[ad_1]

untitled-design-2020-12-01t210201-496.jpg
گتی ایماژ

با توجه به اینکه لس آنجلس کلیپرز با قراردادی یک ساله ، احتمالاً با حداقل دستمزد ، رجی جکسون را دوباره امضا می کند. آدریان ویناروسکی از ESPN. جکسون پس از پایان مهلت معاملات سال 2020 پس از اطمینان از خرید از دیترویت پیستونز ، به کلیپرز پیوست. او دوست دیرینه پل جورج است ، که احتمالاً در تصمیم او برای پیوستن به کلیپرز و ماندن در کنار آنها تأثیرگذار بوده است.

دروازه بان در این فصل مکان لازم برای کلیپرز بود. آنها در کل 28 بار از دست داده بودند در فصل گذشته ، و ایجاد حمله های تهاجمی فراتر از کاوهی لئونارد یک مشکل بود. اما موقعیت تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است. پاتریک بورلی و لو ویلیامز سر جای خود باقی می مانند و اکنون جکسون در منطقه پشتی به آنها پیوست. بازگشت وی تنها شایعات جدیدی را در مورد تجارت احتمالی ویلیامز در مهلت مقرر برمی انگیزد.

حتی اگر کسی هم بیاید ، توانایی جکسون برای تحمل بار زیادی برای کلیپرز جای بحث دارد. در حالی که او زمانی حافظ قابل اعتمادی برای شروع بازی بود ، دفاع او به جایی رسید که تخطی ناپایدار او دیگر به طور معمول زمان بازی را توجیه نمی کرد. جکسون فقط 170 دقیقه در فصل پس از بازی بازی می کرد ، هر از گاهی جرقه ای ایجاد می کرد ، اما حملاتی علیه حریف را نیز ایجاد می کرد.

اما کلیپرز در کاری که می تواند در این مقطع از فصل انجام دهد بسیار محدود است. آنها پس از صرف معافیت مالیات دهندگان سطح متوسط ​​برای سرژ ایباکا محدود شده اند و هیچ عکس حق بیمه قابل فروش برای پیوستن به ویلیامز برای ارتقا possible احتمالی ندارند. ثبت نام بازیکنان حداقل دستمزد تمام کاری است که در حال حاضر می توانند انجام دهند و سوابق جکسون به عنوان یک بازیکن سابق جذابیت بیشتری نسبت به اکثر بازیکنان با این قیمت دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر