آژانس رایگان NBA: دانیلو گالیناری با گزارش 61.5 میلیون دلاری قرارداد سه ساله با هاوکس را امضا خواهد کرد


USATSI

بر اساس این ، تیم آتلانتا هاوکس با یک قرارداد 61 ساله و 61.5 میلیون دلاری ، دانیلو گالیناری را به خدمت گرفت آدریان ویناروسکی از ESPN، که گزارش می دهد این گرانترین قراردادی است که تاکنون برای بازیکن بالای 30 سال منعقد شده است که هرگز تیم All Star را تشکیل نداده است. ناامیدی آتلانتا همان چیزی است که چنین معامله ای را ممکن کرده است. گفته می شود که هاوکس با وجود جوانی که در لیست خود دارند ، برای این فصل فشارهای تهاجمی ایجاد می کنند. افزودن گالیناری ، یکی از بهترین گلزنان NBA ، باید به آنها در انجام این کار کمک کند.

شاهین ها احتمالاً به همین جا ختم نمی شدند. آنها با بیش از 44 میلیون دلار فضای محدود وارد فصل خارج از فصل شده اند و هنوز حدود نیمی از آنها فرصت کار دارند. مفروضات بوگدان بوگدانوویچ ، جو هریس و ریون رونو هستند. هر سه بازیکن تهاجمی هستند. گالیناری هم. هاوکس فصل گذشته در خط دفاعی 28 ام شد و در حالی که خط حمله آنها نیز با مشکل روبرو بود ، این اتفاق در درجه اول هنگامی رخ داد که تری یانگ روی نیمکت نشست. یک محافظ نقطه پشتیبان با ثبات تر آن را برطرف می کند. مسائل امنیتی کمی پیچیده تر است.

آنها روز چهارشنبه Onyeka Okongwu را برای مقام 6 در DBA آماده کردند و در مهلت معاملات کلینت کاپلا را به دست آوردند. از آنجا که گالیناری احتمالاً در حال بازی قدرت و جلو است ، جای تعجب است که آیا Power Collins Power در دسترس است؟ او در این فصل واجد شرایط تمدید قرارداد است و بر اساس تولید هجومی اش گران خواهد بود.

عکس سر

در حال حاضر ، به نظر می رسد این بخشنامه استعدادها را اضافه می کند. به نظر می رسد گروه مالکان آتلانتا یک سیلی جهنمی در مرحله پلی آف است و گزارش می دهد بازیکن حق رای دادن یانگ از باخت در فصل گذشته ناامید شده است. سه سال دادن به گالیناری در سن او شاید برای برنامه قهرمانی آنها چندان منطقی نباشد ، اما حداقل این باعث می شود که هاوکس فصل آینده تیم به مراتب بهتری باشند.

حتما بخوانید:
کلاس های NFL Week 12: مهاجمان "F" را برای تصادف با Falcons دریافت می کنند ، عقاب ها "D" را برای از دست دادن زشت روز دوشنبه دریافت می کنند
منبع: pencil-news.ir