آرسن ونگر ، اسطوره آرسنال می گوید: “اولیویه ژیرود” قهرمان چهار گل چلسی “از خصوصیاتی که هیچ کس دیگری ندارد برخوردار نیست.


آرسن ونگر ، مدیر سابق آرسنال ، از مقاومت ذهنی اولیویه ژیرو مهاجم یک باره خود از زمان آخرین احیا تیم ملی فرانسه با چلسی استقبال کرده است.

ژیرود در ابتدای فصل با چلسی دقایقی جنگید و در رده سوم جدول رده بندی پشت سر تامی آبراهام و تیمو ورنر قرار گرفت ، اما با تیم ملی فرانسه به شکل خوبی درآمد و در هفته های اخیر ارزش خود را برای فرانک لمپارد به دست آورد. ژیرود پس از بیرون آمدن از نیمکت برای بردن یک پیروزی دیرهنگام مقابل رنس ، که در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات انتخابی لیگ قهرمانان تیمش را رزرو کرد ، در شروع بازی نادر مقابل سویا ظاهر شد و چهار پیروزی چشمگیر به ثمر رساند.

CBS Sports اولین بار ماه گذشته فاش کرد که ژیرود در آینده در چلسی فکر می کند پس از اینکه توسط لمپارد و اینترمیلان در باشگاههایی که این بازیکن 34 ساله را در اختیار دارند ، نادیده گرفته شد. برخلاف دقایقی تلاش در این فصل ، این مهاجم مدام مورد ستایش لمپارد قرار می گیرد ، كه امروز اصرار دارد كه “در احترام” نسبت به نگرش ژیرود در حومه استمفوردبریج احترام زیادی قائل است.

این یک نظر مشترک ونگر است ، مدیری که قهرمان جام جهانی مونپلیه در سال 2012 شد. او به عنوان مدیر آرسنال گزینه های جایگزین زیادی را در جلو امتحان کرد – تئو والکات ، دنی ولبک و الکسیس سانچز – اما به جیرود ادامه دهید.

آیا می خواهید حتی بیشتر از مصاحبه ما با آرسن ونگر بشنوید؟ به زیر گوش دهید و در to Qué Golazo مشترک شوید! پادکست فوتبال روزانه در CBS ، جایی که شما را برای نظرات ، تجسم ها ، خلاصه ها و موارد دیگر به خارج از زمین و سراسر دنیا خواهیم برد.

“من بارها آن را گفته ام [as the Premier League] ونگر در مصاحبه اختصاصی با CBS Sports گفت: “او همیشه در تیم ملی فرانسه مورد بحث است ، اما اولیویه ژیرود – علاوه بر ویژگی های فوتبالی اش – از ذهنی کاملاً قوی و سطح بالایی از انگیزه و کیفیت برخوردار است.”

“او همیشه می تواند در یک باشگاه منبع باشد ، حتی وقتی بازی را شروع نمی کند و ذهنیت بی نقصی دارد. او یک بازیکن واقعی تیم است ، که همیشه در مورد مهاجمان چنین نیست و به طور کلی فکر می کنم او یک فرد استثنایی است. و به همین دلیل است که هر بار وقتی فکر می کنی او رفته است ، او برمی گردد.

“این تصادفی نیست ، او بیش از 100 کلاه برای فرانسه دارد. هیچ کس به شما 100 کلاه نمی دهد تا شما را راضی کند.”

سرانجام ، ونگر تمایلی به جدا شدن از ژیرود در ژانویه 2018 نخواهد داشت تا تسهیل جذب پیر-امریک ابومیانگ توسط بورسیا دورتموند ، مهاجم فرانسوی پیوستن به چلسی ، که میچی باتشوای را به صورت قرضی به دورتموند فرستاد ، انجام دهد.

در 253 بازی برای آرسنال ، ژیرود 105 گل به ثمر رساند. از زمان پیوستن به چلسی ، او در 98 بازی 34 بار دروازه اش را پیدا کرده است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>