آدام سیلور در مورد حباب NBA ، بزرگترین چالش های لیگ و بازیکنان ، تأمل می کند


فصل NBA 2020-21 اکنون تنها چند هفته باقی مانده است ، اما ما تا یکی از جاه طلبانه ترین عملیات تاریخ ورزش حرفه ای فاصله نداریم. این تابستان ، لیگ یک حباب در دنیای دیزنی جمع کرد تا فصل 20-20 2019 و پلی آف را خاتمه دهد و همه چیز بهتر از انتظار هر کس بود.

این بی عیب نبود و چالشهای زیادی وجود داشت که وقتی همه ماهها در انزوا بودند ، وجود داشت. اما از نظر تصویر کل ، لیگ همه را ایمن نگه داشت – موارد مثبت COVID-19 در داخل بالون صفر بود – و آنها موفق شدند فصل را به پایان برسانند و قهرمان مسابقات شوند.

با حباب در آینه دید ، امیدوارم که برای همیشه لطفاً ، در اینجا آنچه آدام سیلور ، نماینده NBA ، در مورد این تجربه گفته است. سیلور در مصاحبه اخیر خود با مجله GQ با بومانی جونز ، نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف لیگ به اشتراک گذاشت.

نقره ای برای عدالت اجتماعی …

در کنار چالش های لجستیکی و مسائل ایمنی و بهداشتی ، یکی از بزرگترین نگرانی های بازیکنانی که در این تابستان به سمت بالون می روند این بود که پس از دو تیراندازی پلیس با شکوه – جورج فلوید در مینیاپولیس و برونا تیلور در لوئیزویل رخ داد. با شدت گرفتن اعتراضات در سراسر کشور ، بازیکنان زیادی وجود داشتند که در ترک جوامع خود مردد بودند و بحث بر سر این بود که آیا آنها صدای بیشتری در حباب دارند یا از بازی امتناع می ورزند.

در پایان ، البته ، بازیکنان تصمیم گرفتند که با ادامه بازی ها ، هشدار دهند که لیگ به تبلیغ پیام های آنها کمک می کند. “Black Lets Matter” در زمین ها رنگ آمیزی شد و بازیکنان پیراهن هایی با شعارهای ویژه برای عدالت اجتماعی به تن کردند. سیلور گفت که لیگ در نهایت تصمیم گرفته است از بازیکنان این جبهه حمایت کند زیرا “اصول اساسی” لیگ را تقویت کرده است:

“فکر می کنم سرانجام فهمیدیم که در چرخه انتخابات در شرایط فعلی ، تقریباً همه کارهایی که انجام دادیم از طریق یک لنز سیاسی دیده می شود. منظور من این است که اگر پوشیدن ماسک سیاسی تلقی شود ، مطمئنا زندگی سیاه ها به عنوان یک جنبش مهم است. همانطور که این را گفتم و بیان دقیق او را کنار گذاشتم ، خواه گفت “نژادپرستی را پایان دهید” یا “زندگی سیاه پوستان مهم است” ، اصول اساسی این لیگ به من یادآوری شد. ارزشهایی که مدتها قبل از من و مدتها قبل از اکثر حاکمان در این لیگ وجود داشتند و آن حمایت از برابری نژادی و عدالت اجتماعی است ، آیا ما در این موارد ایده آل نیستیم ، اما این یک اصل اساسی بود ، درست مثل این برای این کشور است و کشور برای آن بسیار مناسب نبود. “

نقره ای برای امتیازات و کسانی که مخالف مواضع لیگ هستند …

تصمیم لیگ برای حمایت از ابتکارات عدالت اجتماعی بازیکنان به یک نقطه فوری برای گفتگو تبدیل شد ، و چه درست باشد یا خیر ، خشم ناخوشایند مخالفان ایجاد شد. وقتی رتبه های تلویزیونی کاهش یافت ، این فقط بحث را برای برخی بیشتر کرد که لیگ اشتباه می کند.

با این حال ، سیلور گفت هیچ مدرکی برای تأیید این ایده وجود ندارد که لیگ ، که شامل Black Lives Matter است ، منجر به افت وضعیت تماشاگران آنها شود. در واقع ، او ادعا می کند که افراد زیادی هستند که به دلیل تلاش های لیگ ، طرفداران قوی تر می شوند. در همان زمان ، وی اذعان کرد که لیگ باید به افرادی که مخالف هستند فکر کند ، زیرا هدف آن در نهایت بردن همه است.

بحث مداوم با بازیکنان این بود: بهترین راه برای تغییر چیست؟ اکنون می فهمم که ناراحت کننده ساختن مردم منافاتی با تغییر ندارد. اما سلب حقوق آنها امری بالقوه است و تمایز بین این دو کار دشوار است. و ممکن است بعد از پایان فصل کمی فکر شود تا درک بهتری از واکنش مردم نسبت به ما و در چه مواردی داشته باشیم. اگر ما کارهای خاصی انجام نمی دادیم ، آیا به جای استخدام افرادی که هوادار ما هستند ، برای شروع به افرادی که هوادار صادق لیگ نبودند پاسخ می دادیم؟

جالب است که شما این موضوع را با دیوید مطرح می کنید ، زیرا حتی وقتی اوایل دهه 90 به لیگ راه یافتم ، بازهم این یک مشکل بود. و به همان روشی که فکر می کنم کسی ساده لوحانه فکر می کند که ما پرشور هستیم ، البته این مشکلات هرگز از بین نرفته است. نمی گویم که هدف ما هنوز پیروزی در این هواداران نیست. البته ، هدف من پیروزی در همه است. و بخشی از برنده شدن آنها گوش دادن به آنها و شاید تعامل با آنها برای درک بهتر دیدگاه ما است.

اکنون برخی ممکن است این کلمات را فرض کنند زندگی سیاه مهم است باعث می شود تعداد زیادی از مردم با NBA هماهنگ شوند. هیچ مدرکی دال بر اثبات این موضوع وجود ندارد. و در حقیقت ، همانطور که گفتم ، شکی نیست که برخی افراد وجود دارند – و اینکه آیا آنها واقعاً هوادار ما بودند ، مشخص نیست – که خود را بیشتر به لیگ متعهد کرده اند ، زیرا آنها به بازیکنان ما اعتقاد دارند و به موقعیت هایی که گرفته اند اعتقاد دارند ، حتی با هر آنچه می گویند موافقت نکنند. آنها به حق صحبت در مورد موضوعاتی که برایشان مهم است احترام می گذارند.

نقره گربه وحشی …

اواخر ماه اوت هنگامی که کنوشا ، پلیس ویسکانسین هفت بار از پشت به ژاکوب بلیک شلیک کرد ، بدترین ترس بازیکنان از ورود به بالون متوجه شد و او را از کمر به پایین فلج کرد. در حالی که بیشتر کشور در اعتراض دوباره به خیابانها ریختند ، بازیکنان در دنیای دیزنی باقی ماندند.

حتما بخوانید:
اقامت کانادا ?? - بهترین و سریع ترین روش های دریافت پاسپورت آپدیت 2021

متعاقباً ، آنها سرانجام یک اعتصاب کوتاه گربه وحشی را آغاز کردند که توسط جورج هیل و میلواکی باکس آغاز شد. هیل تصمیم گرفت که فقط نمی تواند در بازی پلی آف تیم مقابل اورلاندو مجیک بازی کند و سایر بازیکنان از او حمایت کردند. پس از امتناع از گرفتن زمین ، سایر بازیکنان نیز این کار را انجام دادند.

مدت زمانی کوتاه احساس می شد که حباب می ترکد و ممکن است فصل ادامه پیدا نکند. با این حال ، پس از جلسات بحث برانگیز که شامل بازیکنان و مالکان بود ، سرانجام بازی ها با توافق برای لیگ و تیم ها برای تمدید تعهد خود به عدالت اجتماعی ادامه یافت.

سیلور ، مایکل جردن را مسئول این ابتکار عمل می داند و می گوید به نوعی معتقد است که سرانجام زمان همه را گرد هم آورده است.

ما این بحث را با جمعی از مدیران داشتیم. مایکل جردن ، به عنوان رئیس کمیته روابط کار ، ریاست جلسه را بر عهده داشت. خارج از این جلسه ، ما به طور مشترک توافق کردیم که تلاش خود را برای تبدیل عرصه های خود به مراکز اخذ رای دوچندان کنیم. اگرچه در ابتدای تابستان ما توافق کرده بودیم که بنیادی ایجاد کنیم ، مشارکتی بین تیم ها و بازیکنان ، با 300 میلیون دلار سرمایه از مالک تیم و اختصاص داده شده به توانمندسازی اقتصادی ، بازیکنان احساس کردند که ما به یک بستر دیگر نیاز داریم. می دانید ، صدای ما شنیده می شود ، اما چگونه بر تغییر تأثیر می گذاریم؟ و آنچه را که تصمیم گرفتیم این بود ، بیایید آنچه را ائتلاف ملی بسکتبال برای عدالت اجتماعی می نامیم ایجاد کنیم ، این سازمانی از مالکان و بازیکنان است که می تواند یک تغییر قانونی ایجاد کند. از برخی جهات ، در نتیجه این توقف کار به هم نزدیکتر شدیم و حداقل در این صورت یک سیر عملیاتی داشتیم. برای بازیکنان این بود: “خوب ، اکنون ما یک سازمان جدید داریم که می تواند به طور خاص بر روی این مسائل تمرکز کند.”

نقره ای برای برخی از چالش های بالون …

تهیه پروژه ای به این بزرگی بی سابقه بود و علی رغم تلاش های لیگ ، مواردی وجود داشت که به راحتی نمی توانستند برای آنها آماده شوند. در یکی از طنزترین یادداشت های مصاحبه خود ، سیلور می گوید که در یک زمان لیگ روزانه بیش از هزار بسته دریافت می کند و مجبور است یک انبار درست کند تا همه امور را اداره کند.

در ابتدا بحث های زیادی در مورد غذا – کنار گذاشتن طعم و مزه – وجود داشت که سبزیجات ارگانیک نیستند. این چیزی بود که ما روی آن متمرکز بودیم. سایر فروشندگان مواد غذایی را در داخل بالون پیدا کنید. ما برای آرایشگاه طرحی تهیه کردیم و فکر می کنم از میزان مراقبت بازیکنانی که از آرایشگاه بازدید کردند ، تعجب کردیم. اما فکر می کنم یک چیزی که ما به اندازه کافی برای آن برنامه ریزی نکرده بودیم ، میزان تحویل بسته بود. در اوج عملیات دانشگاه ، با 22 تیم ، بیش از هزار بسته در روز دریافت می کردیم. منظور من این است که همه چیز ، از کتابها ، در یک انتهای طیف ، تا تمرینات دوچرخه و تجهیزات تناسب اندام که پسران در اتاق خود می خواهند. ما مجبور شدیم یک انبار کامل در دانشگاه بسازیم تا فقط از پس کامیون های تحویل سنگین برآییم.

اما چالش های جدی تری وجود داشت ، از جمله هزینه های سلامت روان بازیکنان در تابستان. سیلور گفت که لیگ به ویژه روی این موضوع متمرکز است و در بازیکنانی که به دنبال کمک هستند افزایش قابل توجهی وجود دارد.

من خیلی نگران بودم. و در واقع ، وقتی در حباب اینجا هستید ، یک برنامه وجود دارد. و شما روزانه چک این می کنید و به س questionsالات مربوط به علائم COVID پاسخ می دهید. و تنها سوال دیگر غیر از علائم COVID این است: آیا دوست دارید با یک متخصص بهداشت روان صحبت کنید؟ بنابراین ما هر روز و به طور واضح از بازیکنان می پرسیم [want to speak with someone]، این محرمانه است. تنها چیزی که من می دانم این است که استفاده کلی از روانشناسان در داخل و خارج از دانشگاه بسیار زیاد بوده است.

من واقعاً تشویق شده ام و بارها آن را گفته ام ، اما باز هم از DeMar DeRozan و Kevin Love متشکرم ، زیرا چیزی که چند سال پیش در لیگ کاملا غیرقابل قبول بود اکنون بخشی از آن است [of it]. بازیکنان این فکر را می کنند که گویی قصد رفتن به مربی تیراندازی را دارند.

نقره چین …

سرانجام ، از سیلور در مورد روابط لیگ با چین پرسیده شد که از زمان توییت داریل موری در حمایت از اعتراضات هنگ کنگ ، این منطقه سخت است. در پاسخ ، دولت چین بازی ها را به طور موقت از تلویزیون مرکزی چین و بازی های راوستت هوستون را از Tencent حذف کرد.

حتما بخوانید:
انواع مواد اولیه شیمیایی

به طور کلی ، این از نظر مالی برای لیگ یک فاجعه بزرگ بود و عواقب سیاسی آن نیز عالی نبود. افرادی بودند که فرصت را پیدا کردند و NBA را ریاکارانه نشان دادند تا از مشکلات داخلی عدالت اجتماعی حمایت کنند ، در حالی که با وجود مشکلات مشابه موجود در آن کشور به تجارت با چین ادامه دادند.

سیلور گفت بدیهی است که چرا لیگ و بازیکنان روی مشکلات اینجا در ایالات متحده تمرکز می کنند و گفت که در نهایت امیدوار است که بسکتبال یک نیروی مثبت برای همیشه باشد.

و از طریق روابطی که در چین داریم – مستقیماً با صدها میلیون نفر در چین که بسکتبال NBA را دنبال می کنند – ما صادر کننده ارزش های آمریکایی هستیم. و دوباره ، من ساده لوح نیستم. من نمی خواهم تصور کنم که سیستم مدیریت آنها تغییر خواهد کرد زیرا مردم در NBA بسکتبال تماشا می کنند. اما من فکر می کنم که از طریق این روابط منافع مشترک و در نهایت همدلی و درک بهتر از یکدیگر حاصل می شود. من نمی دانم چگونه دیگری بگویم ، اما من فکر می کنم مثبت باشد ، زیرا گزینه دیگر عدم تفرقه است.

اما حدس می زنم مردم بگویند: “خوب ، این خلاف ارزشهای ماست.” و من می گفتم ، “آیا شما بر اساس یک سوال تصمیم گیری می کنید؟” من هنوز هم معتقدم که تعامل با مردم چین ، صادرات بخشی از آمریکا از طریق NBA ، ما از ارزشهای اصلی خود حمایت می کنیم و گزینه دیگر این کار باعث بهبود اوضاع نخواهد شد.

فصل NBA 2020-21 قرار است در 22 دسامبر به پایان برسد. اردوهای آماده سازی که از اول دسامبر برگزار می شود ، با بازی های پیش فصل ، از 11 تا 19 دسامبر ادامه خواهد داشت. با توجه به برنامه کوتاه شده ، فصل عادی 72 بازی خواهد بود.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrailaclarim.com.trkürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü