[ad_1]

فریادهای میکل “فقط یک موج به ما بده” فقط توسط سرپرست آرسنال هدایت می شود. طعنه های کنایه آمیز و تماس گربه وقتی بازیکن حریف خواستار فیزیولوژی است. این سکوت مختصر بین الکساندر لاکازت ، که به او اجازه پرواز می دهد ، و توپ در شبکه تورق می کند.

در این لحظات ، شما تقریباً می توانید هر آنچه در هشت ماه و نیم گذشته رخ داده را فراموش کنید ، ماسک و فاصله بین همسایه یا همسرتان را فراموش کنید.

شاید این امر کمک کرده باشد که این بازی – که به سختی با صعود گروه حذفی آرسنال در گروه B لیگ قهرمانان اروپا اهمیت زیادی داشت – خیلی زود تبدیل به وضعیت لاستیک مرده شد. میزبان در مقابل 2000 هوادار به پیروزی 4-1 برابر راپید وین رسید ، این اولین مخاطبی است که تیم لیگ برتر از ماه مارس تاکنون میزبان آن بوده است. بدون هیچ گونه درام و تنشی ، وقت داشتیم از تجربه ای لذت ببریم که روزها از طرف هواداران ربوده شده بود.

هواداران بیشتر ناپدید شده بودند و هیچ کس مجال آماده شدن برای عزیمت خود را نداشت. آخرین باری که این زمین میزبان هواداران بود ، این یک پیروزی یک بر صفر برابر وستهم بود ، دیداری که در آن هیچ حس ناهنجاری قریب الوقوع وجود نداشت. در آن روز در یک کار تمام وقت ، پابلو ماری ، تازه از اولین حضور در خانه اش ، با فشار خبرنگار روبرو شد که دیکتافون ها را در صورت او فشار داد تا سفر به باشگاه سابق خود در منچسترسیتی را تجسم کند که هرگز نیامده است. بازگشت به چنین سناریویی در بهترین حالت بعید است که مدتی اتفاق بیفتد.

در عوض ، تشخیص های المپیاکوس چند روز پس از سفر آنها به شمال لندن روند گلوله برفی را آغاز کرد ، در این سفر سفر به شمال به تعویق افتاد و تشخیص Mikel Arteta از COVID-19 برای ورزش در انگلیس صفر بود. به طور کلی ، بیماری مدیر آرسنال به مدت 9 ماه برای هواداران بود ، چهارشنبه شب در لیگ فوتبال یک آزمایش سطح پایین غیر معمول و شش بازی برگزار شد. هنوز هم چیزی از نظر آرتتا مناسب بود ، مانند کسانی که پرده پردازی در باشگاه های لیگ برتر را میزبانی می کردند.

هر باشگاهی قادر به میزبانی 2000 نفر نخواهد بود ، فقط آنها در شهرهای رده دوم مانند لیورپول و لندن هستند. استون ویلا ، منچستر یونایتد و منچستر سیتی از جمله کسانی هستند که باید منتظر بمانند. اگر آنها روز پنجشنبه دادگاه را تماشا می کردند مطمئن بودند که ارزش آن را دارد.

انتهای ساعت خالی بود ، سطوح بالای این سرزمین بلااستفاده بود و هر طرفدار دارای دو صندلی آزاد در هر طرف آنها بود و با این وجود بلافاصله طبیعی تر از کنجکاوی پشت درهای بسته احساس می شد.

همانطور که به یاد دارید این فوتبال نبود ، اما یک تقریب موثر بود. Mascot Gunnersaurus بازگشت بسیار نرم تری نسبت به آنچه هالیوود به ما آموخته است مبنی بر درست بودن قیام دایناسورها است.

استادیوم قبل از شروع از زندگی و موسیقی برخوردار بود ، ترکیبی از Mase’s Welcome Back و The Boys Are Back In Town که به طور ماهرانه ای انتخاب شده بود ، به آرامی به گروه کر فوق العاده هزاران هوادار سرازیر شد ، که با شدت بازگشتند. این پیام به گوشه خالی ورزشگاه ، که معمولاً هواداران راپید وین را در آن دیدار می کرد ، “حمایت شما اشتباه است” بود.

هر بازیکنی با آواز خود پذیرفته شد: راب هولدینگ ، که در نگاه هوادارانش معلوم بود هنوز هم از فابیو کاناوارو بهتر است ، وقتی فریاد بلند شد “بلند شو اگر عاشق ساکا هستی” روی پاهایش بود .

از نظر تجربه ناب ، این باعث می شد نمایش به مراتب بهتر از آنچه قبل از آن بود بهتر باشد ، اما از نظر آرتتا و بازیکنانش اهمیت بیشتری داشت. موفقیت اولیه مدیر از طریق بازگرداندن رابطه خراب شده بین هواداران و باشگاه آنها حاصل می شود. برخی از آنها پرسیده اند که آیا این روابط همچنان پابرجا خواهد ماند ، زیرا مشکلات اخیر در لیگ برتر بحث صوتی را در مورد عملکرد آرسنال ایجاد کرده است.

پنجشنبه شب کار می کند و هواداران با قدرت بیشتری نسبت به بازیکنان خود واکنش نشان دادند. آرتتا سعی کرد تأکید کند که وظیفه او بدون هواداران چقدر دشوار است تا به بازیکنانش شتاب دهد. در برابر کشوری مانند راپید وین ، آرسنال معمولاً کیفیت پیروزی را دارد. در مقابل هواداران آنها فعالیت و انرژی بیشتری وجود داشت ، به اندازه کافی برای انجام این بازی تا نیمه وقت.

اعتصاب بیش از 25 حیاط لاکازت بهترین راه برای شروع این دوره جدید فوتبال بود. لحظه ای که توپ از کفش او خارج شد ، او به سمت ایستگاه ایستگاه شرقی حرکت کرد تا با هواداران جشن بگیرد ، بنابراین صحنه هایی بین هواداران آرسنال و شماره 9 آنها شاد بود که داور مسابقه رادو پترسکو باید به توپچی ها یادآوری کند که هنوز یک بازی وجود دارد. بازی کرد

او خیلی زود برنده شد وقتی که ماری در بازگشت از شش ماه کاهش مچ پا اولین گل خود را برای آرسنال به ثمر رساند. برای خوشحالی طرفداران خانه ، دو نفر از بهترین افراد آکادمی آنها – ادی نکتیا و امیل اسمیت روو – در هر دو طرف تسلیت Kohiya Kitagawa برای وین شبکه را پیدا کردند. تنها انتقادی که می توان به وفاداران اماراتی داشت این است که آنها با مجموعه ای از محبوبیت کلاسیک Ultravox از دهه 80 به آن پاسخ ندادند: “این برای من هیچ معنی ندارد.”

نکته مهم ، این فوتبال بعضا گیج کننده ای نبود که آرسنال در این فصل خدمت کرده است. تسلیم آنها دقیق و هدفمند بود ، دیگر به چند دقیقه ورود به سومین مرحله نهایی احتیاج نداشتند. به یاد داشته باشید که با این واقعیت که این یک سمت بسیار تغییر یافته از Rapid بود ، که به وضوح در تصمیم گیری برای مقام دوم با مولده در هفته آینده تمرکز دارد ، اما از بین بردن این احساس که این تیم آرسنال اکنون نمایش بهتری دارد دشوار بود وقتی آنها مخاطب داشتند تا آنها را تماشا کنند.

بازگشت بدون مشکل دندان ها نبود. در اواسط نیمه اول ، برخی از طرفداران در زمین اظهار داشتند که مهمانداران به هواداران اصرار می کنند که در محل تعیین شده خود بمانند و به فضای افراد اطراف خود تعدی نکنند. این به خودی خود چیزی است که در اصول اولیه قبل از COVID ناشناخته بود ، اگرچه وزن زیاد طرفداران اجرای آن قابل توجه بود.

پشت درهای بسته ، یک رهبر 50 نفره مورد نیاز بود ، و به 2000 هوادار به 300 مهماندار دیگر احتیاج داشت ، به ازای هر شش یا بیشتر طرفداران ، یک عضو کارمند کمتر نبود.

پس تعجبی ندارد که آرسنال و سایر باشگاه های لیگ برتر این بازی ها را با ضرر پیش می برند ، زیرا آنها تلاش می کنند تا دامنه وسیعی را به یک سی ام مخاطبان معمول خود برسانند. یک هفته پیش ، دولت اعلام کرد که لندن در ردیف دوم قرار دارد و طرفداران می توانند دوباره برگردند – اگرچه اندکی پس از آغاز محاصره برنامه هایی برای گزینه های مختلف ظرفیت در دست اجرا بود ، اما هنوز یک تلاش عظیم برای آماده سازی زمینه برای یک هفته بود.

این البته فقط مرحله اول است و قطعی نیست که گام های بعدی برداشته شود. این از دست باشگاه ها باقی مانده است. در این بین تمام کاری که می توانند انجام دهند ارائه در یک نمایش است. آرسنال مطمئناً چنین کاری کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر