آژانس NBA رایگان: لیکرز مونترزل هارل را برای یک قرارداد دو ساله ، وس متیوز برای یک ساله ، گزارش ها


اوایل شب پس از توافق با وسلی ماتیوز ، جناح کهنه کار ، لس آنجلس لیکرز همچنین طبق قرارداد Athletic’s Sham Harania. این معامله شامل گزینه بازیکن برای فصل دوم خواهد بود و احتمالاً هزینه کل استثنای سطح میانی را که مالیات دهنده نیست ، هزینه کند. به گفته هارل ، پول بیشتری به شارلوت هورنتس پیشنهاد شد برد ترنر از LA Times. هارل فصل گذشته در لس آنجلس کلیپرز بازی کرد و ششمین مرد سال را برای بزرگترین رقیب لیکرز از آن خود کرد. او اکنون از راهرو مرکز استاپلز عبور کرده و به لیکرز پیوست.

این حرکت با توجه به این که انتظار می رفت لیکرها هدف چه کسانی باشند ، تعجب آور است. نام هایی مانند مارک گاسول و سرژ ایباکا برای لیکرز منطقی بود ، که فصل گذشته وقتی آنتونی دیویس با قدرت پیش می رفت تلاش می کرد تا روی زمین قرار بگیرد. ممکن است یک مرد بزرگ تیرانداز این مشکلات را برطرف کرده باشد ، اما هارل در کارنامه خود فقط 50 سه ثانیه گرفته است. او همچنین یک مدافع کاملاً خرد کننده است. در 6-8 او برای دفاع از مراکز برتر بسیار کوچک است ، اما هرگز در محیط پیرامون قدرتمندی نبوده است. تا حدی به همین دلیل است که کلیپرز در دور دوم پلی آف به دنور ناگتس باخت.

آنچه او روی میز می آورد یک بازی تهاجمی عالی در داخل رنگین کمان است. او یکی از بهترین فینالیست های بسکتبال است و همکاری او با دنیس شرودر در نیمکت نشینی باید کار کند ، همچنین اتحاد سابق او با لو ویلیامز. انرژی او همچنین یک نقطه فروش عمده است و گزاف گویی تهاجمی او باید به پر کردن خلا left دوایت هوارد کمک کند.

حتما بخوانید:
آلوین کامارا از مقدسین می گوید که رفتن به هفته 11 خوب است ، اگرچه در پایان هفته یک تمرین تعجب آور وجود ندارد

سخت است که به حرل ، حداقل تا حدی ، به عنوان جانشین هوارد نگاه نکرد. آنچه این معامله مشکوک را برای لیکرز تبدیل کرده قیمت آن است. هوارد با حداقل امتیازات با فیلادلفیا 76ers قرارداد امضا کرد. Harel در سطح متوسط ​​کاملاً استثنا پیدا می کند. هزینه فرصت بسیار زیاد است. اگر هوارد می توانست بیشتر کارهایی را که هارل انجام می دهد فراهم کند ، لیکرز می تواند از این استثنا در جاهای دیگر استفاده کند تا جای دیگری را پر کند.

علاوه بر قرارداد جدید هارل ، متیوز موافقت کرده است که یک قرارداد 3.6 میلیون دلاری یک ساله ، به گفته شمس چارانیا از ورزشکار. این معامله جایگزینی برای دنی گرین ، که لیکرز اوایل هفته با دنیس شرودر معامله کرد همراه با 28 عضو فراهم می کند. ماتیوز فقط حدود یک چهارم حقوق گرین را دریافت می کند ، اما فصل گذشته بازیکن بسیار مشابهی بود. هر دوی آنها کمی کمتر از 37 درصد قوس را شلیک کردند و هر دو دفاع دفاعی دارند.

راب پلینکا احتمالاً حرکت های بیشتری در آستین دارد اما بهترین کارت او قبلاً بازی شده است. از این پس لیکرز در حاشیه کار خواهد کرد.
منبع: pencil-news.ir