اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ در CBS All Access: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای تلویزیون


گتی ایماژ

فشارها بر دیگو سیمئونه و اتلتیکو مادرید در روز سه شنبه است زیرا آنها در روز 5 از قهرمان بایرن مونیخ قهرمان اروپا در لیگ قهرمانان اروپا استقبال می کنند. ورزشکاران در جایگاه دوم قرار دارند اما با دو بازی دیگر در وضعیت مطلوبی نیستند ، در حالی که بایرن قبلاً در گروه A پیروز شده است ، زیرا آنها تلاش می کنند با یک برد و یک تساوی یا باخت یک تیم در مرحله یک هشتم نهایی را بدست آورند ، امیدوار به گرفتن تیم ذخیره از بایرن هستند. از لوکوموتیو مسکو از RB سالزبورگ.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، اول دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: ورزشگاه واندا متروپولیتانو – مادرید ، اسپانیا
  • تلویزیون و پخش مستقیم: دسترسی کامل CBS
  • شانس: ورزشکاران +110؛ برداشت +270؛ بایرن مونیخ +230 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

اتلتیکو: ورزشکاران در چهار بازی خود فقط یک برد کسب کرده اند و پس از باخت 4-0 مقابل بایرن در مسابقه 1 می خواهند انتقام بگیرند. مشکل ورزشکاران یافتن مداوم گل در حمله است. یانیک کاراسکو در بازیهای اخیر نیمکت نشین بسیار مهم بوده و احتمالاً در اینجا پیروز بوده است. انتظار داشته باشید که ورزشکاران در دفاع دوباره از تیم ضعیف شده بایرن تیز به نظر برسند.

بایرن: با موقعیت و موقعیت راحت ، منطقی نخواهد بود که بایرن بازیکنان اصلی خود را برای دقیقه های طولانی بازی کند. انتظار داشته باشید که چند بازیکن در حال استراحت باشند ، زیرا آنها قبلاً در این گروه برنده شده اند و چیز دیگری برای بازی ندارند. این می تواند فرصتی مناسب برای برخی از بازیکنان جوان مانند کریس ریچاردز آمریکایی باشد تا کمی وقت بگذارند.

حتما بخوانید:
پارتیشن اداری مدرن چیست؟

پیش بینی

بایرن پشتیبان گیری های زیادی انجام داد ، اما همچنان موفق به تساوی شد ، زیرا حمله ورزشکاران نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. انتخاب کنید: ورزشکاران 1 ، بایرن 1
منبع: pencil-news.ir