آسیب Joe Burrow: MRI نشان می دهد Bengal Recruits Tear ACL و MCL تحت عمل جراحی ترمیمی قرار می گیرند


USATSI

جو بارو ، مهاجم خط حمله سینسیناتی بنگالس در یک باخت 20 بر 9 مقابل تیم فوتبال واشنگتن که دچار آسیب دیدگی شدید در زانو شده بود ، سقوط کرد و متأسفانه ، MRI اخیر چیزی را که همه از آن می ترسند تأیید کرد. طبق گزارش جیسون لا کنفورا ، NFL Insider CBS Sports ، MRI تایید کرد که بورو علاوه بر ACL ، MCL را در زانوی چپ خود پاره کرده است. او اکنون برای سال 2021 تحت عمل جراحی ترمیمی و توانبخشی قرار خواهد گرفت. طبق گفته La Canfora ، بنگالی ها امیدوارند که او برای آغاز فصل 2021 آماده باشد.

مایک گاروفولو از NFL همچنین گزارش داد که این یک مصدومیت است که از طریق بسیاری از اتصالات مانند کارسون ونتز از عقاب های فیلادلفیا ، که چندین سال پیش رنج برده است. ونتز در ماه دسامبر مصدوم شد و سال آینده دو بازی اول را از دست داد ، بنابراین اگر بارو واقعاً آماده بازی در فصل جدید 2021 باشد هنوز در هوا است.

آسیب دیدگی در کوارتر سوم روز یکشنبه در کمتر از 12 دقیقه اتفاق افتاد. در طول آن بازی ، بورو رد شد تا بازی سوم و دوم را از خط 10 حیاط خود عبور دهد و درست زمانی که پرتاب توپ را به پایان رساند ، یک مدافع واشنگتن به پای او افتاد. به محض ضربه ، بورو بلافاصله زانوی چپ را گرفت و به نظر می رسید که درد زیادی دارد. با وجود این واقعیت که هیچ چیز رسمی نیست ، بهترین انتخاب شماره 1 است توییت “سال آینده می بینیم” تقریباً یک ساعت بعد از آسیب دیدگی

حتما بخوانید:
25 نتیجه برتر در فوتبال دانشگاهی ، واکنش های بیش از حد ، هفته 14: اصلاحات مورد نیاز برای برنامه ریزی خارج از کنفرانس برای حرکت به جلو

Burrow با حفظ 65.3 درصد سرعت اتمام ، فصل 2020 را با 2،688 حیاط عبور ، 13 لمس و 5 رهگیری به پایان می رساند. ستاره سابق LSU امسال رکورد 2-7-1 را به عنوان شروع کننده سین سیناتی ثبت کرد ، اما از خط حمله خود کمک زیادی دریافت نکرد زیرا در مجموع 32 بار اخراج شد و در لیگ سوم شد. با وجود مبارزات خط حمله اش ، بارو هنوز هم به نوعی موفق شد امسال پیشرفت کند. در 9 بازی کامل ، او پنج بار در مجموع 300 یارد یا بیشتر پرتاب کرد که توسط یک تازه کار به دومین بالاترین امتیاز در تاریخ NFL مساوی شد.

با حذف بارو ، انتظار داشته باشید رایان فینلی خط حمله خط حمله جدید بنگال را به دست بگیرد. در یک اقدام محدود روز یکشنبه ، او 3 پاس از 10 پاس را برای 30 یارد و یک مرحله نهایی انجام داد. تحلیلگر خارق العاده هیث کامینگز نتایج خارق العاده این آسیب را خرد کرده است که می توانید در اینجا بررسی کنید.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید