[ad_1]

anthonydavis100620.jpg
گتی ایماژ

آنتونی دیویس موافقت 5 ساله 190 میلیون دلاری با لس آنجلس لیکرز را تایید کرده است ، نماینده ریچ پل را تأیید می کند. توسط آدریان ویناروسکی از ESPN. این معامله که احتمالاً با حداکثر دستمزد 32.7 میلیون دلاری دیویس برای فصل 21-2020 آغاز می شود ، شامل گزینه فسخ زودرس قبل از فصل 25-2024 ، پنجمین سال معامله نیز می باشد. با این وجود دیویس با چهار فصل تضمینی حداقل تا سی و یکمین سالگرد تولد خود به لیکرز متعهد است.

این معامله فقط یک روز پس از توافق لبرون جیمز با تمدید دو ساله قرارداد 85 میلیون دلاری وی صورت گرفت. دیویس از نظر فنی یک سال بیشتر از جیمز تحت قرارداد است ، اما نمی توان از آن جلوگیری کرد. جیمز در سال آخر معامله 38 ساله خواهد شد و قوانین NBA قراردادهای طولانی مدت را به 38 سال طول فصل بازیکن محدود می کند. اما جیمز و دیویس توسط ریچ پال و کلاچ اسپورت نمایندگی می شوند و همه نشانه ها نشان می دهد که لبرون قصد دارد بقیه دوران حرفه خود را در لس آنجلس بگذراند. حالا او می تواند با دانستن اینکه دیویس در آنجا با او خواهد بود ، احساس اطمینان کند.

تنها نکته منفی این است که چگونه این معاملات حرکت مالی لیکرز به جلو را محدود می کند. قبل از اینکه جیمز و دیویس دوباره امضا کنند ، سناریوهایی وجود داشت که می توانستند پول را روی میز بگذارند تا فضای محدود کننده مورد نیاز برای جذب یک بازیکن آزاد فوق ستاره در تابستان سال آینده (احتمالاً جیانیس آنتتوکونمپو) آزاد شود. اکنون ، با جیمز و دیویس ، حداکثر قفل شده؟ این احتمال احتمالاً از بین رفته است.

اما با بیرون آمدن از فصل قهرمانی ، چنین هیجانی چیزی نیست که لیکرز واقعا به آن نیاز داشته باشد. جیمز و دیویس ممکن است دو بازیکن برتر NBA برای ورود به فصل 21-2020 باشند و لیکرز با اضافه کردن دنیس شرودر ، وس متیو ، مارک گاسول و مونترسل هارل در این فصل ترکیب پشتیبانی خود را تمدید کرده است. با حضور این بازیکنان ، لیکرز در موقعیتی قرار دارد که باید بجنگد در حالی که جیمز یک فوق ستاره است.

و وقتی او دیگر اینگونه نباشد ، لیکرز می تواند خیال خود را راحت بداند که دیویس حبس شده و آماده جایگزینی او به عنوان چهره حق رای دادن است. لیکرز در سال 2019 یک قیمت معاملاتی خوب به زمین دیویس پرداخت کرد. این انتقال بیشتر از قهرمانی در فصل گذشته نتیجه داد. اکنون که حداقل چهار سال دیگر با رنگ های بنفش و طلای مانده است ، او فقط توجیه سرمایه گذاری آنها را ادامه خواهد داد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir