[ad_1]

marcell-ozuna.png
گتی ایماژ

فصل گذشته ، مهاجم تعیین شده برای اولین بار در تاریخ MLB در مسابقات لیگ ملی استفاده شد. این تابعی از فصل کوتاه و چالش برانگیز سال 2020 بود و از نظر تئوری خطر ابتلا به پارچ را در شرایط دشوار کاهش می داد. با این حال ، استفاده از DH جهانی احتمال دائمی شدن قانون در NL را افزایش داد.

در این جبهه حیاتی ، کن روزنتال از Athletic گزارش داد که MLB به باشگاه های خود در مورد آینده نزدیک قانون NL DH توصیه می کند. روزنتال می نویسد:

“MLB در یادداشتی از هفته گذشته به باشگاه ها دستور داده است كه ادامه دهند ، با این فرض كه امسال DH از NL استفاده نشود ، اگرچه اگر لیگ و اتحادیه بر خلاف این توافق كنند تعداد کمی از آنها شكایت می كنند.”

مذاکرات بین MLB و انجمن بازیکنان ادامه دارد ، بنابراین این به هیچ وجه آخرین حرف در این مورد نیست. با توجه به اینکه قانون DH در NL تأثیر عمده ای در نحوه عملکرد خارج از فصل این 15 باشگاه خواهد داشت – و با توجه به اینکه ماه دسامبر است – MLB باید زودتر به راه حلی برای این موضوع برسد. از بعد

قانون DH ، که در آن مهاجم “مأموریت دارد” برای مبارزه با پارچ تا زمان بازی در زمین بازی کند ، از سال 1973 در لیگ آمریکا استفاده می شود و حداقل به طور دوره ای در سری جهانی 1976 حضور داشته است. علاوه بر این ، ظاهر بازی در مسابقات بین لیگ در سال 1997 به این معنی است که تیم های NL از این بازی برای اولین بار در فصل منظم DH استفاده می کنند. با این حال ، فصل 2020 اولین دوره ای بود که DH در کل یک فصل به طور جهانی مورد استفاده قرار گرفت. این احتمال وجود دارد که DH جهانی در برخی مواقع دائمی شود ، اما قطعی نیست که این اتفاق به موقع برای فصل 2021 رخ دهد.

بیش از این احتمال وجود دارد که تا زمان امضای موافقت نامه بعدی جمع ، این موضوع حل و فصل نشود. این اتفاق به احتمال زیاد قبل از شروع فصل 2022 رخ خواهد داد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر