اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ در CBS All Access: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای تلویزیون


گتی ایماژ

فشارها بر دیگو سیمئونه و اتلتیکو مادرید در روز سه شنبه است زیرا آنها در روز 5 از قهرمان بایرن مونیخ قهرمان اروپا در لیگ قهرمانان اروپا استقبال می کنند. ورزشکاران در جایگاه دوم قرار دارند اما با دو بازی دیگر در وضعیت مطلوبی نیستند ، در حالی که بایرن قبلاً در گروه A پیروز شده است ، زیرا آنها تلاش می کنند با یک برد و یک تساوی یا باخت یک تیم در مرحله یک هشتم نهایی را بدست آورند ، امیدوار به گرفتن تیم ذخیره از بایرن هستند. از لوکوموتیو مسکو از RB سالزبورگ.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، اول دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: ورزشگاه واندا متروپولیتانو – مادرید ، اسپانیا
  • تلویزیون و پخش مستقیم: دسترسی کامل CBS
  • شانس: ورزشکاران +110؛ برداشت +270؛ بایرن مونیخ +230 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

اتلتیکو: ورزشکاران در چهار بازی خود فقط یک برد کسب کرده اند و پس از باخت 4-0 مقابل بایرن در مسابقه 1 می خواهند انتقام بگیرند. مشکل ورزشکاران یافتن مداوم گل در حمله است. یانیک کاراسکو در بازیهای اخیر نیمکت نشین بسیار مهم بوده و احتمالاً در اینجا پیروز بوده است. انتظار داشته باشید که ورزشکاران در دفاع دوباره از تیم ضعیف شده بایرن تیز به نظر برسند.

بایرن: با موقعیت و موقعیت راحت ، منطقی نخواهد بود که بایرن بازیکنان اصلی خود را برای دقیقه های طولانی بازی کند. انتظار داشته باشید که چند بازیکن در حال استراحت باشند ، زیرا آنها قبلاً در این گروه برنده شده اند و چیز دیگری برای بازی ندارند. این می تواند فرصتی مناسب برای برخی از بازیکنان جوان مانند کریس ریچاردز آمریکایی باشد تا کمی وقت بگذارند.

پیش بینی

بایرن پشتیبان گیری های زیادی انجام داد ، اما همچنان موفق به تساوی شد ، زیرا حمله ورزشکاران نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. انتخاب کنید: ورزشکاران 1 ، بایرن 1
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>