[ad_1]

آندره جانسون اوقات سختی را با حق امتیاز هوستون تگزاس سپری کرده است ، سازمانی که از زمان پیوستن به لیگ در سال 2002 تلاش می کند تا در NFL مطرح شود. جانسون اولین ستاره حق رای دادن است و به یکی از بهترین دریافت کنندگان لیگ تبدیل شده است. در حالی که هوستون را به اولین فصل برد (2009) و پیروزی خود پس از فصل (2011) رساند.

جانسون ، یکی از ستون های حق رای دادن در تگزاس ، اولین عضو حلقه افتخار هوستون بود – در 12 دوره حضور خود در تگزاس ، تیم صید (1012) ، یارد (13،597) را هدایت کرد و تاچ داون (64) را دریافت کرد. به طور کلی شماره 3 در پیش نویس 2003 ، جانسون هفت فصل از 1000 یارد را با Texans ثبت کرد. او NFL را در دو بردن حیاط و کسب سه بار در هر بازی هدایت کرد ، در حالی که هفت سفر Pro Bowl و دو انتخاب First Team All-Pro کسب کرد. جانسون در حال حاضر یازدهمین دوره پذیرش (1،062) و دریافت حیاط (14،185) یازدهم است و این فرصت را دارد که به اولین بازیکن تگزاس تبدیل شود که در تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای قرار دارد.

پس از بازنشستگی پس از فصل 2016 ، جانسون کار مربیگری خود را آغاز کرد و در سال 2019 به عنوان مشاور ویژه ای در مقر بیل اوبراین خدمت کرد. جانسون قبل از فصل 2020 نقش خود را ترک کرد ، اما همچنان ارتباط قوی با انتقال تگزاس به دوره بعدی داشت. حق رای دادن با یک مدیر کل و سرمربی جدید در راه پس از شلیک اوبراین در ماه اکتبر.

جانسون در یک مصاحبه فردی با CBSSports.com ، در مورد وضعیت حق رای دادن تگزاس ، آینده اوبراین و شانس وی در تالار مشاهیر در سالهای آینده بحث می کند.

هنگامی که رومئو کرنل هماهنگ کننده دفاع بود ، شما در هوستون بودید. چه چیزی را در طول حضور خود در آنجا دیدید که باعث شد بازیکنان Crennel را خریداری کنند؟

جانسون: “اول ، رومئو یک فرد عالی است. وقتی من آنجا بودم – اولین سال زندگی من تحت نظر بیل (اوبراین) – رومئو شخص مورد علاقه من بود. من چیزهای زیادی از این قبیل را به او گفتم. بیش از 35 سال ، بنابراین او می داند که چگونه بیشترین بهره را از آن ببرد. او تاکنون برای انجام این بازی در بین بهترین ها بود. او می داند چگونه بهترین نتیجه را از آنها بگیرد. ”

فکر می کنید رومئو کرنل باید این فرصت را داشته باشد که در سال 2021 سرمربی تیم تگزاس شود؟

جانسون: “من نمی توانم آن را چنین بنامم. من نمی دانم این کاری است که رومئو می خواهد انجام دهد – با توجه به سن و سال و چیزهایی از آن طبیعت. اما اگر این کاری بود که او می خواست انجام دهد ، من فکر می کنم باید به خود فرصت دهید برای انجام این کار مصاحبه کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. همه چیز کاملاً بستگی دارد – من مطمئن نیستم که آیا رومئو می خواهد دوباره سرمربی شود. “

شما برای بیل اوبراین بازی کردید و زیر نظر او آموزش دیدید. آیا دوباره او را در NFL می بینید؟

جانسون: “من مطمئن نیستم که او سرمربی خواهد شد یا خیر ، اما فکر می کنم احتمالاً یک فرصت دیگر پیدا کند.”

من فکر کردم بیل اوبراین قبل از تصدی مسئولیت هوستون ، کار بزرگی با پن استیت انجام داد. فکر می کنید او بتواند به دانشگاه برگردد و دوباره برنامه ای را اجرا کند؟

جانسون: “من هم فکر می کنم که این هم امکان پذیر است. همه چیز به کاری که بیل می خواهد انجام دهد بستگی دارد. او بیشتر چه چیزی را دوست دارد – مربیگری NFL یا اجرای یک برنامه دانشگاهی؟ او در پن ایالتی کار بزرگی انجام داد ، اما این تصمیم بستگی دارد به او. ”

دشاون واتسون با وجود همه آنچه در هوستون در جریان است ، یک سال شگفت انگیز دارد. در کجای این چند سال پیشرفت در بازی او دیده اید؟

جانسون: “او فقط سال به سال با اعتماد به نفس بیشتری به نظر می رسد. شما می توانید او را با بازی در زمین ببینید. به نظر می رسد او در کاری که انجام می دهد احساس راحتی می کند. من فکر می کنم او یک ارتباط برقرار بهتر شده است. به او پرتاب می شود. در آتش مانند یک تازه کار – مانند یک مرد جوان و یک بازیکن خط حمله که به پسران بزرگتر می گوید چه باید بکنند – او نشان داد که او یک رهبر عالی است و پسرانش جاذبه او هستند ، او همیشه از این کیفیت رهبری برخوردار بوده است ، حتی زمانی که در کلمسون بود.

“من یک طرفدار بزرگ Deschaun هستم. من عاشق تماشای بازی او هستم. من سال گذشته از بودن در کنار او ، تماشای بازی و رفتن او لذت بردم. بیرون برو و اتفاقات را رقم بزن. من فکر می کنم او فقط بیدار خواهد شد. بهتر شدن. “

فکر می کنید هوستون برای به دست آوردن این سوپر بول Deschawn Watson چه کاری باید انجام دهد؟ او مطمئناً استعداد بردن یکی را دارد.

جانسون: “فقط آن را با افراد مناسب محاصره کنید. با مربیان مناسب آن را محاصره کنید. من فکر می کنم اگر با افراد مناسب محاصره کنید ، مربیان مناسب و همه می خواهند این طرح را بخرند – شما کسی را دارید که می تواند این سوپرجام را برای شما بیاورد.”

در مدت دو سال شما حق ورود به تالار مشاهیر طرفدار فوتبال را دارید. آیا این همان چیزی است که وقتی به حرفه خود نگاه می کنید به آن فکر می کنید؟

جانسون: “بیشتر از آنکه فکر کنم در مورد این افراد از من س askingال می کنند! بازی انتظار وقتی آن زمان فرا می رسد ، مطمئنم که بیشتر فکر خواهم کرد و چیزهای زیادی در ذهنم خواهد بود.

برای شما اولین بازیکن تگزاسی که تالار مشاهیر را ایجاد می کند چه معنایی دارد؟

جانسون: “من فکر می کنم این نه تنها برای من ، بلکه برای شهر هوستون و سازمان بسیار خوب خواهد بود. این چیزی خواهد بود که چهره بسیاری از مردم را لبخند خواهد زد. من اولین کسی بودم که وارد Honest Ring حق رای دادن شدم ، بنابراین اولین نفر بودم یک تالار مشاهیر نه تنها برای من ، بلکه برای هوستون عالی خواهد بود. ”

آندره جانسون توسط Crown Royal و کمپین Water Break تهیه شده است ، که به کاربران اجازه می دهد هنگام بازی های آب با مسئولیت آشامیدنی بنوشند و هیدراته شوند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir