آلانا کوک برای بازی با PSG ، OL Reign و یک مسابقه در اردوگاه های USWNT


تیم ملی ایالات متحده در حال حاضر در اروپا است و خود را برای بازی دوستانه آینده در تاریخ 27 نوامبر برابر هلند آماده می کند. این با پایان یافتن سال تقویمی آنها ، نهمین و آخرین بازی تیم خواهد بود. این اولین بار است که دو تیم از فینال جام جهانی زنان در تابستان گذشته به مصاف یکدیگر می روند.

در لیست 23 نفره بازیکنان ، قبل از اردوی شش روزه ، توسط سرمربی ولاتکو آندونوفسکی انتخاب شده است ، نام های بزرگی وجود دارد که در حال حاضر در خارج از اروپا بازی می کنند. یکی از این بازیکنان مدافع آلانا کوک است ، که از زمان امضای قرارداد با این باشگاه در سال 2019 با تیم 1 فرانسه پاری سن ژرمن بازی کرده است. او از سال 2013 بخشی از برنامه های فوتبال ایالات متحده بوده است ، جایی که به ترتیب کاپیتان سطح U17 و U23 است. اما او همچنین حق بازی در انگلیس را دارد و اردیبهشت را در تیم ملی زنان انگلیس به عنوان مربی سپری کرد.

کوک پس از به دست آوردن اولین کلاه خود با USWNT از اولین تماس خود با کاستاریکا در نوامبر گذشته ، کوک اکنون در دومین دوره کارآموزی خود با تیم ملی ایالات متحده است. این یک چشم انداز بسیار مورد توجه استنفورد بود و قبل از تصمیم برای شروع حرفه بازیگری حرفه ای خود در اروپا ، قبل از پروژه کالج NWSL در سال 2019 به عنوان انتخاب دور اول تصور می شد.

آندونوفسکی درباره انتخاب کوک گفت: “احساس کردم فرصت خوبی برای ورود او است و بنابراین می توانیم کمی بیشتر ببینیم.”

“اما در عین حال ، فرصت خوبی برای اوست که یک بازی پرمخاطب یا یک بازی پرمعنا را تجربه کند و به دلیل پتانسیلی که دارد ، در اطراف برخی از این بازیکنان باشد تا محیط را تجربه کند. ما او را به عنوان شخصی توانایی بازی در این تیم در آینده. “

کوک از زمان پیروزی تاریخی PSG مقابل المپیک لیون و پایان دادن به باخت 4 ساله مقابل رقبا ، به این اردوها پیوسته است. مدافع میانی در نیمه دوم ظاهر شد تا اطمینان حاصل کند که خط نتیجه به سود PSG خاتمه می یابد ، زیرا آنها لیون را 1-0 شکست دادند.

کوک گفت: “اگر ببینید که در هنگام سوت پایان بازی همه افراد تیم چقدر هیجان زده بودند. می بینید که در حال حاضر برای ساخت تیمی که داریم چقدر کار و تعهد می کنیم.”

“نتیجه نهایی این است که شما پیروزی های بزرگی مانند این پیروزی مقابل لیون را مشاهده می کنید. بنابراین ، در پایان روز ، این فقط یک قهرمانی در لیگ است ، اما من فکر می کنم همه ما می توانیم اهمیت را در مقیاس بزرگتر از نظر به پایان رساندن چنین دوشیابی شگفت انگیز تشخیص دهیم. از لیون. اما من فکر می کنم اکنون راهی برای رفتن به بازی بعدی و اطمینان از تمرکز ما برای ادامه لیگ وجود دارد. “

حتما بخوانید:
شانس وسترن کنتاکی و شارلوت ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی های هفته 14 یک مدل اثبات شده

این رقابتی است که قدمت آن به چندین سال قبل برمی گردد و به لیگ های زنان و مردان می رود. در سال های اخیر ، اختلاف بین دو باشگاه اندک است ، اما با لیون اغلب در بازی های بزرگ در بالای جدول قرار می گیرد. علاوه بر لیگ ، دو تیم به طور مداوم در “Coupe de France Feminine” به مصاف هم می روند و مستقیماً برای مسابقات لیگ قهرمانان زنان به مسابقات یوفا رفته اند. دانش هنگامی که هر دو تیم مقابل هم قرار می گرفتند رقابت شدیدی را فراهم می کرد.

“رقابت با لیون ، [they’re] به عنوان یکی از بزرگترین باشگاه های زنان در جهان شناخته شده است. بنابراین ، من فکر می کنم این همیشه یک روش خوب برای اندازه گیری خود و دیدن وضعیت ما است. تا بتوانم امسال دو بار آنها را مصرف کنم ، شاید بیشتر ، از جمله جام های لیگ قهرمانان. من فکر می کنم این همیشه یک فرصت عالی برای ما است که نشان دهیم در کجای خود هستیم و رشدی را که در بازی زنان ایجاد کرده ایم نشان دهیم. “

برای کوک ، او در سال دوم قرارداد سه ساله خود با PSG سعی دارد از تجربه خود در اروپا بیشترین استفاده را ببرد. سازگاری با فرهنگ ، زبان ، ادامه پیشرفت و بازی به سبک جدیدی از فوتبال ، عوامل انگیزشی در تصمیم گیری برای حرفه ای شدن در اروپا بود ، علی رغم رتبه بالای NWSL از استنفورد.

“شخصاً ، فکر می کنم بسته به توانایی هایم از پیوستن به پروژه NWSL بیش از حد خوشحال شدم. [were] و فقط به زمان رسیده است. من پیشنهادی از PSG دریافت کردم و احساس کردم خیلی خوب است که نمی توانم آن را رد کنم. . . من این را به عنوان یک تصمیم در مورد زندگی دیدم. من فکر می کنم این چیزی بود که قرار بود من را به چالش بکشد و واقعاً به من کمک کرد تا در همه زمینه های زندگی ام رشد کنم.

در کل ، فکر می کنم قطعاً ارزشش را داشت. من فکر می کنم هر وقت فرصتی برای به چالش کشیدن خود و خارج شدن از منطقه راحتی خود پیدا می کنید ، پیشرفت و پیشرفت خواهید کرد. بنابراین ، من واقعاً آن را دوست داشتم و فکر می کنم سعی می کنم بیشترین بهره را از آن ببرم. “

در سطح جهانی ، بیماری همه گیر ویروس کرونا در بسیاری از لیگ های ورزشی بر ورزش حرفه ای و ورزشکاران تأثیر گذاشته است. در حالی که کوک در حال انجام سال دوم حضور خود در PSG بود ، بسیاری از باشگاه ها مجبور شدند بازی را متوقف کنند زیرا بلوک ها در کشورهای مختلف اجرا شد. او برای نزدیک شدن به خانواده اش به ایالات متحده بازگشته است و در فاصله بین قطع ارتباط با نتفلیکس و برقراری ارتباط با دوستان در عمل ، او همچنین در حال کار برای تکمیل مدرک خود در سیستم های نمادین در استنفورد است.

حتما بخوانید:
شانس دوک در برابر ایالت میشیگان ، خط: قهرمانان کلاسیک کلاسیک 2020 ، پیش بینی های یک مدل اثبات شده

“آنها بر تعامل رایانه ای انسان تمرکز می کنند ، و نگاه می کنند که چگونه می توانیم جامعه و فناوری را به یکدیگر متصل کنیم و می بینیم که چگونه می توانیم این دو را به بهترین شکل ممکن کنار هم قرار دهیم.

در تابستان ، مخاطبان آمریکایی موفق شدند نگاهی کوتاه به یک مدافع 23 ساله بیندازند زیرا او مدت کوتاهی را به صورت قرضی در NWSL بازی کرد در حالی که در Challenge Cup با OL Reign بازی می کرد. او لیگ را به خاطر کمک به ایجاد یک فضای بازی امن و باشگاه گفتگوی آن در مورد نژادپرستی و عدالت اجتماعی اذعان می کند.

“من فکر می کنم همانطور که این حباب از نظر ذهنی ، عاطفی برای بسیاری از مردم دشوار بود ، فکر می کنم با توجه به شرایط ابتلا به COVID و قرار گرفتن در معرض اشیا ، به ما این امکان را داد که تقریباً از روشی برخوردار باشیم که می دانستیم ایمن هستیم. . بنابراین ، من فکر می کنم آنها در این زمینه کار خوبی انجام دادند و باعث شدند ما احساس امنیت کنیم.

ما در OL Reign بحث های زیادی داشتیم و در واقع من واقعاً به تیم افتخار می کردم و احساس کردم واقعاً در اطراف همه افراد برای بحث در مورد مشکلات احاطه شده اند و از یکدیگر می آموزند. وقتی چنین محیطی در تیم وجود دارد ، این باعث می شود که همه راحت باشند و در کنار هم بازی خوبی داشته باشند. خیلی دوستش داشتم من فکر می کردم تیم فوق العاده است و چیزهای زیادی از بازیکنان و کادرفنی یاد گرفتم که باید با آنها کار کنم. به طور کلی یک فرصت عالی است. “

کوک یک سال دیگر با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و اگرچه در حال حاضر به هیچ تیم ملی وابسته نیست ، اما سعی دارد از این تلاش دوم در اردوگاه USWNT در اروپا نهایت استفاده را ببرد.

“اولین چیزی که متوجه می شوید ماهیت رقابتی است. به محض قدم گذاشتن در زمین ، همه با هم رقابت می کنند. همه با شدت و تلاش بیشتر ، به فکر پیشرفت و بهتر شدن کل گروه هستند. چیزی که به محض ورود باید در این سطح باشید ، در غیر این صورت زنده نخواهید ماند.

من فکر می کنم در بالاترین سطح ، در هر یک از کشورها ، شدت یکسانی خواهید داشت. این آرزو و انگیزه است. اما فکر می کنم ایالات متحده مشخصاً به نوعی در اوج است [and] به عنوان برترین در جهان در نظر گرفته می شود و بنابراین غنائم همچنان وارد می شوند. “
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید