آخرین مصدومیت کلی تامپسون: گزارش رزمندگان از آسیب دیدگی آشیل ، MRI برنامه ریزی شده برای روز پنجشنبه است


کلی تامپسون روز چهارشنبه از ناحیه پای راست خود دچار آسیب دیدگی شد و برای تعیین شدت آسیب دیدگی تحت آزمایشات قرار گرفت. جنگجویان تأیید کردند. ترس این است که تامپسون آشیل را زخمی کرده باشد ، یاهو کریس هاینز گزارش می دهد و روز پنجشنبه به MRI نیاز دارد. بیل ریتر از CBS Sports گزارش می دهد که انتظار این است که آسیب جدی باشد.

به گفته تامپسون پس از آسیب دیدگی قادر به تحمل هیچ وزنی روی پای خود نبود ورزشی شمس هارانیا. تامپسون ، که در طول بازی 6 فینال NBA 2019 پس از پاره شدن ACL در زانوی چپ خود ، کل فصل 20-20-20 را از دست داد ، قرار بود برگردد و در اولین بازی خود در NBA پس از 18 ماه شروع فصل بازی کند در ماه دسامبر. اکنون مشخصاً در هوا است.

تامپسون پیش از پاره شدن ACL یکی از بازیکنان مقاوم در NBA بود. او هرگز بیش از 9 بازی را برای فصل قبل از رقابت های 2019-20-20 از دست نداده است. اما ACL پاره شده یکی از جدی ترین آسیب هایی است که یک بازیکن بسکتبال می تواند دریافت کند و اگرچه پیشرفت های پزشکی باعث شده است که در سال های اخیر این قابلیت بسیار کنترل شود ، اما آسیب دیدگی زیاد در زانو اغلب منجر به مشکلات اضافی می شود زیرا بازیکنان بیش از حد برای تنظیم تنظیم می شوند.

جنگجویان ابزاری برای زنده ماندن در غیبت طولانی تامپسون دارند. انتظار می رود استیفن کاری با شروع فصل با تمام قدرت بازگردد. Draymond Green سالم و سر جایش است. Warriors در آخرین مهلت معاملات اندرو ویگینز را گرفت و در زمان نگارش مقاله ، شماره 2 را در پیش نویس NBA 2020 به دست آورد. از آندره ایگوودالا می توان برای افزودن استعداد استفاده کرد.

حتما بخوانید:
ساعت گرم صندلی Ligue 1: آجر PSG و Villas-Boas از مارسی برای تعمیر کشتی های خود می جنگند

اما جنگجویان امیدوار بودند که پشت سر سه نفره کاری ، گرین و تامپسون به لیگ برگردند. اگر كلی آنقدر سالم نیست كه بتواند در مرحله پلی آف شركت كند ، گلدن استیت فقط یك مدعی قهرمانی نیست. شما باید امیدوار باشید که این مصدومیت آنقدر شدید نیست که بتواند فصل او را به خطر بیندازد.
منبع: pencil-news.ir