آتالانتا و میدتیلند در CBS All Access: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای تلویزیون ، شانس ، اخبار


آتالانتا در تلاش است تا روز سه شنبه با یک پیروزی یا یک تساوی به بهترین نتیجه فصل گذشته خود برسد ، در حالی که روز 5 میزبان میدتیلند در نبرد گروه لیگ قهرمانان گروه D بود. آتالانتا یک پیروزی بزرگ 2-0 برابر رهبران لیورپول کسب کرد. در حالی که میدتیلند هنوز به دنبال اولین پیروزی در لیگ قهرمانان است. پیروزی آتالانتا باعث افزایش شانس آنها در آینده خواهد شد ، زیرا آنها در رده سوم پس از آژاکس در تفاضل گل قرار دارند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، اول دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: استادیوم گاویس – برگامو ، ایتالیا
  • پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: آتالانتا -540؛ برداشت +600؛ Midtjylland +1400 (از طریق کتاب ورزشی William Hill)

خطوط داستانی

آتالانتا: آتالانتا از موقعیت خوبی برای بالقوه رفتن به مرحله حذفی برخوردار است. آتالانتا کارت ها را به سرنوشت نهایی خود نگه می دارد و می تواند در پیروزی برابر میتجیلند مبارز به خود کمک کند. آنها آخرین دفاعی بودند که در آخرین بازی خود در مسابقه 1 مقابل مید تایلند ، چهار گل زدند و اگر پیروزی بزرگ خود مقابل لیورپول را تحمل کنند ، می توانستند باخت دیگری را متحمل شوند.

یوتلند مرکزی: تیمی که به تمام معنا می جنگد فقط یکی از دو تیمی است که در این فصل در لیگ قهرمانان هر چهار بازی اول خود را در گروه از دست داده است. آنها 6.3٪ نرخ تبدیل گل را در اختیار دارند که با دو گل در 32 شوت همراه است. فقط یکی از این گلها در جریان بازی و دیگری در ضربات پنالتی به ثمر رسید. اگر امیدوارند در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا امتیاز بگیرند ، آنها به عملکرد بسیار بهتر نیاز خواهند داشت.

پیش بینی

کشور سری A پیروز می شود و در جدول رده بندی گروه D اوضاع را متزلزل می کند. انتخاب کنید: آتالانتا 3 ، میدتیلند 1
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>