آسیب جو بارو: چرا پوشش نقره ای ابر تیره بنگالها برای پیش نویس NFL 2021 مناسب است


در حالی که به معنای واقعی کلمه برای جو بارو دردناک بود و از نظر تصور برای سازمان بنگالس دردناک بود ، تازه وارد و شماره 1 سابق ، که در هفته 11 رباط های متعدد زانو را پاره کرد ، به آینده طولانی مدت هر دو کشور آسیب دیده بسیار سود می رساند.

با روشهای نوین پزشکی در NFL ، بورو (احتمالاً) آماده شروع مبارزات 2021 خواهد بود.

و او (احتمالاً) در برابر نبرد با شکوه چپ اورگان در Penei Sewell محافظت خواهد شد ، این احتمال وجود دارد که بنگالی ها پس از آسیب دیدگی بارو در پایان فصل به طور رسمی بیمه شوند.

بعد از هفته یازدهم ، SportsLine به بنگالی ها دومین شانس طولانی Super Super Bowl یا دومین فرصت برای کسب شماره 1 در مجموع را داد. و اگر قرار بود این پروژه فردا انجام شود ، سینسیناتی سومین انتخابات عمومی را برگزار می کرد. اگرچه ما کاملاً از همه آنچه غیرقابل تصور در سال 2020 اتفاق می افتد می دانیم ، جت ها و جگوارها می توانند در دو گزینه اول قرار بگیرند و آنها یک خط حمله ، ترور لارنس از کلمسون و شاید جاستین فیلدز ، اوهایو.

این Sewell قدرتمند را به مقصد بنگالس ترک خواهد کرد ، واحد اصلی منطقی بعدی در ارتقاch امتیازات بنگالز. این پدیده 6 فوت و 330 پوندی طرفدار جای خود را به تنها 7 فشار در 491 کلیک داد تا مسیرها را در سال 2019 برای اردک ها مسدود کند. او به طرز حیرت انگیزی قدرتمند و متعادل است ، و ورزشکاری نخبه او در صفحه نمایش و در سطح دوم بازی در حال اجرا ظاهر می شود. سیول برادر تهدید کننده معامله واقعی است. و او فقط در ماه اکتبر 20 ساله شد.

خط حمله سینسیناتی در این فصل با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و هر کدام از گروه ها که رفتند دقیقاً با Burrow مهربان نبودند. در حالی که افسانه LSU از درخشش طبیعی برای مدیریت جیبی و ورزشکاری نرم برخوردار است ، اما خط حمله بسیار ناموزون بسیار زیادی وجود دارد که یک تازه وارد کوارتر می تواند مقاومت کند.

حتما بخوانید:
Dearon Fox ، پادشاهان موافقت کردند که 5 سال حداکثر 163 میلیون دلار تمدید کنند

در زیر نموداری آورده شده است که در آن 7 7 بازیکن برتر در درصد افراد شورشی با تلاش پاس در 2.5 ثانیه یا کمتر مشخص شده است. در اصل ، این کوارترها اغلب توپ را بیرون می کشند. ستون سمت راست انتهایی با توجه به درصد فشار مربوط به هر سرور با رده لیگ ، با کمترین درصد در بالای 40 کوارتر برگشت واجد شرایط ، لیست می کند.

در نگاه اول ، فشار 32.5٪ بارو شدید نبود – 23مین کمترین فشار 40 – با این وجود او و کادر مربیگری بنگالس تلاش مشترکی کردند تا فوتبال با عجله از دست او خارج شود ، که البته اغلب فایده ای نداشت. در واقع ، وقتی مدافع شما به طور مرتب یک فوتبال را پرتاب می کند ، مجاز است چنین فشار زیادی به عنوان یک خط حمله کاملاً دشوار باشد. محاصره بنگال این شاهکار را انجام داد.

جونا ویلیامز ، اولین دور تیم در سال 2019 ، که تمام این فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد ، در دفاع از پاس در یک بازی چپ دست در فصل خود به عنوان یک تازه کار با یک پیراهن قرمز ، خوب بازی کرد – نه باور نکردنی ، نه بد. به او فقط یک کیسه و در مجموع 18 پرس با 353 کلیک اجازه عبور داده شده است. با یک فصل خارج از فصل دیگر برای قویتر شدن ، او قدم بعدی را برمی دارد. اما فصل دوم وی در NFL با توجه به حضور سیول با پاس به سمت راست همراه خواهد بود.

حتما بخوانید:
آلابامای جنوبی و تروی را تماشا کنید: کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش مستقیم ، زمان شروع

در این مرحله ، بورو ، بازسازی شده در زانو و هر چیز دیگری ، با دیواره های خارجی محکم وارد جیب شما خواهد شد ، یک نعمت برای رهگذر جوان و با استعداد که فقط به زمان بیشتری برای کار نیاز دارد.

بازی در AFC North ، بارو در هر فصل چهار بار Ravens و Steelers را می بیند. در حال حاضر ، هیچ باشگاهی در بازی های بیشتر از پیتزبورگ (174) فشار خط حمله ایجاد نکرده است و ریونز پس از هدایت لیگ در یک حمله رعد اسا قبل از فصل ، در تعداد بازی های دفاعی با حمله رعد اسا (172) در لیگ NFL دوم است. اوه ، و مایلز گرت به کلیولند سرگردان است. او قطعاً یک نامزد بلند مدت بازیکن دفاعی سال خواهد بود.

بدترین سناریو برای بنگالی ها برای به اتمام رساندن فصل خود در سال 2020 ، در واقع Burrow است ، که می خواهد تیم با کسب چند برد دیگر ، آن را از 3 تیم برتر پیش نویس 2021 دور کند. انتخاب خارج از 5 گزینه برتر تضمین شده نیست – ببینید: بعید است – اینکه بتوانید پس از اجرای یک بازیکن خط حمله در ابتدای پروژه ، به یک Sewell تبدیل شوید. شارژرها و تیم فوتبال واشنگتن در سمت چپ خواهند بود. انتخاب بیشتر این باشگاه ها برای پیشرفت بنگالس و بارو حیاتی است.

بارو می تواند به یکی از بهترین مدافعان لیگ تبدیل شود. اما باید بهتر محافظت شود. همه ما این را می دانیم. و به دلیل کار مستقیم او ، سیول تقریباً به اندازه خود Burrow برای حق رای دادن در سین سیناتی مهم خواهد بود.

(کلیه آمار پیشرفته توسط TruMedia ارائه می شود ، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد)
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید