آریزونا در مقابل کلرادو: نحوه تماشای فوتبال آنلاین NCAA ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش مستقیم ، زمان بازی


کی بازی میکنه

کلرادو @ آریزونا

سوابق فعلی: کلرادو 3-0؛ آریزونا 0-3

چه باید دانست

گاومیش های کلرادو از 12 نوامبر 2016 در یک بازی برابر Arizona Wildcats پیروز نشده اند ، اما به دنبال پایان دادن به خشکسالی در روز شنبه هستند. بوفالو و آریزونا در نبرد Pac-12 از ساعت 19:00 بعد از ظهر در ورزشگاه آریزونا به مصاف هم می روند. کلرادو در سه بازی پیروز میدان حرکت می کند ، در حالی که Wildcats در سه باخت مستقیم شکست می خورد.

کلرادو هفته گذشته در پیروزی 20-10 مقابل آزتک های سن دیگو یک ضربه محکم و ناگهانی داشت. هیچ کس حمله تهاجمی به کلرادو نداشته است ، اما از QB سام نویر دو بار دریافت کرده است.

در اوایل آریزونا هفته گذشته هیجان انگیز بود که آنها اولین امتیازات بازی را به دست آوردند ، اما در نهایت UCLA Bruins جایزه واقعی را گرفت. آریزونا در برابر UCLA سقوط سنگین 27-10 را انجام داد. QB Will Plummer یک بازی کاملاً به یاد ماندنی داشت و فقط با 4.31 یارد تلاش تلاش کرد که دو بار رهگیری کند.

کلرادو با کسب انتظار 7.5 امتیاز ، در این بازی محبوب است. شاید در معرض خطر گسترش خطر باشد ، زیرا آنها در حال حاضر در سه سری پیروزی ATS قرار دارند.

کلرادو اکنون کاملا 3-0 شده است ، در حالی که آریزونا روی یک تصویر آینه 0-3 نشسته است. یک جفت شماره امنیتی که باید قبل از شروع به خاطر بسپارید: گاومیش ها در هنگام لمس مجاز مجاز ، در رتبه سیزدهم کشور قرار دارند و فقط 9 عدد برای فصل دارند. در مورد گربه های وحشی ، آنها با نهمین کوچکترین پاس مجاز در کشور در چهار پاس رقابت می کنند.

حتما بخوانید:
نحوه تماشای UCF در مقابل سینسیناتی: پخش زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی فوتبال NCAA شنبه

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 19:00 ET
  • جایی که: استادیوم آریزونا – توسان ، آریزونا
  • تلویزیون: فاکس اسپورت 1
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین شانس فوتبال کالج ، بوفالوها یک امتیاز بزرگ 7.5 امتیازی در برابر Wildcats هستند.

بالا / پایین: -108

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

آریزونا در پنج بازی اخیر خود مقابل کلرادو چهار پیروزی کسب کرده است.

  • 5 اکتبر 2019 – آریزونا 35 در مقابل کلرادو 30
  • 2 نوامبر 2018 – آریزونا 42 در مقابل کلرادو 34
  • 7 اکتبر 2017 – آریزونا 45 در مقابل کلرادو 42
  • 12 نوامبر 2016 – کلرادو 49 مقابل آریزونا 24
  • 17 اکتبر 2015 – آریزونا 38 در مقابل کلرادو 31
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme