آیا آنتونی دیویس منتظر است بار دیگر با لیکرز امضا کند تا جیانیس آنتتوکونمپو برای پیوستن به او ایجاد کند؟


بزرگترین سوالی که اکنون در NBA معلق است این است که آیا جیانیس آنتتوکونمپو قبل از ضرب الاجل 21 دسامبر با 5 میلیون دلار 228 میلیون دلار تمدید مبلغ فوق العاده 5 ساله خود را با 228 میلیون دلار امضا خواهد کرد یا خیر. اگر این مهلت به پایان برسد و جانیس هنوز نام خود را روی کاغذ ننوشته است ، یک هجوم جمعی برای لیگ برای آماده سازی برای راه اندازی Antetokoumnpo در تابستان سال آینده آغاز می شود.

وقتی موقعیت بالقوه ای از این دست بوجود می آید ، تیم ها می خواهند آماده حمله باشند.

این بدان معنی است که به اندازه کافی پول انعطاف پذیر برای ایجاد فضای لازم برای جانیس در هنگام سفر فراهم می کنید. با این حساب ، آنتونی دیویس ، همانطور که صحبت می کنیم ، هنوز تمدید قرارداد با لیکرز را امضا نکرده است ، که همه فکر می کنند این یک امر رسمی است. این هنوز در مورد ماندن دیویس در کنار لیکرز است. او به جایی نمی رود

اما این بدان معنا نیست که او نمی خواهد سوپراستارهای دیگر به لیکرز بیایند یا حداقل این فرصت را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه کنند. آیا دیویس می تواند قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه انجام معامله خود ، آنتتوکونمپو را تماشا کند؟ اخیراً سخنگوی ESPN برایان ویندهورست ، این چارچوب را برای چگونگی صبر دیویس برای تنظیم قرارداد خود به گونه ای که به جنیس امکان می دهد تابستان سال آینده با لیکرز امضا کند ، پیشنهاد کرد.

نحوه کار این است: اگر جنیس قبل از موعد مقرر در 21 دسامبر با باکس امضا نکند ، ممکن است دیویس ترجیح دهد که یک معامله یک به علاوه یک را امضا کند ، این بدان معناست که یک قرارداد دو ساله است و سال دوم گزینه بازیکن است. دیویس می تواند تابستان سال بعد معامله را لغو کند ، وقتی اتفاق افتاد که لبرون جیمز نیز حق داشت از قرارداد خود انصراف دهد ، فضای کافی برای پرداخت Antetokounmpo برای سر خوردن قبل از اینکه لیکرز دوباره دیویس را امضا کند و جیمز به عنوان تیم تیم برتر با استفاده از حقوق پرندگان خود.

حتما بخوانید:
قیمت پلنیوم باکس - مؤسسه فنی شاهرخی

اگر هرگز به این حد برسد ، افزودن جانیس دیویس و لبرون را مجبور به کاهش حقوق می کند (احتمالاً قابل توجه است مگر اینکه لیکرز مجبور باشد لیست را کاملاً پاک کند) تا ریاضیات کارساز باشد. حداقل ، لیکرز باید اقدامات دیگری را در این لیست انجام دهد – که می تواند شامل معامله با Kentavid Caldwell-Papa ، کنار گذاشتن Kyle Kuzma و / یا الکس Caruso و احتمالاً انتقال مارک Gasol و / یا Montrell Harrell باشد ، بسته به این. آیا این دو پسر برای سال دوم معامله خود درگیر می شوند؟

بسیاری از قطعات متحرک است ، اما از لحاظ فنی امکان پذیر است. این یک فرصت است. و ایده این است که دیویس این امکان را از بین نمی برد تا زمانی كه حتی فرصتی پیدا كند.

باز هم ، اگر Antetokounmpo قبل از پایان مهلت 21 دسامبر فوق العاده حداکثر با باکس امضا کند ، دیویس می تواند هر کاری که بخواهد انجام دهد. وی ممکن است حداکثر تمدید پنج ساله را امضا کند. وی می تواند در سال 2022 قراردادی دو ساله با چشم پوشی انتخاب کند ، زمانی که می تواند 35 درصد سقف کامل را با 10 سال تجربه امضا کند. فاکتورسازی برای اضافه شدن احتمالی جیانیس دیگر لازم نیست.

اما در حالی که جنیس با میلواکی ، لیکرز و یک سری تیم دیگر با حداکثر نیمی از موقعیت های احتمالی کلاه درگیر می شود ، آنها اردک های خود را تا آنجا که ممکن مرتب صف می بندند تا بتوانند او را تعقیب کنند. این برای کسب و کار خوب است ، هم برای لیکرز و هم برای کل لیگ. اما انسان ، از دیدگاه رقابتی ، آیا همه می توانیم توافق کنیم که این امر کاملاً بدبو خواهد شد؟

حتما بخوانید:
آرسنال مقابل ولورهمپتون: پدرو نتو و دانیل پودنز باعث بدبختی میکل آرتتا

منظورم این است که این افراد در چیدمان عرشه تا کجا پیش خواهند رفت؟ روزگاری ، رقابت در تلاش برای پیروزی بود. اکنون مسئله از بین بردن حد ضرر است. لبرون وقتی به میامی رفت همه چیز را شروع کرد. کوین دورانت با 73 برد به تیمی پیوست که نتوانست پیروز شود. حالا جیانیس از میلواکی خارج می شود تا بازی را از طریق یک اشکال بنفش و طلای فتح کند؟ بیا مرد غرور داشته باش

البته ، جنیس هنوز چنین کاری نکرده است ، یا حتی نشان داده است که آن را در نظر خواهد گرفت. اما اگر این همان چیزی است که دیویس در نظر دارد ، او قبلاً مقصر است. کافی نبود که به لبرون راه یابد ، اکنون او می خواهد به باند دیگری که قبلاً با KCP عنوان سومین بازیکن برتر را از آن خود کرده است ، دمدمی مزاجی اضافه کند؟

صادقانه بگویم ، چیزی شبیه به این برای مسابقات قهرمانی دیویس باقی مانده بیشتر است ، که در دوران پس از لبرون لیکرز قابل اجرا است ، اما هنوز هم متعجب است که می خواهد عرشه را روی هم بگذارد. من رو به سبک قدیمی صدا کن من این ایده را کاملاً درک می کنم که تقریباً باید با یک ستاره دیگر بازی کنی تا این روزها فرصتی برای پیروزی در آن داشته باشی ، اما در مقطعی از حمله فقط از دست می دهی. دوران دور شد. هیچ راه حلی در این مورد نیست. و اگر جنیس هرگز برای بازی با لبران جیمز و آنتونی دیویس به لیکرز برود ، وزن خود را نیز از دست خواهد داد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید