[ad_1]

demarcus-cousins.jpg

طبق گفته DeMarcus Cousins ​​به یک قرارداد یک ساله با Houston Rockets نزدیک می شود Athletic’s Sham Harania. برای بازی در تیمی از هوستون ، که در حال حاضر در صف پرداخت مالیات لوکس برای اولین بار در تیلمان فرتیتا است ، حداقل به پسر عموها در یک معامله غیر تضمینی پرداخت می شود. او کل فصل 20-20-20 را از دست داد ، و از بهبودی ناشی از ACL پاره شده که به ترتیب بعد از مصدومیت به چهار ضلعی و آشیل در ماندن قبلی خود در تیم های گلدن استیت واریورز و نیواورلئان پلیکان به وجود آمد ، بهبود یافت.

به نظر می رسد این حرکت پایان آزمایش میکرو توپ در هوستون است. در فصل گذشته ، موشک ها موقعیت مرکزی را کاملا رها کردند و به Robert Covington و PJ Tucker اعتماد کردند تا به عنوان محافظ چرخ عمل کنند. آنها همه چیز را به دفاع تغییر دادند و رکورد NBA را در بیشتر تلاشها 3 امتیاز در هر بازی برای هر تیم ثبت کردند.

آنها هفته گذشته با معامله کووینگتون با Portland Trail Blazers از آن استراتژی منحرف شدند و سپس کریستین وود سابق Detroit Pistons را به عنوان علامت تجاری خریداری کردند. حالا آنها پسرعموها را اضافه کرده اند. منطق آن کاملاً ساده است. راکت ها سعی دارند برخی از مزایای توپ های کوچک را بدست آورند ، اما با بازیکنان بزرگتر. وود و پسر عموها هم از نظر اندازه مهارتهای تیراندازی غیرمعمولی از خود نشان دادند. پسر عموها همچنین یک رهگذر بسیار ارزشمند هستند. هیچ یک از آنها مدافعان قدرتمندی نیستند ، اما یک طرح دفاعی تغییر یافته در هوستون می تواند از آنها با وجود محدودیت ها محافظت کند. همانند کاوینگتون ، این دو به محیط نمی روند.

برای هوستون ، این حرکت یک چرخش خانگی کم خطر و مهربان است. تا آنجا که می دانیم ، کوزینز دیگر آنقدر قدرت ندارد که بتواند کمک قابل توجهی به یک تیم برنده در NBA کند. اما اگر او کاملا سالم است و می تواند همه چیز شبیه فرم قبلی خود در All-Star را بازیابی کند ، این معامله برای یک تیم هوستون یک معامله مطلق است ، کاملاً ناامید از عمق. در همین حال ، پسر عموها به تیمی پیوستند که عکسهای زیادی از جیمز هاردن و راسل وستبروک دارد. این باید به او کمک کند تا با بازی با ورزشکاری کمتر سازگار شود. پسرعموها جدا از دوران حضورشان در گلدن استیت ، هرگز مدافع ستاره ای نداشته اند. حالا او دو تا از آنها را دارد.

هاردن و وستبروک همچنان در حال انجام معاملات هستند. پسر عموها دیگر بازیکنی نیستند که آنها را وادار به تسلیم شدن کنند ، اما اگر این حرکت موفقیت آمیز باشد ، در نهایت حضور او ممکن است به آنها کمک کند تا به ایده آینده در هوستون بازگردند. و اگر اینطور نباشد؟ او فقط حداقل ها را انجام می دهد. بدون آسیب ، بدون خطا.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر