[ad_1]

ingram-shot.jpg
روس ایزابلا (امروز ایالات متحده آمریکا)

براندون اینگرام در آینده قابل پیش بینی عضوی از نیواورلئان پلیکان خواهد بود. روز سه شنبه ، اینگرام با 5 سال حداکثر 158 میلیون دلار تمدید قرارداد با پلیکان موافقت کرد ، به گفته آدریان ویناروسکی از ESPN.

اینگرام از اولین فصل حضور خود به عنوان عضوی از پلیکانز و بهترین مبارزات انتخاباتی خود از زمان انتخاب شماره 2 کلی در لس آنجلس لیکرز در پیش نویس NBA در سال 2016 خارج می شود. امتیاز (23.8) ، ریباند (6.1) و پاس گل (4.2) در هر بازی به عنوان بهترین گلزن تیم جدیدش. از همه مهمتر ، او پس از شوت فقط 32.9 درصد در دو تلاش 3 امتیازی در هر بازی در سه فصل ابتدایی حضور خود در لیکر ، او در 6.2 تلاش در هر بازی برابر پلیکانز به 39.1 درصد جهش کرد. در نتیجه ، اینگرام به عنوان اولین تیم آل استار خود در فصل گذشته انتخاب شد و همچنین به عنوان بهترین بازیکن NBA انتخاب شد ، جایزه ای که وی به خاطر بم آدبایو و لوکا دونچیچ ، دیگر نامزد های نهایی ، کسب کرد.

اینگرام که هنوز فقط 23 سال دارد ، به وضوح خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جوان در لیگ معرفی کرده و ظاهراً شخصی که پلیکان قصد دارد آن را به همراه دانشجوی سال دوم Zion Williamson بسازد.

CBS Sports به روزرسانی این داستان ادامه خواهد داد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر