آزادی در مقابل ماساچوست: نحوه تماشای جریان مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع فوتبال NCAA


در 2 چهارم

شعله های آتش در آتش است ، اما ما هنوز در ماساچوست یک دقیقه منتظر پاسخ هستیم. آزادی در مقابل UMass بر 31 بر هیچ چیز کنترل ندارد.

شعله های آتش از ترکیب تیم های RB Joshua Mack و QB Malik Willis لذت بردند. اولی برای یک TD و 96 یارد با شش وسیله نقلیه عجله کرد ، در حالی که دومی برای سه TD و 187 یارد در 17 تلاش. این لمس کردن – سرعت 59 متری در سه ماهه اول – یکی از مهمترین لحظات بازی بود.

UMass از عملکرد QB Garrett Dzuro که 107 حیاط عبوری را جمع کرد ، به خوبی استفاده کرد.

برتری لیبرتی در این فصل با گذراندن سه ماهه سوم بیشترین است.

کی بازی میکنه

ماساچوست @ Liberty

سوابق فعلی: ماساچوست 0-3؛ آزادی 8-1

چه باید دانست

لیبرتی فلامس و ماساچوست مینوتمن ظهر امروز 27 نوامبر در ورزشگاه ویلیامز به مصاف FBS Independents می روند. “شعله های آتش” با نشان دادن عضلات هجومی با میانگین 37.56 امتیاز در هر بازی ، به خود می بالند.

هفته گذشته ، در برابر 84 ایالت مجازات در برابر NC State Wolfpack ، آزادی با مشکل روبرو شد. لیبرتی با نتیجه 15 بر 14 مغلوب ایالت NC شد. هیچ کس بازی تهاجمی تهاجمی به لیبرتی را انجام نداد ، اما از WR Noah Frith و TE Jerome Jackson نتیجه گرفت.

در همین حال ، انتظار می رفت UMass جمعه گذشته این کار را سخت انجام دهد و خوب ، آنها این کار را کردند. آنها خود را در سمت اشتباه حصار دردناک 24-2 در دست جغد آتلانتیک فلوریدا یافتند. QB Will Koch یک بازی به یاد ماندنی داشت ، اما نه به روشی که می خواهید از شما به یادگار بماند: او علاوه بر اینکه موفق به انجام یک ضربه محکم نشد ، یک رهگیری را فقط با 67 یارد انجام داد.

حتما بخوانید:
NFL بازی Ravens-Steelers Thanksgiving را به دلیل نگرانی از COVID-19 به بعد از ظهر یکشنبه موکول می کند

شعله ها با پیروزی 37.5 امتیازی (!) در این یکی از موارد مورد علاقه هستند. شاید ارزش این را داشته باشد که در برابر گسترش خطر به خطر بیفتد ، زیرا آنها در حال حاضر در یک بازی 4 برنده از ATS حضور دارند.

لیبرتی زمانی که دو تیم قبلاً در ماه نوامبر سال گذشته به مصاف هم رفته بودند ، کاملاً پیش افتاده بود و در مسابقه 63-21 از Minutemen عبور کرد. آیا لیبرتی موفقیت خود را تکرار می کند یا این بار UMass برنامه بازی بهتری دارد؟ به زودی به این موضوع پی خواهیم برد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: جمعه از ساعت 12:00 بعدازظهر
  • جایی که: ورزشگاه ویلیامز – لینچبورگ ، ویرجینیا
  • تلویزیون: ESPN3.com
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. ممکن است محدودیت های منطقه ای اعمال شود.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین احتمال فوتبال کالج ، شعله های آتش با 37.5 امتیاز در برابر Minutemen یک محبوب بزرگ است.

شرط بندی ها کمی در برابر Flames حرکت کردند ، زیرا بازی با Flames به عنوان محبوب 39.5 امتیاز آغاز شد.

بالا / پایین: -105

منتخبی از کالج های فوتبال را برای هر بازی خاص مشاهده کنید ، از جمله این یکی از مدل های پیشرفته رایانه ای SportsLine. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

لیبرتی و ماساچوست در دو بازی اخیر خود یک پیروزی کسب کرده اند.

  • 2 نوامبر 2019 – آزادی 63 در برابر ماساچوست 21
  • 3 نوامبر 2018 – ماساچوست 62 مقابل لیبرتی 59
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید