آژانس MLB رایگان: ستاره داستان کوتاه کره ای هاگ سونگ کیم به تیم های MLB اعزام شده است. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید


طی چند هفته گذشته MLB خارج از فصل با سرعت یک حلزون در حال حرکت است ، اما به زودی همه چیز ممکن است داغ شود. Kiwoom Heroes سازمان بیس بال کره چهارشنبه گذشته به طور خلاصه ستاره Ha-Seong Kim را برای تیم های MLB آزاد کرد و یک بازیکن با استعداد دیگر را به استخدام بازیکنان آزاد اضافه کرد. پنجره مذاکره 30 روزه کیم ساعت 5:00 بعد از ظهر 25 دسامبر بسته می شود.

“زیرا تعداد زیادی از پیشکسوتان در تلاش برای MLB هستند [in 2019]می خواستم بگویم اگر خوب بازی کنم می توانم بروم [in 2020]، “کیم در دسامبر گذشته به روزنامه جوان-پارک و یو-ریم کانگ در مورد JoongAng Daily کره گفت.” اما به نظر می رسد که تصمیم من قبلاً نهایی شده است ، بنابراین احساس می کنم کمی سرم خراب شده است. من هنوز آنجا نیستم برخی از طرفداران با گفتن “آیا کیم ها سئونگ می تواند چنین کاری کند؟” به من شک کردند.

کیم در ماه اکتبر 25 ساله شد و مسلماً بهترین بازیکن KBO در چهار فصل گذشته است. او نویسنده 0.306 / .397 / .523 وات با 30 شغل در 138 بازی در سال 2020 است. کیم همچنین 23 سال است که 25 سرقت می کند. در اینجا چهار فصل گذشته وی آمده است:

2017

601

.302 / .376 / .513

23

16-8

9.7

10.8

2018

576

.288 / .358 / .474

20

8-2

9.4

14.1

2019

625

.307 / .389 / .491

19

33-4

11.2

12.8

2020

622

.306 / .397 / .523

30

23-2

12.1

10.9

تولید کیم حدود 40 درصد بهتر از میانگین KBO در دو فصل گذشته بود. افزایش در کره پایین تر از افزایش MLB است و برای آنچه ارزش دارد ، سیستم پیش بینی ZiPS فصل کیم 2020 را به عنوان معادل 274 / .345 / .478 وات در لیگ های بزرگ متصل می کند. شاسی کوتاه Braves Dansby Swanson در سال 2020 ، 274 / .345 / .464.

کلاس بازیکن آزاد در وسط هافبک ها قرار دارد – RJ Anderson ما پنج هافبک را در 20 بازیکن آزاد برتر خود قرار می دهد – اما هیچ کس به اندازه کیم جوان نیست ، که هنوز خیلی سالهاست و ممکن است هنوز در سطح بالایی نباشد شما هستید. سن و سال او را بسیار جذاب می کند. در اینجا همه مواردی که باید در مورد آخرین نماینده رایگان در بازار بدانید آورده شده است.

او چقدر دقیق است؟

بدیهی است که بسیار خوب است ، اگرچه سوالاتی در مورد توانایی کیم در کنترل کالیبر MLB (به ویژه سرعت کالیبر MLB) وجود دارد تا زمانی که نشان دهد توانایی انجام این کار را دارد. در ماه مه ، بیس بال آمریکا کیم نوشت: “احتمالاً هنگام ورود به ایالات متحده با یک دوره تنظیم روی صفحه روبرو خواهد شد ، اما او قدرت ورزش و اشتیاق زیادی برای تنظیم و سرانجام رسیدن به سرعت لیگ های بزرگ را دارد.”

در اینجا کمی بیشتر از گزارش پیشاهنگی آنها آورده شده است:

او یک ورزشکار خوب با غرایز خوب در (توقف کوتاه) است و از قدرت متوسطی برای ماندن در سمت چپ زمین برخوردار است. طراحی می شود که بالاتر از متوسط ​​مهاجم باشد و قدرت کافی برای ضربه زدن به 12-15 خانوار در سال را در تخصص ها دارد … او یک دونده به علاوه است که به پایگاه ارزش می بخشد.

بیس بال آمریکا اضافه می کند که کیم به محض امضای یک 100 بالقوه بالقوه در نظر گرفته خواهد شد ، گرچه توجه به این نکته مهم است که حتی در لیست 100 مشتری برتر بالقوه انحرافات زیادی وجود دارد. به عنوان مثال چشم انداز 10 برتر بسیار ارزشمندتر از چشم انداز در محدوده 80-100 است. با این حال ، کیم به وضوح استعداد بالایی دارد و در بالاترین سطح در دسترس او تولید می شود. در اینجا یک فیلم کوچک است:

برای آنچه ارزش دارد ، ZiPS برای 5 فصل بعدی سالانه تقریباً .270 / .344 / .490 را با 23 هومر و 15 سرقت در سال پیش بینی می کند. با محافظت از توقف کوتاه مدت ، تقریباً به یک پخش کننده 4 WAR نزدیک است. پیش بینی ها پیش بینی نیستند ، آنها تلاشی برای ارزیابی سطح واقعی استعداد بازیکن هستند و حداقل یک سیستم فرافکنی واقعاً بالای کیم است. ZiPS یک بازیکن تأثیرگذار را می بیند.

یونگ هو کانگ ، تنها هافبک مشهور کره ای که به MLB پرش کرد ، بلافاصله موفق شد ، قبل از اینکه به طور موثر مسائل قضایی پایان یابد ، با 36 بازی خانگی .273 / .355 / .483 با 36 بازی خانگی در 229 مسابقه دزدان دریایی در 16-2015. شغل او. دیگر ستاره های KBO که به MLB خواهند رفت هیون سو کیم (موفقیت) ، دا هو لی (حداقل موفقیت) و بایونگ هو پارک (نیم تنه کامل) هستند.

کیم در دسامبر گذشته به کره JoongAng Daily گفت: “بیونگ هو به من گفت که بازیکنان زیادی نمی توانند این کار را انجام دهند.” “او مرا تشویق كرد و به من گفت كه اگر می توانم این شانس را پیدا كنم باید تلاش كنم و این به من كمك كرد تا اعتماد به نفس پیدا كنم. حتی اگر راه آسانی نباشد ، من یكی هستم كه به آن سمت می روم ، بنابراین من کمتر اهمیت می دهم [any criticism] و من راه خودم را می روم. ”

روند ارسال چگونه پیش می رود؟

MLB و KBO برای ارسال تأخیرهای مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 ، برنامه ارسال این فصل را تغییر داده اند. از نظر کیم ، این تغییرات معنایی ندارد. او قبل از مهلت 14 دسامبر اعزام شد و اکنون تا 25 دسامبر مهلت دارد تا با یک تیم MLB قرارداد امضا کند. کل مراحل (توافق نامه ، فیزیکی ، امضا و غیره) باید تا کریسمس به پایان برسد.

طبق سیستم ارسال قدیمی ، تیم ها پیشنهادات کور ارائه می دهند و پیشنهاد دهنده حقوق مذاکره بازیکن را برنده می شود. این چند سال پیش تغییر کرده است. بازیکنان اکنون می توانند با همه تیم های MLB مذاکره کرده و مقصد خود را انتخاب کنند. تیمی که بازیکن را به خدمت گرفت سپس “هزینه آزاد سازی” را به تیم سابق خود پرداخت می کند. در اینجا ساختار هزینه های معافیت وجود دارد:

  • قرارداد 25 میلیون دلاری یا کمتر: 20 درصد ضمانت نامه قرارداد
  • قرارداد بیشتر از 25 میلیون دلار: 5 میلیون دلار به علاوه 17.5 درصد مبلغ بیش از 25 میلیون دلار

هزینه ارسال در قرارداد لحاظ نشده است. این هزینه جداگانه ای است. به عنوان مثال ، اگر کیم قراردادی 30 میلیون دلاری امضا کند ، 30 میلیون دلار دریافت می کند و تیم سابق وی ، Kiwoom Heroes ، حق آزادی 5875 میلیون دلار (5 میلیون دلار به علاوه 875000 دلار یا 17.5 درصد) را دریافت می کند. از آستانه 5 میلیون دلار بیش از 25 میلیون دلار). تیم MLB جدید وی در مجموع 35.875 میلیون دلار در معرض فروش است.

بازیکنانی که از کره (یا ژاپن) اعزام می شوند معمولاً به ایالات متحده سفر می کنند و قبل از تصمیم گیری حضوری با تیم ها ملاقات می کنند و عملکرد آنها را گوش می دهند. با این حال ، روند کیم به دلیل همه گیری در حال انجام کاملا متفاوت است. ممکن است او محدود به جلسات مجازی باشد یا ممکن است لازم باشد در ابتدای روند لیست خود را کاهش دهد تا جلسات حضوری محدود شود.

قرارداد او ممکن است چگونه باشد؟

میانبر 25 ساله تازه تبدیل شده ، که تقریباً 4 جنگ در سال را طی نیم دهه آینده پیش بینی می کند ، به راحتی 100 میلیون دلار هزینه دارد. با این حال کیم 100 میلیون دلار دریافت نخواهد کرد. نه با تیم هایی که به دنبال همه گیری هزینه ها را کاهش می دهند و نه با عدم اطمینان از انتقال او به MLB. این خطر در قرارداد لحاظ خواهد شد. کیم چیزی کمتر از 100 میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

بزرگترین معامله ای که تیم MLB تاکنون به بازیکن KBO انجام داده است ، معامله 6 ساله و 36 میلیون دلاری است که داجرز در دسامبر 2012 به هیون-جین ریو داد. و این نزدیک نیست. بزرگترین دوم چهار سال و 12 میلیون دلار است که دوقلوها در دسامبر 2015 به پارک دادند. دزدان دریایی به ژانویه 2015 چهار سال و 11 میلیون دلار به کانگ اعطا کردند. فصل گذشته ، کاردینال ها به کوان هیون کیم دو سال و 11 میلیون دلار دادند. دلار

سن و مهارت های کیم او را به یک بازیکن آزاد منحصر به فرد تبدیل می کند و حتی وقتی صحبت از حقوق می شود ، او آماده است تا رکورد جدیدی برای قرارداد بازیکن KBO ثبت کند. قرارداد شش ساله در محدوده 7 تا 10 میلیون دلار در سال غیرواقعی نیست. دو بازیکن ژاپنی در آخرین فصل خارج از فصل قراردادهایی را امضا کرده اند که ممکن است بیش از هر چیزی که توسط بازیکن KBO امضا شده باشد برای کیم مناسب باشد:

هر دو هنگام امضای قرارداد چندین سال از کیم بزرگتر بودند (آکیاما 32 ساله و تسوتسگو 28 ساله بود). بازیکنان ژاپنی تجربه MLB بهتری نسبت به بازیکنان KBO دارند ، اگرچه این انتخاب بیش از هر چیز یک تعصب در انتخاب است ، با توجه به اینکه تعداد کمی از مهاجمان KBO این جهش را انجام داده اند و سن کیم آن را بسیار مطلوب می کند. شش سال و حداقل 7 میلیون دلار در سال شرط بندی در اینجا است.

کدام تیم ها ممکن است علاقه مند شوند؟

البته تیم های MLB در حال جاسوسی از کره (برخی بیشتر از دیگران) هستند ، بنابراین کیم موجودی شناخته شده است. همه گیری امسال باعث یک چالش پیشاهنگی شد ، اما تیم ها می دانند او کیست و تا حدودی از او قدردانی کرده اند. هیچ كدام از باشگاه های MLB مجبور نبودند برای شروع مطالعه هنگام آزاد كردن كیم رسماً با Google درگیر شوند.

او خیلی زود در بازی است ، اما در حال حاضر شایعاتی در مورد ارتباط تیم ها با کیم وجود دارد. گزارش TR Sullivan در MLB.com ، رنجرز به او علاقه مند است. Jon Morosi از MLB.com می گوید آبی جی ها او را از نزدیک ارزیابی کردند و سی. ترنت روزکرانس از Athletic گزارش داد که پیشاهنگی سرخ ها کیم را نیز دیده اند. مطمئناً شایعات بیشتری وجود دارد.

با توجه به سن خود ، کیم از همه تیم ها درخواست تجدید نظر می کند. رقبا بازیکنی را می بینند که اکنون می تواند به آنها کمک کند تا برنده شوند ، و بازیگران بازیکنی را می بینند که به اندازه کافی جوان است و می تواند بخشی از هسته جدید آنها باشد. واقعاً لازم نیست سخت کار کنید تا همه 30 تیم MLB را به عنوان یک خواستگار بالقوه ببینید. این نه تیم به عنوان مکان های احتمالی فرود برای کیم برجسته هستند (روشن است ، این حدس من است):

  • فرشتگان: آندرلتون سیمونز یک بازیکن آزاد است و هالوها از این لحظه ناامید به پیروزی هستند. آنها می توانند کیم را در یک بازیگر عالی پشتیبانی (Shohei Otani ، Anthony Randon ، Mike Trout و غیره) و یک میله زیبا بفروشند.
  • ورزشکاری: مارکوس سمین یک بازیکن آزاد است و زمین میانه آن به طور کلی ناآرام است. در گذشته ، A با شگفتی در بازار بین المللی عامل آزاد ، بیشتر با Yoenis Cespedes ، روبرو شده است.
  • Blue Jays: بو بیشه را در ایستگاه کوتاه با مداد بیرون آوردند ، اما سر و صدایی در مورد انتقال او به پایگاه سوم وجود دارد تا جایی برای لیست کوتاه ستاره ها (بیشتر فرانسیسکو لیندور) ایجاد شود. در عوض کیم چطور؟
  • کم اهمیت: حقوق و دستمزد در حال کاهش است ، این کاملاً واضح است ، اما به ندرت نمی توانید یک حامی 25 ساله را با ابزارهای پیشرفته به غیر از پول اضافه کنید. کیم ممکن است بخشی از تیم بعدی Cubs باشد.
  • فیلیس: دیدی گرگوریوس یک بازیکن آزاد است و انعطاف پذیری ژان سگورا و اسکات کینگری به فیلادلفیا این امکان را می دهد تا در حالی که همه را در ترکیب قرار می دهد به راحتی جای کیم را باز کند.
  • رنجرز: بازی دوتایی Elvis Andrus-Rougned Odor یک فاجعه گران قیمت است (منفی 1.4 جنگ در سال 2020 و در مجموع 56 میلیون دلار از 22 تا 2021 بدهکار است) ، و کیم یک عنصر سازنده برای آینده خواهد بود.
  • قرمز: موقعیت توقف کوتاه کاملاً باز است – نیک سنزل به اندازه کافی انعطاف پذیر است که تقریباً در هر جایی بازی می کند – و قرمزها دو فصل گذشته را به صورت پرخاشگرانه در آژانس های رایگان از جمله در سطح بین المللی با آکیاما سپری کرده اند.
  • ببرها: ویلی کاسترو در دفاع پایه دوم بهتر از یک توقف کوتاه مناسب است ، بنابراین یک شروع آشکار برای کیم وجود دارد. دیترویت پارچ های جوان زیادی دارد و اکنون برای تکمیل بهبودی نیاز به پر کردن ترکیب دارد.

من ملی پوشان را نیز رد نمی کنم (اگر تعقیب گزارش شده آنها از کریس برایانت و دی جی لماهیو کافی نباشد) ، Red Sox (پایگاه دوم کاملاً باز است) یا یانکی ها (اگر LeMahieu برود). من واقعاً هیچ تیمی را رد نمی کنم. بدست آوردن جوانان 25 ساله با استعداد به سختی انجام می شود ، بنابراین وقتی شخصی وارد بازار می شود ، تیم ها برای درآمدزایی آنچه در توان دارند انجام می دهند. اگر چیز دیگری نباشد ، تمام 30 تیم با دقت تمام تلاش خود را انجام خواهند داد.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
The Secret میل سوپاپ

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.tr