری امضا كند ، 40 میلیون دلار دریافت می كند و تیم سابق وی ، یومیوری غول ها ، 7.625 میلیون دلار حق آزادی (5 میلیون دلار به اضافه 2،625 میلیون دلار یا 5/17 درصد از كل مبلغ) را دریافت می كند. 15 میلیون دلار بیش از آستانه 25 میلیون دلار). تیم MLB جدید وی در مجموع با مبلغ 47.625 میلیون دلار آماده خواهد شد.

بازیکنانی که از ژاپن (یا کره) اعزام می شوند معمولاً به ایالات متحده می آیند تا قبل از تصمیم گیری حضوری با تیم ها دیدار کنند و از فروش آنها گوش دهند. با این حال ، روند Sugano به دلیل همه گیری در حال انجام کاملاً متفاوت است. وی ممکن است به جلسات مجازی محدود شود یا ممکن است لازم باشد در ابتدای روند لیست خود را محدود کند تا جلسات حضوری محدود شود.

توجه به این نکته مهم است که سوگانو هنوز به طور رسمی منتشر نشده است. به زودی این اتفاق خواهد افتاد یومیوری تا 12 دسامبر مهلت دارد تا سوگانو را منتشر کند و اگر این اتفاق بیفتد ، او 30 روز فرصت دارد تا با یک تیم MLB مذاکره و امضا کند. کل مراحل (مذاکرات ، جسمی ، کاغذ روی کاغذ و غیره) باید در مدت 30 روز تکمیل شود.

قرارداد او ممکن است چگونه باشد؟

سوگانو به عنوان پردرآمدترین بازیکن ژاپن در سال 2020 حدود 6 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. او درآمد بیشتری نسبت به سال آینده خواهد داشت. بزرگترین معامله ای که تیم MLB تاکنون به بازیکن دوم ژاپنی اعطا کرده است قرارداد 7 ساله و 155 میلیون دلاری یانکی ها در طول روز با تاناکا بوده است. تاناکا این قرارداد را در 25 سالگی امضا کرد. سوگانو 31 ساله است و به این نوع معاملات نزدیک نخواهد شد.

دو سال پیش ، ملوانان یک قرارداد 4 ساله پیچیده به ارزش 56 میلیون دلار به یوسی کیکوچی دادند که معیار مناسب تری برای سوگانو است. کیکوچی در 27 سالگی قرارداد را امضا کرد ، بنابراین او چند سال کوچکتر از سوگانو بود ، اما در ژاپن نیز موفقیت کمتری داشت. چهار سال و 14 میلیون دلار در سال برای یک استارتر چرخش متوسط ​​بی دلیل نیست.

در سال 2008 ، داجرز هیروکی کورودا را برای عقد قراردادی سه ساله به ارزش 35.3 میلیون دلار منعقد کرد. در آن زمان ، او 33 ساله و یک نماینده کاملاً آزاد بود که مجبور نبود مراحل انتشار را طی کند (سوگانو زمان خدمات کافی برای واجد شرایط شدن در آژانس بین المللی رایگان را نداشت). این میزان 11.8 میلیون دلار در سال است. تورم را به سمت بالا تنظیم کنید و چیزی نزدیک به معامله کیکوچی بدست خواهید آورد.

سن سوگانو و کاهش حقوق مربوط به بیماری همه گیر ، قرارداد او را محدود می کند. هنوز هم سه سال یک درخواست منطقی است و فکر می کنم با بیش از 10 میلیون دلار در سال به پایان برسد. بیایید حداقل قرارداد 30 میلیون دلاری سوگانو را برای سه سال بخوانیم. این همان چیزی است که رنجرز دو سال پیش به لنس لین داد. من حدس می زنم بیش از چند تیم MLB با این قیمت در ترکیب باشند.

کدام تیم ها ممکن است علاقه مند شوند؟

البته تیم های MLB از ژاپن جاسوسی می کنند (برخی بیشتر از دیگران) ، بنابراین سوگانو مقدار مشخصی است. امسال ، همه گیری همه گیر باعث چالش پیشاهنگی شد ، اما تیم ها می دانند او کیست و تا حدی از او قدردانی کرده اند. هیچ باشگاه MLB نباید Google را وادار کند تا در زمان انتشار رسمی سوگانو ، یک نظرسنجی را شروع کند

این اوایل بازی کمی زود است و هنوز هیچ شایعه ای در ارتباط با Sugano به تیم های خاص MLB وجود ندارد. آنها به زودی می آیند. تاکنون هشت تیم MLB وجود دارد که می توانند پس از انتشار به Sugano علاقه مند شوند. برای اینکه روشن شود ، این حدس و گمان من است.

 • فرشتگان: هالوها به شدت به گربه احتیاج دارند و سوگانو می تواند با هموطن خود شوهی اوتانی شریک شود. امتیاز اضافی برای یک تیم ساحلی غربی با یک سفر نسبتاً آسان به ژاپن.
 • Blue Jays: Blue Jays در خارج از فصل گذشته Shun Yamaguchi ، هم تیمی سابق Sugano با Yomiuri Giants را به خدمت گرفته است و آنها می توانند از تصاویر بیشتری در پشت Hyun-Jin Ryu استفاده کنند.
 • غول ها: سانفرانسیسکو در زمستان امسال به دنبال کمک برای چرخش است و آنها فصل آینده پول زیادی از کتاب بیرون می آورند. سوگانو می تواند یک عنصر سازنده باشد که به جلو حرکت می کند.
 • ملوانان: هیچ تیم MLB بازیکنان ژاپنی را به اندازه سیاتل تعقیب نکرده است. سوگانو می تواند راه های ایچیرو سوزوکی ، کنجی جوجیما ، هیساشی ایواکوما ، کیکوچی و دیگران را دنبال کند.
 • ملاقات ها: یک تیم بزرگ بازار با پول برای خرج کردن؟ بدیهی است که مت ها برای Sugano مناسب هستند ، به خصوص از آنجا که آنها به چرخش در پشت Jacob deGrom بزرگ احتیاج دارند.
 • والدین: پدران همیشه برای بازیکنان ژاپنی به نظر ترکیبی می رسند و با باز شدن پنجره قهرمانی ، آسیب دیدگی مایک کلوینگر می تواند آنها را به سمت سوگانو سوق دهد.
 • وایت ساکس: وایت ساکس ها فصل گذشته از یک بازیگر به یک رقیب تبدیل شده اند و اضافه کردن یک استارتر کلاس دیگر به لوکاس جولیتو و دالاس کوچل آنها را بسیار ترسناک خواهد کرد.
 • یانکی ها: نیاز به iTunes در نیویورک کاملاً مشهود است و یانکی ها سابقه طولانی در ستاره های ژاپنی از جمله تاناکا و هیدکی ماتسوی ، غول سابق یومیوری دارند.

سایر خواستگارهای احتمالی Athletics ، Phyllis ، Rangers و Nationals هستند. جهنم ، تقریباً می توانید هر تیمی را ببینید که سوگانو را تعقیب می کند. کمک چرخش همیشه دنبال می شود. البته در 31 سالگی ، سوگانو به رقیب می پیوندد. دشوار است تصور کنید که او فقط برای زنده ماندن از بهبودی طی چند سال آینده ، در هر سال از بهترین سالهایش ، آماده انتقال به فرهنگ جدید خواهد بود.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
شکست های زودهنگام هفته فوتبال خارق العاده 12: تیزوم هیل ، دالاس گودرت و مایکل پیتمن بهترین گل های شما

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.tr