آژانس رایگان NBA: کلیپرز برای ثبت نام مجدد رجی جکسون ، ترک یواخیم نوح ، در گزارش


گتی ایماژ

با توجه به اینکه لس آنجلس کلیپرز با قراردادی یک ساله ، احتمالاً با حداقل دستمزد ، رجی جکسون را دوباره امضا می کند. آدریان ویناروسکی از ESPN. جکسون پس از پایان مهلت معاملات سال 2020 پس از اطمینان از خرید از دیترویت پیستونز ، به کلیپرز پیوست. او دوست دیرینه پل جورج است ، که احتمالاً در تصمیم او برای پیوستن به کلیپرز و ماندن در کنار آنها تأثیرگذار بوده است.

کلیپرها پس از امضای سرژ ایباکا ، به استثنای افراد غیرمدیون در سطح متوسط ​​، به پیش بند 138.9 میلیون دلاری بسیار محدود می شوند. این کار باعث می شد جکسون در تعادل قرار نگیرد. برای این کار ، کلیپرز از یوآخیم نوح که با قراردادی غیر تضمین شده بود کنار می رود و اکنون طبق گفته Войнаровски.

دروازه بان در این فصل مکان لازم برای کلیپرز بود. آنها در کل 28 بار از دست داده بودند در فصل گذشته ، و ایجاد حمله های تهاجمی فراتر از کاوهی لئونارد یک مشکل بود. اما موقعیت تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است. پاتریک بورلی و لو ویلیامز سر جای خود باقی می مانند و اکنون جکسون در منطقه پشتی به آنها پیوست. بازگشت وی تنها شایعات جدیدی را در مورد تجارت احتمالی ویلیامز در مهلت مقرر برمی انگیزد.

حتی اگر کسی هم بیاید ، توانایی جکسون برای تحمل بار زیادی برای کلیپرز جای بحث دارد. در حالی که او زمانی حافظ قابل اعتمادی برای شروع بازی بود ، دفاع او به جایی رسید که تخطی ناپایدار او دیگر به طور معمول زمان بازی را توجیه نمی کرد. جکسون فقط 170 دقیقه در فصل پس از بازی بازی می کرد ، هر از گاهی جرقه ای ایجاد می کرد ، اما حملاتی علیه حریف را نیز ایجاد می کرد.

حتما بخوانید:
باربری اثاث کشی بلوار تعاون

اما کلیپرز در کاری که می تواند در این مقطع از فصل انجام دهد بسیار محدود است. حد سخت انعطاف پذیری آنها را محدود می کند و برای اولین بار نمی توان با ویلیامز برای ارتقا for احتمالی پیوند داد و ستد کرد. ثبت نام بازیکنان حداقل دستمزد تمام کاری است که در حال حاضر می توانند انجام دهند و سوابق جکسون به عنوان یک بازیکن سابق جذابیت بیشتری نسبت به اکثر بازیکنان با این قیمت دارد.
منبع: pencil-news.ir