[ad_1]

david-luiz-arsenal.jpg
گتی ایماژ

عبور آرسنال به 32 بازی پایانی لیگ اروپا از قبل تضمین شده است و یک امتیاز در خانه راپید وین برای تأمین مقام اول گروه B کافی خواهد بود.

تیم اتریشی قبلاً در زمین خود ثابت کرده است که نباید این امر را امری بدیهی دانست ، و در اواسط نیمه اول پیش افتاد ، اما بعد از معرفی پیر-امریک اوبامیانگ لغو شد. Mikel Arteta امیدوار است که دیگر نیازی به مراجعه مجدد به طلسم فوروارد روز پنجشنبه نباشد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید آورده شده است:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: پنجشنبه ، 3 دسامبر
  • زمان: 15:00 ET
  • محل: ورزشگاه امارات – لندن ، انگلیس
  • تلویزیون و پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: آرسنال -225؛ برداشت +360؛ Rapid Vienna +600 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

انبار مهمات: از زمان به تعویق افتادن بازی انگلیس در ماه مارس ، پس از روشن شدن هواداران دولت در طبقه اول و دوم این کشور ، از جمله لندن و لیورپول ، ورزشگاه امارات به اولین خانه هواداران تبدیل خواهد شد. 2000 هوادار در ساحل شمالی و ایستگاه شرقی حضور خواهند داشت که اولین هواداران حاضر در زمین پس از پیروزی 1-0 مقابل وستهام یونایتد در 7 مارس هستند.

آرتتا گفت: “بازگشت آنها فوق العاده خواهد بود ، احساس عجیبی خواهم کرد.” “این باشگاه کار شگفت انگیزی انجام داد تا حضور در ورزشگاه در مدت زمان کوتاه برای همه آسان شود و من مطمئن هستم که واقعاً خوب کار خواهد کرد.”

سریع وین: صرف نظر از نتیجه روز پنجشنبه ، سرنوشت مقدماتی راپید وین در دست آنها باقی خواهد ماند زیرا آنها با مولده برای آنچه که احتمالاً پس از توپچی ها دوم است ، می جنگند. با این حال ، یک نتیجه مثبت در آرسنال می تواند فضای بیشتری برای مانور با رقبای خود در گروه B فراهم کند که احتمالاً داندالک را که در رده های پایین قرار دارد ، شکست دهند.

اگر آنها می خواهند در ورزشگاه امارات پیروز شوند ، وین باید تهدیدهای خود را در حمله افزایش دهد. اگرچه آنها هشت گل به ثمر رساندند ، اما آنها فقط 9 موقعیت در هر بازی ایجاد کردند ، 25 امین امتیاز برای باشگاه هایی که بیش از سه بازی در این رقابت ها انجام داده اند.

پیش بینی

اخیراً هر دو طرف با ضربه هجومی خود روبرو شده اند ، آرسنال در لیگ برتر و وین در اروپا. این ممکن است یکی از موارد خنثی نباشد انتخاب کنید: قرعه کشی (+360)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir